Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
Official tourist portal
of Pardubice region
Overcast 1°C
the weather

Weather - Pardubice

13.11. (02:00)
today
Overcast
1°C
14.11.
tomorrow
Cloudy
6°C/1°C
15.11.
FridayCloudy
12°C/8°C
16.11.
SaturdayOvercast
15°C/10°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar - Eagle (Orlické) mountains and foothills

Event search:
Districts: Bohemia-Moravia borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemia-Moravia borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

Eagle (Orlické) mountains and foothills

(IV. Adventní promítání z cyklu Advent mezi horami) Fri 12/20/2019 17:00
Church of the Assumption of Our Lady (Neratov)
(IV. Adventní promítání z cyklu Advent mezi horami)
(Kino L’art: Podraz) Wed 11/13/2019 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Kino L’art: Podraz)
(Občanský průkaz) Wed 11/13/2019 19:00
Factory Club (Letohrad)
(Občanský průkaz)
(Stáhni a zemřeš (USA) 2D) Wed 11/13/2019 19:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Stáhni a zemřeš (USA) 2D)
(Joker) Wed 11/13/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Joker)
(Přes prsty) Thu 11/14/2019 10:00
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Přes prsty)
(Sametová revoluce objektivem Olgy Sommerové a Jana Špáty) Thu 11/14/2019 17:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Sametová revoluce objektivem Olgy Sommerové a Jana Špáty)
(Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon) Thu 11/14/2019 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon)
(Skřivánci na niti) Thu 11/14/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Skřivánci na niti)
(Hodináŕův učeň) Fri 11/15/2019 10:00
Cinema Máj (Choceň)
(Hodináŕův učeň)
(Angry Birds ve filmu 2) Fri 11/15/2019 13:00
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Angry Birds ve filmu 2)
(Román pro pokročilé (ČR) 2D bio senior) Fri 11/15/2019 17:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Román pro pokročilé (ČR) 2D bio senior)
(Poslední aristokratka) Fri 11/15/2019 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Poslední aristokratka)
(Filmový festival Snow film fest) Fri 11/15/2019 17:30
Cultural house (Kostelec nad Orlicí)
(Filmový festival Snow film fest)
(Le Mans´66) Fri 11/15/2019 18:30
Cinema Máj (Choceň)
(Le Mans´66)
(Svatba jako řemen) Fri 11/15/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Svatba jako řemen)
(Le Mans´66) Thu 11/14/2019 19:30
Fri 11/15/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Le Mans´66)
(Abstinent) Fri 11/15/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Abstinent)
(Addamsova rodina) Sat 11/16/2019 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Addamsova rodina)
(Fany a pes (Německo, Belgie, Lucembursko, ČR) 2D) Sat 11/16/2019 16:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Fany a pes (Německo, Belgie, Lucembursko, ČR) 2D)
(Ucho) Sat 11/16/2019 17:00
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Ucho)
(Ucho) Sat 11/16/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Ucho)
(Joker) Sat 11/16/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Joker)
(Amnestie) Sat 11/16/2019 20:00
Cinema Máj (Choceň)
(Amnestie)
(Toy Story 4: Příběh hraček) Sun 11/17/2019 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Toy Story 4: Příběh hraček)
(Amnestie) Sat 11/16/2019 19:30
Sun 11/17/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Amnestie)
(Amnestie) Sun 11/17/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Amnestie)
(Asterix a tajemství kouzelného lektvaru) Mon 11/18/2019 17:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Asterix a tajemství kouzelného lektvaru)
(Projekt Babička) Mon 11/18/2019 18:00
(Česká Třebová)
(Projekt Babička)
(Hra (Česko, Argentina, Jižní Korea) 2D) Mon 11/18/2019 19:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Hra (Česko, Argentina, Jižní Korea) 2D)
(Poslední aristokratka) Mon 11/18/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Poslední aristokratka)
(Tlapková patrola) Tue 11/19/2019 17:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Tlapková patrola)
(Nabarvené ptáče) Tue 11/19/2019 18:00
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Nabarvené ptáče)
(Sbohem, synu) Tue 11/19/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Sbohem, synu)
(Staříci) Wed 11/20/2019 14:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Staříci)
(Kouzelný park) Wed 11/20/2019 17:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Kouzelný park)
(Pupendo) Wed 11/20/2019 19:00
Factory Club (Letohrad)
(Pupendo)
(Doktor spánek od Stephena Kinga) Wed 11/20/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Doktor spánek od Stephena Kinga)
(Bitva u Midway) Wed 11/20/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Bitva u Midway)
(Ledová sezona II) Thu 11/21/2019 17:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Ledová sezona II)
(Free solo) Thu 11/21/2019 19:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Free solo)
(Depeche Mode: Spirits in the Forest) Thu 11/21/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Depeche Mode: Spirits in the Forest)
(Depeche Mode: Spirits in the Forest) Thu 11/21/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Depeche Mode: Spirits in the Forest)
(Depeche Mode: Spirits in the forest) Thu 11/21/2019 19:30
Cinema Máj (Choceň)
(Depeche Mode: Spirits in the forest)
(Depeche Mode: Spirits in the Forest) Thu 11/21/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Depeche Mode: Spirits in the Forest)
(Joker) Fri 11/22/2019
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Joker)
(Jak vycvičit draka 3) Fri 11/22/2019 17:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Jak vycvičit draka 3)
(Podzimní připomínka festivalu Jeden svět: Projekt Babička) Fri 11/22/2019 19:30
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Podzimní připomínka festivalu Jeden svět: Projekt Babička)
(Hurá na pohádky) Sat 11/23/2019 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Hurá na pohádky)
(Addamsova rodina) Sat 11/23/2019 17:00
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Addamsova rodina)
(Ženská na vrcholu) Sat 11/16/2019 17:00
Sat 11/23/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Ženská na vrcholu)
(Vlastníci) Sat 11/23/2019 19:30
Sun 11/24/2019 17:00
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Vlastníci)
(Vlastníci) Fri 11/22/2019 19:30
Sat 11/23/2019 19:30
Sun 11/24/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Vlastníci)
(Ženská na vrcholu) Thu 11/14/2019 19:30
Sun 11/24/2019 19:30
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Ženská na vrcholu)
(Le Mans ‘66) Sun 11/24/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Le Mans ‘66)
(Vlastníci) Sat 11/23/2019 17:00
Sun 11/24/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Vlastníci)
(Vlastníci (ČR) 2D) Mon 11/25/2019 19:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Vlastníci (ČR) 2D)
(Román pro pokročilé) Tue 11/26/2019 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Román pro pokročilé)
(Le Mans ´66) Tue 11/26/2019 19:30
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Le Mans ´66)
(Poslední aristokratka) Mon 11/25/2019 17:00
Mon 11/25/2019 19:30
Tue 11/26/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Poslední aristokratka)
(Kino za pade - Zelená kniha) Tue 11/26/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Kino za pade - Zelená kniha)
(Ledové království 2) Wed 11/27/2019 17:30
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Ledové království 2)
(Amnestie (ČR/SR) 2D) Wed 11/27/2019 19:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Amnestie (ČR/SR) 2D)
(Pardon, nezastihli jsme vás) Wed 11/27/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Pardon, nezastihli jsme vás)
(Tenkrát v Hollywoodu) Wed 11/27/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Tenkrát v Hollywoodu)
(Jiří Suchý - Lehce s životem se prát) Thu 11/28/2019 10:00
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Jiří Suchý - Lehce s životem se prát)
(Poslední aristokratka) Sun 11/17/2019 17:00
Thu 11/28/2019 18:00
Cinema Máj (Choceň)
(Poslední aristokratka)
(Amnestie) Sun 11/17/2019 19:30
Thu 11/28/2019 19:30
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Amnestie)
(Kino naslepo) Thu 11/28/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Kino naslepo)
(Valhalla: Říše bohů) Thu 11/28/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Valhalla: Říše bohů)
(Pražská orgie) Fri 11/29/2019 10:00
Cinema Máj (Choceň)
(Pražská orgie)
(Last Christmas) Fri 11/29/2019 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Last Christmas)
(Ledové království 2) Fri 11/22/2019 17:00
Sat 11/23/2019 15:00
Sat 11/23/2019 17:00
Sun 11/24/2019 15:00
Sun 11/24/2019 17:00
Fri 11/29/2019 17:00
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Ledové království 2)
(Last Chrismas) Fri 11/29/2019 17:30
Cinema Máj (Choceň)
(Last Chrismas)
(Last Christmas) Thu 11/28/2019 19:30
Fri 11/29/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Last Christmas)
(Bitva u Midway) Fri 11/29/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Bitva u Midway)
(Dálava) Fri 11/29/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Dálava)
(Na nože) Fri 11/29/2019 20:00
Cinema Máj (Choceň)
(Na nože)
(Ledové království II 3D) Thu 11/21/2019 17:00
Sun 11/24/2019 17:00
Thu 11/28/2019 17:00
Sat 11/30/2019 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Ledové království II 3D)
(Ledové království 2) Fri 11/22/2019 17:00
Sat 11/23/2019 15:30
Sat 11/23/2019 18:00
Sun 11/24/2019 15:30
Sat 11/30/2019 15:30
Cinema Máj (Choceň)
(Ledové království 2)
(Zábava, zábava) Sat 11/30/2019 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Zábava, zábava)
(Ženská na vrcholu) Sat 11/30/2019 17:00
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Ženská na vrcholu)
(Vlastníci) Fri 11/22/2019 19:30
Sun 11/24/2019 18:00
Sat 11/30/2019 18:00
Cinema Máj (Choceň)
(Vlastníci)
(Na nože) Sat 11/30/2019 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Na nože)
(Amnestie) Wed 11/20/2019 19:30
Sat 11/30/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Amnestie)
(Na nože) Sat 11/30/2019 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Na nože)
(Anděl Páně 1. a 2.) Sun 12/1/2019 13:00 - 17:00
Jiráskovo náměstí (Kostelec nad Orlicí)
(Anděl Páně 1. a 2.)
(Valhalla: Říše bohů) Sun 12/1/2019 16:30
Cinema Máj (Choceň)
(Valhalla: Říše bohů)
(Ženská na vrcholu) Sat 11/16/2019 17:00
Sun 12/1/2019 19:00
Cinema Máj (Choceň)
(Ženská na vrcholu)
(Kino L’art: Kam orli nelétají) Wed 12/4/2019 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Kino L’art: Kam orli nelétají)
(Rocketman) Fri 12/20/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Rocketman)
(Bitva u Midway) Sat 11/23/2019 19:30
Fri 12/27/2019 20:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Bitva u Midway)
(Mezinárodní hudební festival) Sun 5/31/2020 9:30
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Letohrad, Orlice)
(Mezinárodní hudební festival)
(Pouťové oslavy s pašeráckou zábavou) Sat 6/27/2020 - Sun 6/28/2020
Church of St. John the Baptist (Orlické Záhoří), Chapel (Černá Voda), Orlické Záhoří
(Pouťové oslavy s pašeráckou zábavou)
(Bohoslužba) Thu 11/14/2019 7:30
Fri 11/15/2019 18:30
Chapel of Our Lady of Sorrows (Žamberk)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sat 11/16/2019 16:00
St. Peter and Paul's Church (České Petrovice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sat 11/16/2019 16:30
(Žamberk)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 11/17/2019 8:00
Church of the holy Family (Líšnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Thu 11/14/2019 9:00
Sun 11/17/2019 8:30
Church of St. George (Kunvald)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 11/17/2019 9:30
St. Wenceslas Church (Žamberk)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Fri 11/15/2019 18:00
Sun 11/17/2019 10:00
Holy Trinity Church (Klášterec nad Orlicí)
(Bohoslužba)
(Cecilská hudební jednota si připomene 216 let od založení) Fri 11/22/2019
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Ústí nad Orlicí)
(Cecilská hudební jednota si připomene 216 let od založení)
(Tříkrálový průvod 2020) Sun 1/12/2020
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Ústí nad Orlicí)
(Tříkrálový průvod 2020)
(Pouť) Sun 5/3/2020
Church of St. Philip and Jacob (Lukavice)
(Pouť)
(Kopečková pouť) Sat 5/16/2020 - Sun 5/17/2020
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Poutní slavnost v Červené) Sun 6/7/2020
Chapel of the Holy Trinity (Červená, Letohrad)
(Poutní slavnost v Červené)
(Poutní slavnost na Orlici) Sun 8/16/2020
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Letohrad, Orlice)
(Poutní slavnost na Orlici)
(Poutní slavnost) Sun 8/16/2020
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Šedivec)
(Poutní slavnost)
(Poutní slavnost na Kunčicích) Sun 9/6/2020
Church of St. Catherine (Letohrad, Kunčice)
(Poutní slavnost na Kunčicích)
(Kopečková pouť) Sat 5/15/2021 - Sun 5/16/2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sat 5/14/2022 - Sun 5/15/2022
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sat 5/20/2023 - Sun 5/21/2023
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sat 5/11/2024 - Sun 5/12/2024
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) Sat 5/17/2025 - Sun 5/18/2025
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Výstava - Kamenná krása) Fri 10/4/2019 - Sun 1/12/2020
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Kamenná krása)
(Textilní tvorba Dagmar F.) Fri 10/4/2019 - Sun 11/24/2019
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Textilní tvorba Dagmar F.)
(Vánoce Josefa Lady) Sat 11/30/2019 - Sun 1/26/2020
Lanškroun - chateau and town museum (Lanškroun)
(Vánoce Josefa Lady)
(Adventní trhy v Krmelci u Kozího chlívku) Sat 11/30/2019 10:00 - 18:00
(Deštné v Orlických horách)
(Adventní trhy v Krmelci u Kozího chlívku)
(9. Betlémy na zámku) Sat 12/7/2019 - Sun 2/2/2020
Kvasiny - chateau (Kvasiny)
(9. Betlémy na zámku)
(Vánoční řemeslný jarmark - Vánočně na kopečku) Sat 12/14/2019 10:00 - 17:00
Kopeček protected workshops (Bartošovice v Orlických horách)
(Vánoční řemeslný jarmark - Vánočně na kopečku)
(Velikonoční řemeslný jarmark v chráněných dílnách Kopeček) Sat 4/4/2020 10:00 - 17:00
Kopeček protected workshops (Bartošovice v Orlických horách)
(Velikonoční řemeslný jarmark v chráněných dílnách Kopeček)
(Celoroční výstava fotografií Rostislava Bartoně - Krajina příběhů) Tue 5/7/2019 - Thu 4/30/2020
Church of St. John the Baptist (Orlické Záhoří)
(Celoroční výstava fotografií Rostislava Bartoně - Krajina příběhů)
(Svět hraček) Sat 8/31/2019 - Sat 11/16/2019
Lanškroun - chateau and town museum (Lanškroun)
(Svět hraček)
(Sametová revoluce) Sat 8/31/2019 - Sat 11/16/2019
Lanškroun - chateau and town museum (Lanškroun)
(Sametová revoluce)
(130 let krajkářské školy ve Vamberku) Fri 9/13/2019 - Fri 1/31/2020
The Museum of Needlework in Vamberk (Vamberk)
(130 let krajkářské školy ve Vamberku)
(Knihovnice vystavují) Sun 9/29/2019 - Tue 12/31/2019
(Česká Třebová)
(Knihovnice vystavují)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus) Thu 10/3/2019 - Fri 12/20/2019
(Lanškroun)
(Výstava ilustrací Václava Smejkala - JMB100 Plus)
(Výstava Vladimíra Hanuše) Thu 10/17/2019 - Fri 12/20/2019
(Kostelec nad Orlicí)
(Výstava Vladimíra Hanuše)
(25 let akcí v letním areálu v Houdkovicích) Sat 10/19/2019 - Sun 11/17/2019
H Gallery (Houdkovice)
(25 let akcí v letním areálu v Houdkovicích)
(Kouzlo dřeva) Sun 10/27/2019 - Sat 11/23/2019
Permanent exposition of town history (Jablonné nad Orlicí)
(Kouzlo dřeva)
(17. listopad 1989) Fri 11/1/2019 - Tue 12/31/2019
(Žamberk)
(17. listopad 1989)
(20 let Letohradského železničního klubu) Fri 11/1/2019 - Sat 11/16/2019
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(20 let Letohradského železničního klubu)
(Josef Kejval - Outkovky) Sat 11/2/2019 - Sun 11/24/2019
Kvasiny - chateau (Kvasiny)
(Josef Kejval - Outkovky)
(Výstava obrazů) Mon 11/4/2019 - Wed 12/18/2019
(Letohrad)
(Výstava obrazů)
(Samet ve fotografii) Mon 11/4/2019 - Tue 12/31/2019
Kostelec nad Orlicí
(Samet ve fotografii)
(Obrazy - Outkovky: Josef Kejval, fotky Malé Imaginace - Ivo Malý, dřevořezby - Fretwork - Josef Nosek) Mon 11/4/2019 - Sun 12/1/2019
Kvasiny - chateau (Kvasiny)
(Obrazy - Outkovky: Josef Kejval, fotky Malé Imaginace - Ivo Malý, dřevořezby - Fretwork - Josef Nosek)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze) Tue 11/5/2019 - Fri 1/10/2020
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Záblesky svobody aneb Konec 80. let ve fotografiích Miloše Fikejze)
(Výběr z tvorby 2019 – výstava) Wed 11/6/2019 - Fri 11/29/2019
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Výběr z tvorby 2019 – výstava)
(Josef Sudek - český fotograf.) Thu 11/7/2019 - Sat 11/30/2019
Pod Radnicí Gallery (Ústí nad Orlicí)
(Josef Sudek - český fotograf.)
(15 hlav v rámu) Fri 11/8/2019 - Sun 12/1/2019
Cultural centre (Česká Třebová)
(15 hlav v rámu)
(Výstava Samet 1989) Fri 11/8/2019 - Sat 11/30/2019
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Výstava Samet 1989)
(Vernisáž výstavy Václava Smejkala a křest knihy Miroslava Kubíčka) Wed 11/13/2019 17:00
(Lanškroun)
(Vernisáž výstavy Václava Smejkala a křest knihy Miroslava Kubíčka)
(100 let tělovýchovy ve Verměřovicích) Sat 11/16/2019 - Fri 11/22/2019
House of Culture (Verměřovice)
(100 let tělovýchovy ve Verměřovicích)
(Výstava k sametové revoluci) Sun 11/17/2019 - Mon 11/25/2019
náměstí Tyršovo (Choceň)
(Výstava k sametové revoluci)
(Výstava Antikódy) Sun 11/17/2019 - Mon 11/25/2019
Cultural facility of the city Choceň (Choceň)
(Výstava Antikódy)
(Šikovné ruce našeho městečka) Sat 11/16/2019 9:00 - 17:00
Sun 11/17/2019 9:00 - 16:00
Rectory hall in Jablonné nad Orlicí (Jablonné nad Orlicí)
(Šikovné ruce našeho městečka)
(Výstava předmětů ze separovaných odpadů) Mon 11/18/2019 - Sun 11/24/2019
Choceň - museum and chateau (Choceň)
(Výstava předmětů ze separovaných odpadů)
(Předadventní jarmark) Sat 11/23/2019 13:00 - 17:00
(Letohrad)
(Předadventní jarmark)
(Výstava drobného zvířectva) Sat 11/23/2019 8:00 - 17:00
Sun 11/24/2019 8:00 - 14:00
Na Lhotách Hall (Choceň)
(Výstava drobného zvířectva)
(Předvánoční jarmark) Sun 11/24/2019 13:00 - 17:00
Sokol House (Brandýs nad Orlicí)
(Předvánoční jarmark)
(Prodejní vánoční výstava) Tue 11/26/2019
Wed 11/27/2019
Jablíčko Family Centre (Jablonné nad Orlicí)
(Prodejní vánoční výstava)
(Předvánoční jarmark) Mon 11/25/2019 8:00 - 16:00
Tue 11/26/2019 8:00 - 16:00
Wed 11/27/2019 8:00 - 16:00
Thu 11/28/2019 8:00 - 16:00
(Choceň)
(Předvánoční jarmark)
(Jarmark) Thu 11/28/2019 15:00 - 17:30
Primary School of Česká Třebová (Česká Třebová)
(Jarmark)
(Vánoční jarmark) Mon 11/25/2019 6:00 - 16:00
Tue 11/26/2019 6:00 - 16:00
Wed 11/27/2019 6:00 - 16:00
Thu 11/28/2019 6:00 - 16:00
Fri 11/29/2019 6:00 - 16:00
(Choceň)
(Vánoční jarmark)
(Lanškrounský betlém osobností) Sat 11/30/2019 - Sun 1/26/2020
Lanškroun - chateau and town museum (Lanškroun)
(Lanškrounský betlém osobností)
(Adventní jarmark) Fri 11/29/2019 9:00 - 17:00
Sat 11/30/2019 9:00 - 17:00
Choceň - museum and chateau (Choceň)
(Adventní jarmark)
(Rukodělný jarmark) Sat 11/30/2019 10:00
Lanškroun
(Rukodělný jarmark)
(Vánoční trhy s kavárničkou) Sat 11/30/2019 13:00 - 19:00
Sokol House (Horní Čermná)
(Vánoční trhy s kavárničkou)
(Vánoční jarmark) Sat 11/30/2019 14:00
La Caffe (Lanškroun)
(Vánoční jarmark)
(Advent v DDM) Sat 11/30/2019 14:00 - 17:00
Kamarád Children's and Youth Home (Česká Třebová)
(Advent v DDM)
(Tradiční vánoční výstava) Sun 12/1/2019 - Sun 1/5/2020
Municipal museum (Česká Třebová)
(Tradiční vánoční výstava)
(14. Vánoční ulička) Sun 12/1/2019 13:00 - 19:00
Jiráskovo náměstí (Kostelec nad Orlicí)
(14. Vánoční ulička)
(Vánoce v muzeu) Sun 12/1/2019 15:00 - 19:00
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(Vánoce v muzeu)
(Vernisáž tradiční vánoční výstavy) Sun 12/1/2019 17:00
Municipal museum (Česká Třebová)
(Vernisáž tradiční vánoční výstavy)
(Vánoce v muzeu) Mon 12/2/2019 - Sat 12/21/2019
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(Vánoce v muzeu)
(Vánoční výstava v Galerii pod radnicí) Tue 12/3/2019 - Fri 12/6/2019
Pod Radnicí Gallery (Ústí nad Orlicí)
(Vánoční výstava v Galerii pod radnicí)
(Patchworková výstava na faře) Sun 12/1/2019 13:00 - 18:00
Mon 12/2/2019 13:00 - 17:00
Tue 12/3/2019 13:00 - 17:00
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Ústí nad Orlicí)
(Patchworková výstava na faře)
(Betlémy z kraje Orlických hor - 23. ročník) Fri 12/6/2019 - Thu 12/26/2019
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Betlémy z kraje Orlických hor - 23. ročník)
(Vánoční jarmark) Sat 12/7/2019 9:00 - 17:00
Pelcl Theatre (Rychnov nad Kněžnou)
(Vánoční jarmark)
(Adventní jarmark v Café Max) Sun 12/8/2019 10:00 - 17:00
Café Max (Ústí nad Orlicí)
(Adventní jarmark v Café Max)
(Vánoční prodejní trhy v Kulturním domě) Tue 12/10/2019 - Wed 12/11/2019
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Vánoční prodejní trhy v Kulturním domě)
(Vánoční výstava) Wed 12/11/2019 8:00 - 18:00
Lukavice
(Vánoční výstava)
(Farmářské trhy - Mírové náměstí) Thu 11/14/2019
Thu 12/12/2019
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Farmářské trhy - Mírové náměstí)
(Vánoční jarmark) Fri 12/13/2019 - Sun 12/15/2019
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční jarmark)
(Farmářské trhy) Fri 11/15/2019 8:00 - 16:00
Fri 11/29/2019 8:00 - 16:00
Fri 12/13/2019 8:00 - 16:00
Nám. J.M. Marků (Lanškroun)
(Farmářské trhy)
(Adventní jarmark na zámeckém nádvoří) Sat 12/14/2019 10:00 - 17:00
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Adventní jarmark na zámeckém nádvoří)
(Farmářské a řemeslné trhy) Sun 12/15/2019 9:00 - 15:00
Doudleby nad Orlicí - chateau (Doudleby nad Orlicí)
(Farmářské a řemeslné trhy)
(Vánoční prodej ryb) Sat 12/21/2019 - Mon 12/23/2019
Fishing Club (Letohrad)
(Vánoční prodej ryb)
(Vánoční trhy) Sun 12/22/2019 8:00 - 13:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Vánoční trhy)
(Prodej vánočních ryb) Sun 12/22/2019 10:00
Nekoř
(Prodej vánočních ryb)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla) Fri 1/17/2020 - Sat 3/14/2020
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla)
(Jaro v muzeu) Wed 3/25/2020 - Sat 4/11/2020
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(Jaro v muzeu)
(Malá hospodyňka a Magdalena Dobromila Rettigová) Wed 4/22/2020 - Mon 5/25/2020
Letohrad - chateau (Letohrad)
(Malá hospodyňka a Magdalena Dobromila Rettigová)
(Jaroslav Kerschbaum - výstava obrazů) Thu 4/23/2020 - Sat 6/13/2020
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(Jaroslav Kerschbaum - výstava obrazů)
(Výstava dortů a zákusků) Sat 4/25/2020
Letohrad - chateau (Letohrad)
(Výstava dortů a zákusků)
(Výstava drobného zvířectva a malé zemědělské techniky) Sat 5/16/2020 - Sun 5/17/2020
Letohrad
(Výstava drobného zvířectva a malé zemědělské techniky)
(Zahrádkářský víkend) Sat 5/23/2020 - Sun 5/24/2020
Podměstí (Letohrad)
(Zahrádkářský víkend)
(Alfons Mucha - výstava) Fri 6/26/2020 - Sat 9/12/2020
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(Alfons Mucha - výstava)
(Hlavolamy) Wed 7/1/2020 - Mon 8/31/2020
Letohrad - chateau (Letohrad)
(Hlavolamy)
(Výstava hub) Fri 9/11/2020 - Sun 9/13/2020
Letohrad - chateau (Letohrad)
(Výstava hub)
(Zahrádkářská výstava) Fri 10/2/2020 - Sun 10/4/2020
Letohrad - chateau (Letohrad)
(Zahrádkářská výstava)
(Vánoce v muzeu) Sun 11/29/2020 - Tue 12/22/2020
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(Vánoce v muzeu)
(Vánoční jarmark) Fri 12/4/2020
(Letohrad)
(Vánoční jarmark)
(Vánoční prodej ryb) Mon 12/21/2020 - Wed 12/23/2020
Fishing Club (Letohrad)
(Vánoční prodej ryb)
(Kurz Manželské večery - Rychnov nad Kněžnou) It is possible to order tickets Mon 10/14/2019 - Mon 12/2/2019
(Rychnov nad Kněžnou)
(Kurz Manželské večery - Rychnov nad Kněžnou)
(Workshop pro školy) Mon 11/11/2019 - Fri 11/15/2019
Municipal museum (Česká Třebová)
(Workshop pro školy)
(Hynek Skořepa: Ladislav Mňačko) Wed 11/13/2019 18:00 - 20:00
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Hynek Skořepa: Ladislav Mňačko)
(8. zasedání Zastupitelstva města Opočna) Wed 11/13/2019 18:00 - 20:00
Opočno
(8. zasedání Zastupitelstva města Opočna)
(Projekt a stavba roubenek a srubů) Wed 11/13/2019 18:30 - 20:30
Music Bar Forea (Lanškroun)
(Projekt a stavba roubenek a srubů)
(Kyrgyzstán - země hor, jezer, divokých řek, ledovců, koní a přátelských pastevců) Wed 11/13/2019 19:00
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Kyrgyzstán - země hor, jezer, divokých řek, ledovců, koní a přátelských pastevců)
(Něha a síla tekutinového těla) Thu 11/14/2019 9:30 - 17:00
Centre Innate (Rychnov nad Kněžnou)
(Něha a síla tekutinového těla)
(Beseda Onemocnění cukrovkou) Thu 11/14/2019 15:00
Comfort Seniors' Club (Kostelec nad Orlicí)
(Beseda Onemocnění cukrovkou)
(Strategie vyšetřování šikany II.) Thu 11/14/2019 15:30 - 19:00
Primary School Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Strategie vyšetřování šikany II.)
(Promítání historických fotografií a muzejní kvíz) Thu 11/14/2019 17:00
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Promítání historických fotografií a muzejní kvíz)
(Mimořádný cyklus přednášek: Politika KSČ na území okresu Ústí nad Orlicí v roce 1989) Thu 11/14/2019 17:00
Municipal museum (Česká Třebová)
(Mimořádný cyklus přednášek: Politika KSČ na území okresu Ústí nad Orlicí v roce 1989)
(Workshop v DDM Duha – Enkaustika) Fri 11/15/2019 16:00
Rainbow Children and Youth Home (Ústí nad Orlicí)
(Workshop v DDM Duha – Enkaustika)
(Malá městská univerzita - Věda a technika) Fri 11/15/2019 17:00 - 18:00
(Brandýs nad Orlicí)
(Malá městská univerzita - Věda a technika)
(…v listopadu) Fri 11/15/2019 20:00
Blue Dwarf Club (Česká Třebová)
(…v listopadu)
(Cestománie: Albánie) Sat 11/16/2019 16:00
Seventh Day Adventists church (Česká Třebová)
(Cestománie: Albánie)
(30 let od sametové revoluce) Sun 11/17/2019 16:00 - 17:00
Sokol House (Brandýs nad Orlicí)
(30 let od sametové revoluce)
(Urbanizace Litomyšle) Mon 11/18/2019 18:30
Cultural facility of the city Choceň (Choceň)
(Urbanizace Litomyšle)
(Předporodní kurz) Tue 11/19/2019 15:00 - 16:30
(Žamberk)
(Předporodní kurz)
(Archeologické nálezy pod Orlickými horami) Tue 11/19/2019 17:00
(Letohrad)
(Archeologické nálezy pod Orlickými horami)
(Měj (se) rád aneb vše je tak, jak má být) Tue 11/19/2019 17:00 - 20:00
Centre Innate (Rychnov nad Kněžnou)
(Měj (se) rád aneb vše je tak, jak má být)
(Seminář Výtvarné umění v proměnách staletí) Tue 11/19/2019 17:00
Municipal museum (Česká Třebová)
(Seminář Výtvarné umění v proměnách staletí)
(Genealogie) Wed 11/20/2019
(Choceň)
(Genealogie)
(Rozproudit lymfu a energii v těle) Wed 11/20/2019 9:30 - 17:30
Centre Innate (Rychnov nad Kněžnou)
(Rozproudit lymfu a energii v těle)
(Dialogy - rodiče a talent) Wed 11/20/2019 17:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Dialogy - rodiče a talent)
(Divoký Kyrgyzstán a Kazachstán) Wed 11/20/2019 18:00
Kamínek Maternity Centre (Choceň)
(Divoký Kyrgyzstán a Kazachstán)
(Zapomenuté Oustí - 1. část) Wed 11/20/2019 18:00
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí - 1. část)
(Emoce nás a našich dětí) Thu 11/21/2019 9:00
Kamínek Maternity Centre (Choceň)
(Emoce nás a našich dětí)
(Mimořádný cyklus přednášek: Cáry starých filmů, Historie českého undergroundu) Thu 11/21/2019 17:00
Municipal museum (Česká Třebová)
(Mimořádný cyklus přednášek: Cáry starých filmů, Historie českého undergroundu)
(Maroko na kole) Thu 11/21/2019 18:00
Czech Union for Nature Conservation Podorlicko Ecocentre (Česká Třebová)
(Maroko na kole)
(Malá městská univerzita - Kultura) Fri 11/22/2019 17:00 - 18:00
(Brandýs nad Orlicí)
(Malá městská univerzita - Kultura)
(Druhé zimní taneční setkání v ZUŠ) Sat 11/23/2019 - Sun 11/24/2019
(Ústí nad Orlicí)
(Druhé zimní taneční setkání v ZUŠ)
(Kurz bezlepkového pečení) Sat 11/23/2019 9:00 - 13:00
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Kurz bezlepkového pečení)
(O životě za komunismu aneb co změnil 17. listopad 1989?) Sat 11/23/2019 19:00
Evangelical church (Letohrad)
(O životě za komunismu aneb co změnil 17. listopad 1989?)
(Mgr. Zdeněk Horák: Posrpnová dočasná přítomnost na Orlickoústecku) Sun 11/24/2019 17:00
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Mgr. Zdeněk Horák: Posrpnová dočasná přítomnost na Orlickoústecku)
(Jak pomoci lidem se sluchovým postižením) Tue 11/26/2019 16:00 - 18:00
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Jak pomoci lidem se sluchovým postižením)
(Seminář pro pamětníky staré České Třebové) Tue 11/26/2019 17:00
Municipal museum (Česká Třebová)
(Seminář pro pamětníky staré České Třebové)
(Čína s batohem nejen po Sečuánsku) Tue 11/26/2019 18:00
Kodyma national House (Opočno)
(Čína s batohem nejen po Sečuánsku)
(Zimní krása pro potěchu duše a poezie Vánoc) Tue 11/26/2019 19:00
(Kostelec nad Orlicí)
(Zimní krása pro potěchu duše a poezie Vánoc)
(Rodinné konstelace) Wed 11/27/2019 10:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Rodinné konstelace)
(Šití na stroji pro začátečníky) Wed 11/27/2019 17:00 - 19:00
Jablíčko Family Centre (Jablonné nad Orlicí)
(Šití na stroji pro začátečníky)
(Zlaté recepty Čínské medicíny) Wed 11/27/2019 18:00
Kamínek Maternity Centre (Choceň)
(Zlaté recepty Čínské medicíny)
(Island: stopem, v sedle, v horách) Wed 11/27/2019 18:00
(Lanškroun)
(Island: stopem, v sedle, v horách)
(Povídání o mašinkách) Wed 11/27/2019 18:00
Letohrad - chateau (Letohrad)
(Povídání o mašinkách)
(Mimořádný cyklus přednášek: Rok 1989 v Československu) Thu 11/28/2019 17:00
Municipal museum (Česká Třebová)
(Mimořádný cyklus přednášek: Rok 1989 v Československu)
(Nejen sorela) Thu 11/28/2019 18:00
(Choceň)
(Nejen sorela)
(Zanzibar a tanzanské safari) Thu 11/28/2019 19:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Zanzibar a tanzanské safari)
(Advent v DDM) Sat 11/30/2019 14:00 - 17:00
Kamarád Children's and Youth Home (Česká Třebová)
(Advent v DDM)
(Taneční pro dospělé) Sat 11/23/2019 14:30
Sat 11/30/2019 14:30
Cultural facility of the city Choceň (Choceň)
(Taneční pro dospělé)
(Sám kolem světa svérázně - Martin Doleček) Sat 11/30/2019 17:00
Factory Club (Letohrad)
(Sám kolem světa svérázně - Martin Doleček)
(Vandráci Vagamundos) Tue 12/3/2019 19:00
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Vandráci Vagamundos)
(Inspirativní vaření - svačinky a pitný režim) Wed 12/4/2019 17:00
Basic school and nursery school (Lanškroun)
(Inspirativní vaření - svačinky a pitný režim)
(Mimořádný cyklus přednášek: Češi a Slováci v okamžiku změny 1988-1992) Wed 12/4/2019 17:00
Municipal museum (Česká Třebová)
(Mimořádný cyklus přednášek: Češi a Slováci v okamžiku změny 1988-1992)
(Island nalehko) Wed 12/4/2019 19:00 - 21:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
(Island nalehko)
(Andílci) Tue 11/19/2019 13:30 - 14:30
Tue 11/26/2019 13:30 - 14:30
Tue 12/3/2019 13:30 - 14:30
Tue 12/10/2019 13:30 - 14:30
(Žamberk)
(Andílci)
(Manželské večery) Thu 11/14/2019
Thu 11/21/2019
Thu 11/28/2019
Thu 12/5/2019
Thu 12/12/2019
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)
(Barma a Vietnam) Thu 12/12/2019 19:00
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Barma a Vietnam)
(Co dělají vaše děti, když jsou on-line) Mon 12/16/2019
(Choceň)
(Co dělají vaše děti, když jsou on-line)
(Zasedání Zastupitelstva města) Wed 12/18/2019 17:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Zasedání Zastupitelstva města)
(Jižní Amerika - Peru) Fri 1/10/2020
(Choceň)
(Jižní Amerika - Peru)
(Zasedání Zastupitelstva města) Wed 2/26/2020 17:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Zasedání Zastupitelstva města)
(Zasedání Zastupitelstva města) Wed 4/29/2020 17:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Zasedání Zastupitelstva města)
(Přednáška o malíři Josefu Šímovi) Thu 5/14/2020
Lanškroun - chateau and town museum (Lanškroun)
(Přednáška o malíři Josefu Šímovi)
(Zasedání Zastupitelstva města) Wed 6/24/2020 17:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Zasedání Zastupitelstva města)
(Zasedání Zastupitelstva města) Wed 9/23/2020 17:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Zasedání Zastupitelstva města)
(Zasedání Zastupitelstva města) Wed 12/16/2020 17:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Zasedání Zastupitelstva města)
(Vánoce na zámku s Františkem Kinským) It is possible to order tickets Sat 12/14/2019 9:00
Sat 12/14/2019 13:00
New chateau Kostelec nad Orlicí - chateau, museum and gallery (Kostelec nad Orlicí)
(Vánoce na zámku s Františkem Kinským)
(Výstava v ČČK - Háčkované dekorace) Fri 11/1/2019 - Sat 11/30/2019
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Výstava v ČČK - Háčkované dekorace)
(Svíčka se svícnem) Wed 11/13/2019 16:00
Kamínek Maternity Centre (Choceň)
(Svíčka se svícnem)
(Malování na textil) Wed 11/13/2019 16:00
Rosa Family Centre (Česká Třebová)
(Malování na textil)
(Burza knih) Thu 11/14/2019 - Sat 11/16/2019
Community Centre, Cinema (Rychnov nad Kněžnou)
(Burza knih)
(Zájezd se Senior klubem - pivovar Holba Hanušovice) Thu 11/14/2019
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se Senior klubem - pivovar Holba Hanušovice)
(Lapač snů) Thu 11/14/2019 16:00 - 19:00
Kamarád Children's and Youth Home (Česká Třebová)
(Lapač snů)
(Nocování v Rose Halloweenské) Fri 11/15/2019 17:00 - Sat 11/16/2019 15:00
Rosa Family Centre (Česká Třebová)
(Nocování v Rose Halloweenské)
(Filatelistická a sběratelská burza) Sun 11/17/2019 7:30 - 11:00
Hotel Poprad (Ústí nad Orlicí)
(Filatelistická a sběratelská burza)
(Offline day - odpoledne plné deskových her a zábavy) Mon 11/18/2019 12:30 - 18:00
(Česká Třebová)
(Offline day - odpoledne plné deskových her a zábavy)
(Lístečkové listopadové putování) Mon 11/18/2019 16:00 - 18:00
Déčko House for Children and Young People (Rychnov nad Kněžnou)
(Lístečkové listopadové putování)
(Pečeme, vaříme v ČČK – Dunajské vlnky) Tue 11/19/2019 9:00
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Pečeme, vaříme v ČČK – Dunajské vlnky)
(Středeční výtvarné dílny - Scrapbookové fotokalendáře) Wed 11/13/2019 10:00
Wed 11/20/2019 10:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Středeční výtvarné dílny - Scrapbookové fotokalendáře)
(Adventní kalendář) Thu 11/21/2019 16:30 - 18:00
Jablíčko Family Centre (Jablonné nad Orlicí)
(Adventní kalendář)
(Textilní sobota) Sat 11/23/2019 13:00 - 17:00
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Textilní sobota)
(Adventní dekorace) Mon 11/25/2019 - Fri 11/29/2019
Rosa Family Centre (Česká Třebová)
(Adventní dekorace)
(Challenge siamská dvojčata) Mon 11/25/2019 12:30 - 18:00
(Česká Třebová)
(Challenge siamská dvojčata)
(Tvoření a zpívání s paní učitelkou) Tue 11/19/2019
Tue 11/26/2019
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Tvoření a zpívání s paní učitelkou)
(Poznejte svět formou hraní s Veronikou) Wed 11/13/2019
Wed 11/20/2019
Wed 11/27/2019
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Poznejte svět formou hraní s Veronikou)
(Knižní klubíčko) Wed 11/27/2019 10:00
(Česká Třebová)
(Knižní klubíčko)
(Meňárna v RC Srdíčko) Wed 11/27/2019 10:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Meňárna v RC Srdíčko)
(Šikovné ručičky – Adventní dekorace v ČČK) Wed 11/27/2019 15:30
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Šikovné ručičky – Adventní dekorace v ČČK)
(Robokroužek) Wed 11/13/2019 16:00 - 18:00
Wed 11/20/2019 16:00 - 18:00
Wed 11/27/2019 16:00 - 18:00
(Česká Třebová)
(Robokroužek)
(Keramika pro děti i dospělé) Wed 11/27/2019 16:00
Kamínek Maternity Centre (Choceň)
(Keramika pro děti i dospělé)
(Barvy vánoc) Wed 11/27/2019 16:00 - 18:00
House of Children and Youth (Choceň)
(Barvy vánoc)
(Adventní zájezd se Senior klubem - s CK Čile do Rakouska do Vídně) Thu 11/28/2019
Ústí nad Orlicí
(Adventní zájezd se Senior klubem - s CK Čile do Rakouska do Vídně)
(Volná herna - Říkám si a skotačím) Fri 11/15/2019
Tue 11/19/2019
Tue 11/26/2019
Fri 11/29/2019
Jablíčko Family Centre (Jablonné nad Orlicí)
(Volná herna - Říkám si a skotačím)
(Adventní zdobení v zahradnictví Šťastný) Fri 11/29/2019 14:00
Ústí nad Orlicí
(Adventní zdobení v zahradnictví Šťastný)
(Víkendový maraton s roboty) Sat 11/30/2019 9:00 - 16:00
Brandýs nad Orlicí
(Víkendový maraton s roboty)
(Víkendový maraton s roboty) Sat 11/30/2019 9:00 - 16:00
Habrmanova (Česká Třebová)
(Víkendový maraton s roboty)
(Den pro dětskou knihu) Sat 11/30/2019 11:00
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Den pro dětskou knihu)
(Herní odpoledne) Sat 11/30/2019 15:00
Kamínek Maternity Centre (Choceň)
(Herní odpoledne)
(Mikuláš) Thu 12/5/2019 15:00 - 17:00
Kamarád Children's and Youth Home (Česká Třebová)
(Mikuláš)
(Perníkový advent) Sat 12/7/2019 13:30 - 15:00
Czech Union for Nature Conservation Podorlicko Ecocentre (Česká Třebová)
(Perníkový advent)
(Zájezd se Senior klubem - Adventní Praha) Thu 12/12/2019
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se Senior klubem - Adventní Praha)
(10. veřejná šicí dílna: vánoční štola) Thu 12/12/2019 16:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Clubroom
(10. veřejná šicí dílna: vánoční štola)
(Adventní zájezd do Bratislavy) Fri 12/13/2019
Lukavice
(Adventní zájezd do Bratislavy)
(Pošta pro Ježíška na Mírovém náměstí) Sun 12/1/2019 15:00 - 18:00
Sat 12/7/2019 9:30 - 11:30
Wed 12/11/2019 16:00 - 18:00
Thu 12/12/2019 15:00 - 17:00
Sat 12/14/2019 9:30 - 11:30
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Pošta pro Ježíška na Mírovém náměstí)
(Adventní jarmark na zámeckém nádvoří) Sat 12/14/2019 10:00 - 17:00
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Adventní jarmark na zámeckém nádvoří)
(Vánoce na zámku) Sun 12/15/2019
Doudleby nad Orlicí - chateau (Doudleby nad Orlicí)
(Vánoce na zámku)
(Klub deskových her s kavárnou) Fri 11/15/2019 18:00 - Sat 11/16/2019 0:00
Fri 11/22/2019 18:00 - Sat 11/23/2019 0:00
Fri 11/29/2019 18:00 - Sat 11/30/2019 0:00
Fri 12/6/2019 18:00 - Sat 12/7/2019 0:00
Fri 12/13/2019 18:00 - Sat 12/14/2019 0:00
Fri 12/20/2019 18:00 - Sat 12/21/2019 0:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Klub deskových her s kavárnou)
(Dětský karneval) Sat 1/25/2020
Orlovna (Letohrad)
(Dětský karneval)
(Karneval MŠ Klubíčko) Tue 2/18/2020
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Karneval MŠ Klubíčko)
(Noc s Andersenem) Fri 3/27/2020
(Letohrad)
(Noc s Andersenem)
(Brány památek dokořán) Sat 4/25/2020
Václavské náměstí (Letohrad)
(Brány památek dokořán)
(Letohrátky) Sat 6/27/2020 10:00 - 18:00
(Letohrad)
(Letohrátky)
(Noční strašidelná prohlídka) Fri 7/10/2020
Fri 7/24/2020
Fri 7/31/2020
Fri 8/14/2020
Letohrad - chateau (Letohrad)
(Noční strašidelná prohlídka)
(Motosraz v Lukové) Fri 8/14/2020 - Sun 8/16/2020
Luková
(Motosraz v Lukové)
(Dny evropského dědictví) Sun 9/6/2020
Lanškroun
(Dny evropského dědictví)
(Adventní tvůrčí dílny) Sat 11/28/2020
Sun 12/6/2020
Sun 12/13/2020
Sun 12/20/2020
Lanškroun - chateau and town museum (Lanškroun)
(Adventní tvůrčí dílny)
(Svatomartinské husy na Chatě Hvězdě) Thu 11/7/2019 - Sun 11/17/2019
(Ústí nad Orlicí)
(Svatomartinské husy na Chatě Hvězdě)
(Svatomartinské hody) Sat 11/9/2019 - Sun 11/17/2019
April hotel Panorama (Rychnov nad Kněžnou)
(Svatomartinské hody)
(Posvícení na Moštárně s ČČK) Fri 11/15/2019 18:00
Ústí nad Orlicí
(Posvícení na Moštárně s ČČK)
(Jabkancová pouť) Sat 11/16/2019 7:00
Česká Třebová
(Jabkancová pouť)
(Martinská husí pečínka) Fri 11/15/2019
Sat 11/16/2019
Sun 11/17/2019
(Bystřec)
(Martinská husí pečínka)
(Vánoční pečení pro nejmenší) Wed 11/20/2019 10:00
Children's World Family Centre (Lanškroun)
(Vánoční pečení pro nejmenší)
(Perníčková herna) Fri 11/22/2019 9:00 - 11:30
Jablíčko Family Centre (Jablonné nad Orlicí)
(Perníčková herna)
(Ochutnávka vín - Vinařství Hrabal & Pelvins) Fri 11/22/2019 19:00 - 21:00
April hotel Panorama (Rychnov nad Kněžnou)
(Ochutnávka vín - Vinařství Hrabal & Pelvins)
(Křapáčové hody) Fri 11/22/2019
Sat 11/23/2019
(Bystřec)
(Křapáčové hody)
(Inspirativní vaření - svačinky a pitný režim) Wed 12/4/2019 17:00
Basic school and nursery school (Lanškroun)
(Inspirativní vaření - svačinky a pitný režim)
(Česká vánoční kuchyně) Mon 12/16/2019 - Mon 12/23/2019
Panorama Restaurant (Rychnov nad Kněžnou)
(Česká vánoční kuchyně)
(Vínokošt) Sat 5/30/2020 16:00
Letohrad - chateau (Letohrad)
(Vínokošt)
(Mikulášská jízda Chornického železničního klubu 2019) Sun 11/24/2019
Skalice n.Svitavou (Skalice nad Svitavou), ČD Bike (Česká Třebová), Chornice (Chornice)
(Mikulášská jízda Chornického železničního klubu 2019)
(Mikulášské jízdy) Sun 12/8/2019
Litomyšl (Litomyšl), ČD Bike (Choceň)
(Mikulášské jízdy)
(Pálení čarodějnic na hranici ze zboží zabaveného pašerákům) Thu 4/30/2020 17:00
Orlické Záhoří
(Pálení čarodějnic na hranici ze zboží zabaveného pašerákům)
(Mikulášská jízda...aneb plnou parou přijíždí Mikuláš) Sat 12/7/2019 10:09
Letohrad (Letohrad)
(Mikulášská jízda...aneb plnou parou přijíždí Mikuláš)
(Pouštění rybiček) Tue 12/24/2019 11:00
Náměstí Komenského (Brandýs nad Orlicí)
(Pouštění rybiček)
(Masopustní veselí v Orlickém Záhoří) Sat 2/15/2020 14:00
Orlické Záhoří
(Masopustní veselí v Orlickém Záhoří)
(Masopust) Sat 2/22/2020
Lanškroun - chateau and town museum (Lanškroun), Lanškroun
(Masopust)
(Selámaj) Fri 4/24/2020
(Letohrad)
(Selámaj)
(Stavění máje) Thu 4/30/2020
(Letohrad)
(Stavění máje)
(Majáles) Fri 5/1/2020
Nám. J.M. Marků (Lanškroun)
(Majáles)
(Řemeslnická sobota) Sat 7/4/2020 10:00 - 18:00
Letohrad Craft Museum (Letohrad)
(Řemeslnická sobota)
(Honění kohouta) Sun 10/18/2020
(Letohrad - Kunčice)
(Honění kohouta)
(Štefan Margita Gala 2019) Wed 11/13/2019 19:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Štefan Margita Gala 2019)
(Koncert Jaromíra Nohavici) Thu 11/14/2019 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Koncert Jaromíra Nohavici)
(Laco Deczi a Celula New York) Tue 11/26/2019 19:30
Cultural House (Dobruška)
(Laco Deczi a Celula New York)
(I. Adventní koncert z cyklu Advent mezi horami) Sat 11/30/2019 14:00
Church of St. John the Baptist (Orlické Záhoří)
(I. Adventní koncert z cyklu Advent mezi horami)
(Bratři Ebenové) Wed 12/4/2019 19:30
Kino 70 Cinema Social Centre (Dobruška)
(Bratři Ebenové)
(Pavel Šporl a Baroco Sempre Giovane) It is possible to order tickets Fri 12/6/2019 19:30
New chateau Kostelec nad Orlicí - chateau, museum and gallery (Kostelec nad Orlicí)
(Pavel Šporl a Baroco Sempre Giovane)
(III. Adventní koncert z cyklu Advent mezi horami) Sat 12/14/2019 16:00
Church of St. Mary Magdalene (Bartošovice v Orlických horách)
(III. Adventní koncert z cyklu Advent mezi horami)
(Opočenka - tradiční vánoční koncert) Sun 12/15/2019 18:00
Kino 70 Cinema Social Centre (Dobruška)
(Opočenka - tradiční vánoční koncert)
(IV. Adventní promítání z cyklu Advent mezi horami) Fri 12/20/2019 17:00
Church of the Assumption of Our Lady (Neratov)
(IV. Adventní promítání z cyklu Advent mezi horami)
(J. J. Ryba: Česká mše vánoční) It is possible to order tickets Mon 12/23/2019 17:00
Mon 12/23/2019 19:00
New chateau Kostelec nad Orlicí - chateau, museum and gallery (Kostelec nad Orlicí)
(J. J. Ryba: Česká mše vánoční)
(František Nedvěd a skupina Tie Break) Tue 1/14/2020 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(František Nedvěd a skupina Tie Break)
(David Koller) Fri 3/6/2020
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(David Koller)
(Mezinárodní hudební festival - Koncert při svíčkách) Sat 6/6/2020 21:00
Church of St. Philip and Jacob (Lukavice)
(Mezinárodní hudební festival - Koncert při svíčkách)
(Čermenské slavnosti) Fri 6/19/2020 - Sun 6/21/2020
Dolní Čermná
(Čermenské slavnosti)
(52. ročník Lanškrounské Kopy a městských slavností) Fri 9/11/2020 - Sat 9/12/2020
Marka Marků (Lanškroun)
(52. ročník Lanškrounské Kopy a městských slavností)
(Koncert ke Světovému dni laskavosti) Wed 11/13/2019 18:30
Elementary art school (Choceň)
(Koncert ke Světovému dni laskavosti)
(Jazz, rock, soul podvečer s Dirty Deep, Francie) Wed 11/13/2019 19:00
Community Centre, Cinema (Rychnov nad Kněžnou)
(Jazz, rock, soul podvečer s Dirty Deep, Francie)
(PPS akusticky...opět v Maxu) Thu 11/14/2019 17:30
Café Max (Ústí nad Orlicí)
(PPS akusticky...opět v Maxu)
(Ples - Gymnázium ÚO) Fri 11/15/2019 18:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples - Gymnázium ÚO)
(Augustin Šenkýř: Requiem) Fri 11/15/2019 18:00
St. Wenceslas Church (Dobruška)
(Augustin Šenkýř: Requiem)
(Koncert Patrika Kee) Fri 11/15/2019 19:00 - 21:30
Music Bar Forea (Lanškroun)
(Koncert Patrika Kee)
(Trampský bál) Fri 11/15/2019 19:00
(Česká Třebová)
(Trampský bál)
(W.A.F a Piškot) Fri 11/15/2019 19:00
Kamínek Maternity Centre (Choceň)
(W.A.F a Piškot)
(Kongo - Happy Birthday) Fri 11/15/2019 21:00 - Sat 11/16/2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Happy Birthday)
(Čiperkové) Sat 11/16/2019 15:00
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Čiperkové)
(Watermelon Slim) Sat 11/16/2019 19:00
Elada - multipurpose centre of the Church of the Brethren (Bystré)
(Watermelon Slim)
(Jiří Bárta a Terezie Fialová) It is possible to order tickets Sat 11/16/2019 19:30
New chateau Kostelec nad Orlicí - chateau, museum and gallery (Kostelec nad Orlicí)
(Jiří Bárta a Terezie Fialová)
(Jazz Jam) Sat 11/16/2019 20:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Jazz Jam)
(Kongo - Oldies 80. a 90. léta) Sat 11/16/2019 21:00 - Sun 11/17/2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Oldies 80. a 90. léta)
(30 let svobody) Sun 11/17/2019
Lanškroun - chateau and town museum (Lanškroun)
(30 let svobody)
(30 let od sametu) Sun 11/17/2019 17:11
Church of St. Nicholas (Sloupnice, Horní Sloupnice)
(30 let od sametu)
(30 let svobody sametová revoluce v Rychnově) Sun 11/17/2019 18:00
Staré náměstí (Rychnov nad Kněžnou)
(30 let svobody sametová revoluce v Rychnově)
(Slavnostní večer k výročí 17. listopadu 1989) Sun 11/17/2019 18:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Slavnostní večer k výročí 17. listopadu 1989)
(Koncert live) Tue 11/19/2019 17:00
Cafe59 (Choceň)
(Koncert live)
(30 let - kanárek na svobodě s Janem Burianem) Tue 11/19/2019 10:00
Tue 11/19/2019 18:00
Fidiko (Žamberk)
(30 let - kanárek na svobodě s Janem Burianem)
(Podzimní žákovský koncert) Thu 11/21/2019 18:00
Elementary art school (Choceň)
(Podzimní žákovský koncert)
(Recitál Zdeněk Macháček Solo) Fri 11/22/2019 17:00
Café Max (Ústí nad Orlicí)
(Recitál Zdeněk Macháček Solo)
(Koncert pro Cecílii) Fri 11/22/2019 17:00
Baráčnická rychta (Choceň)
(Koncert pro Cecílii)
(Velký swingový orchestr Česká Třebová) Fri 11/22/2019 19:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Velký swingový orchestr Česká Třebová)
(Big Bang Lanškroun - 35 let) Fri 11/22/2019 19:30
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Big Bang Lanškroun - 35 let)
(Dub sirens 4 with energy of dub) Fri 11/22/2019 20:00
Blue Dwarf Club (Česká Třebová)
(Dub sirens 4 with energy of dub)
(Kongo - Amundsen special párty + dárky) Fri 11/22/2019 21:00 - Sat 11/23/2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Amundsen special párty + dárky)
(Ples pro tebe) Sat 11/23/2019 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples pro tebe)
(Country bál) Sat 11/23/2019 20:00
Nekoř House of Culture (Nekoř)
(Country bál)
(Podzimní bál) Sat 11/23/2019 20:00
Pub (Lupenice)
(Podzimní bál)
(Kongo - Vánoce za dveřmi) Sat 11/23/2019 21:00 - Sun 11/24/2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Vánoce za dveřmi)
(Taneční odpoledne - klobouková) Sun 11/24/2019 14:00
Community Centre, Cinema (Rychnov nad Kněžnou)
(Taneční odpoledne - klobouková)
(Koncert Jaroslava Hutky) Sun 11/24/2019 19:00 - 20:00
Kodyma national House (Opočno)
(Koncert Jaroslava Hutky)
(2. koncert cyklu život s klavírem) Tue 11/26/2019 17:00
Elementary Art School (Rychnov nad Kněžnou)
(2. koncert cyklu život s klavírem)
(Naše ZUŠ ... nás to baví - koncert současných žáků) Tue 11/26/2019 19:00
(Ústí nad Orlicí)
(Naše ZUŠ ... nás to baví - koncert současných žáků)
(KPH - 58. koncertní předplatné - 510 hudební večer - Čeněk Pavlík a Miroslav Sekera (housle a klavír)) Tue 11/26/2019 19:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Small stage
(KPH - 58. koncertní předplatné - 510 hudební večer - Čeněk Pavlík a Miroslav Sekera (housle a klavír))
(Žákovské koncerty) Wed 11/13/2019 17:00
Wed 11/27/2019 17:00
Elementary Art School (Rychnov nad Kněžnou)
(Žákovské koncerty)
(Zimní koncert - ZŠ Komenského) Wed 11/27/2019 18:00
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(Zimní koncert - ZŠ Komenského)
(Hudební besídka ZUŠ) Wed 11/13/2019 18:00
Wed 11/27/2019 18:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Small stage
(Hudební besídka ZUŠ)
(Tara Fuki) Wed 11/27/2019 20:00
Blue Dwarf Club (Česká Třebová)
(Tara Fuki)
(Dan Vertígo) Thu 11/28/2019 19:00 - 20:30
Music Bar Forea (Lanškroun)
(Dan Vertígo)
(Baroktteto) Thu 11/28/2019 19:00
Evangelical church (Brandýs nad Orlicí)
(Baroktteto)
(Třídní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír) Fri 11/29/2019 14:00
(Ústí nad Orlicí)
(Třídní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír)
(Poletíme?) Fri 11/29/2019 19:30
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Poletíme?)
(Recitál - Roman Dostál, Jarda Jetenský) Fri 11/29/2019 20:00
Café Max (Ústí nad Orlicí)
(Recitál - Roman Dostál, Jarda Jetenský)
(Kongo - Okřídlený pátek) Fri 11/29/2019 21:00 - Sat 11/30/2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Okřídlený pátek)
(Tři sestry, Horkýže slíže) Sat 11/30/2019 19:30
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Tři sestry, Horkýže slíže)
(Kongo - Movember 2019) Sat 11/30/2019 21:00 - Sun 12/1/2019 5:00
Kongo dance-club (Letohrad)
(Kongo - Movember 2019)
(1. adventní koncert – Orchestr Václava Marka: Modrá hvězda vánoc) Sun 12/1/2019 17:00
Nám. J.M. Marků (Lanškroun)
(1. adventní koncert – Orchestr Václava Marka: Modrá hvězda vánoc)
(2. Charitativní koncert) Sun 12/1/2019 17:00 - 18:00
Church of St. George (Kostelec nad Orlicí)
(2. Charitativní koncert)
(České filharmonické kvarteto: Janáček a Dvořákův kvartet Americký) Tue 12/3/2019 19:30
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(České filharmonické kvarteto: Janáček a Dvořákův kvartet Americký)
(Ples SZŠ) Fri 12/6/2019 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples SZŠ)
(Věneček) Sat 12/7/2019 19:00
Cultural house (Kostelec nad Orlicí)
(Věneček)
(Vánoční koncert Leony Machálkové s Orchestrem Václava Marka) Sat 12/7/2019 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Vánoční koncert Leony Machálkové s Orchestrem Václava Marka)
(2. adventní koncert - Tomáš Kočko & Orchestr) Sun 12/8/2019
Nám. J.M. Marků (Lanškroun), Lanškroun
(2. adventní koncert - Tomáš Kočko & Orchestr)
(Adventní koncert ZUŠ Opočno) Sun 12/8/2019 17:00 - 19:00
Kodyma national House (Opočno)
(Adventní koncert ZUŠ Opočno)
(Benefiční vánoční koncert skupiny Song pro Amálku) Mon 12/9/2019 17:00
Cultural house (Kostelec nad Orlicí)
(Benefiční vánoční koncert skupiny Song pro Amálku)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy) Tue 12/10/2019 17:00
Factory Club (Letohrad)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy) Wed 12/11/2019 17:00
Factory Club (Letohrad)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy)
(Česko zpívá koledy) Wed 12/11/2019 18:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Česko zpívá koledy)
(Hana a Petr Ulrychovi a Javory – Vánoční koncert) Wed 12/11/2019 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Hana a Petr Ulrychovi a Javory – Vánoční koncert)
(Filmové vánoce s Beladona quartet) Wed 12/11/2019 19:00
Community Centre, Cinema (Rychnov nad Kněžnou)
(Filmové vánoce s Beladona quartet)
(Koncert Trio Prgcons) Fri 12/13/2019 18:00
Šedivec restaurant (Žamberk)
(Koncert Trio Prgcons)
(Ples - SOU automobilní) Fri 12/13/2019 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples - SOU automobilní)
(Tančírna) Fri 11/15/2019 20:00
Fri 12/13/2019 20:00
Hotel Studánka (Rychnov nad Kněžnou)
(Tančírna)
(Zpívání pod stromkem) Sat 12/14/2019 17:00
Přívrat
(Zpívání pod stromkem)
(Vánoční koncert - Bigband Letohrad) Sat 12/14/2019 19:30
Factory Club (Letohrad)
(Vánoční koncert - Bigband Letohrad)
(3. adventní koncert: Poutníci - Country Vánoce) Sun 12/15/2019 17:00
Nám. J.M. Marků (Lanškroun)
(3. adventní koncert: Poutníci - Country Vánoce)
(Vánoční koncert Inflagranti s Josefem Vojtkem) Sun 12/15/2019 19:00
Kodyma national House (Opočno)
(Vánoční koncert Inflagranti s Josefem Vojtkem)
(Vánoční benefiční koncert Leony Machálkové) Sun 12/15/2019 20:00
(Ústí nad Orlicí)
(Vánoční benefiční koncert Leony Machálkové)
(Janek Ledecký - Vánoční turné 2019) Mon 12/16/2019 19:00
Pelcl Theatre (Rychnov nad Kněžnou)
(Janek Ledecký - Vánoční turné 2019)
(Velký vánoční koncert RDS) Tue 12/17/2019 17:00
Pelcl Theatre (Rychnov nad Kněžnou)
(Velký vánoční koncert RDS)
(Čechomor - Vánoční koncert) Wed 12/18/2019 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Čechomor - Vánoční koncert)
(4 Tenoři – muzikálové gala) Thu 12/19/2019 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(4 Tenoři – muzikálové gala)
(Vánoční koncert Opočenky) Fri 12/20/2019 18:00
Kodyma national House (Opočno)
(Vánoční koncert Opočenky)
(4. adventní koncert – Daniel Hůlka) Sun 12/22/2019 17:00
Nám. J.M. Marků (Lanškroun)
(4. adventní koncert – Daniel Hůlka)
(X-Massacre) Wed 12/25/2019 20:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(X-Massacre)
(Vánoční přehlídka harmonikářů) Thu 12/26/2019 15:00
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční přehlídka harmonikářů)
(Rybova mše vánoční) Thu 12/26/2019 16:30
Holy Trinity Church (Opočno)
(Rybova mše vánoční)
(Vánoční koncert - Corale) Fri 12/27/2019
St. Wenceslas Church (Letohrad)
(Vánoční koncert - Corale)
(Vánoční zpívání koled na Mariánské hoře) Fri 12/27/2019
Worker's House Gym (Lanškroun)
(Vánoční zpívání koled na Mariánské hoře)
(Vánoční koncert Zdeňka Svědíka, Petry Markové a Elišky Lelkové) Fri 12/27/2019 18:00
Dobruška - Jewish ghetto, synagogue (Dobruška)
(Vánoční koncert Zdeňka Svědíka, Petry Markové a Elišky Lelkové)
(Předsilvestrovská zábava) Sat 12/28/2019 20:00
Coufal Hall (Přívrat)
(Předsilvestrovská zábava)
(Tříkrálový koncert) Sat 1/4/2020 14:00
Church of the Assumption of Our Lady (Neratov)
(Tříkrálový koncert)
(Koncert Barocco sempre giovane, Ivo Kahánek - klavír) It is possible to order tickets Mon 1/6/2020 19:30
New chateau Kostelec nad Orlicí - chateau, museum and gallery (Kostelec nad Orlicí)
(Koncert Barocco sempre giovane, Ivo Kahánek - klavír)
(Ples SŠUP) Fri 1/10/2020 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples SŠUP)
(Ples - VDA Česká Třebová) Fri 1/17/2020 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples - VDA Česká Třebová)
(Hasičský ples - SDH Orlice) Sat 1/18/2020
Orlovna (Letohrad)
(Hasičský ples - SDH Orlice)
(Galaples kosteleckého hokeje) Sat 1/18/2020 20:00 - Sun 1/19/2020 2:00
Sokolovna Restaurant (Kostelec nad Orlicí)
(Galaples kosteleckého hokeje)
(Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: Swing nylonového věku) Wed 1/22/2020 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: Swing nylonového věku)
(Ples - SŠUP) Fri 1/24/2020 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples - SŠUP)
(Ples - LDM Česká Třebová) Sat 1/25/2020 20:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples - LDM Česká Třebová)
(Noc v Oborohu: 31 let) Sat 1/25/2020 20:00
Zoltan original bar (Chleny)
(Noc v Oborohu: 31 let)
(4TET – koncertní verze V.) Mon 1/27/2020 19:30
Roškot's Theatre and May Cinema (Ústí nad Orlicí)
(4TET – koncertní verze V.)
(Ples - Soukromé Gymnázium Letohrad) Fri 1/31/2020 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples - Soukromé Gymnázium Letohrad)
(Charitní ples) Sat 2/1/2020
Orlovna (Letohrad)
(Charitní ples)
(Ples - SPŠ Letohrad) Fri 2/7/2020 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples - SPŠ Letohrad)
(Pekař & Jakub Děkan & band) Sat 2/15/2020 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Pekař & Jakub Děkan & band)
(Hasičský ples - SDH Kunčice) Sat 2/15/2020 20:00
Orlovna (Letohrad)
(Hasičský ples - SDH Kunčice)
(Ten ples) Sat 2/15/2020 20:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ten ples)
(Zuzana Bubílková a Hynek Tomm) Wed 2/19/2020 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Zuzana Bubílková a Hynek Tomm)
(Ples - Gymnázium Žamberk) Fri 2/21/2020 19:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples - Gymnázium Žamberk)
(Ples KDU-ČSL) Sat 2/22/2020 20:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples KDU-ČSL)
(Ples Rieter) Sat 2/29/2020 20:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples Rieter)
(Ples ZUŠ) Sat 3/7/2020
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples ZUŠ)
(Čiperkové) Sun 3/15/2020 15:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Čiperkové)
(Josefovská zábava) Sat 3/21/2020
Orlovna (Letohrad)
(Josefovská zábava)
(Ples ČČK) Sat 3/21/2020 20:00
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Ples ČČK)
(Popový koncert/ZUŠ Open 2020) Thu 5/14/2020 17:00
New Court Community Centre (Letohrad)
(Popový koncert/ZUŠ Open 2020)
(Mezinárodní hudební festival) Sat 5/30/2020
Fort Orlice (Letohrad)
(Mezinárodní hudební festival)
(Pravečkův Lanškroun) Sun 6/7/2020
Chateau garden (Lanškroun)
(Pravečkův Lanškroun)
(Mezinárodní hudební festival - Čtvero ročních dob) Sun 6/7/2020 15:00
St. Wenceslas Church (Letohrad)
(Mezinárodní hudební festival - Čtvero ročních dob)
(Koncert Barocco sempre giovane, Ludmila Peterková - klarinet) Tue 6/16/2020 19:30
New chateau Kostelec nad Orlicí - chateau, museum and gallery (Kostelec nad Orlicí)
(Koncert Barocco sempre giovane, Ludmila Peterková - klarinet)
(Beach párty) Sat 8/1/2020
Island premises (Letohrad - Orlice)
(Beach párty)
(Kravál) Fri 8/7/2020
(Letohrad - Kunčice)
(Kravál)
(Retro večer) Sat 9/5/2020
(Letohrad - Kunčice)
(Retro večer)
(Vánoční přehlídka harmonikářů) Sat 12/26/2020 15:00
Orlovna (Letohrad)
(Vánoční přehlídka harmonikářů)
(Vánoční zpívání koled na Mariánské hoře) Sun 12/27/2020
Worker's House Gym (Lanškroun)
(Vánoční zpívání koled na Mariánské hoře)
(Kunštátský drvoštěp s ukázkou vyřezávání pašeráků motorovou pilou) Sat 8/8/2020 12:00
Orlické Záhoří
(Kunštátský drvoštěp s ukázkou vyřezávání pašeráků motorovou pilou)
(52. ročník Lanškrounské Kopy a městských slavností) Fri 9/11/2020 - Sat 9/12/2020
Marka Marků (Lanškroun)
(52. ročník Lanškrounské Kopy a městských slavností)
(Knihovna Václava Havla - Beseda s Michaelem Žantovským/pro školy/) Wed 11/13/2019 10:30
Lanškroun - chateau and town museum (Lanškroun)
(Knihovna Václava Havla - Beseda s Michaelem Žantovským/pro školy/)
(Beseda pro seniory o bezpečnosti) Wed 11/13/2019 13:30
Senior club (Ústí nad Orlicí)
(Beseda pro seniory o bezpečnosti)
(Setkání s veřejností) Wed 11/13/2019 17:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Setkání s veřejností)
(Posezení s knížkami Josefa Fouska) Wed 11/13/2019 17:30
(Choceň)
(Posezení s knížkami Josefa Fouska)
(Poradna pro nedoslýchavé) Thu 11/14/2019 8:00 - 12:00
Žamberk
(Poradna pro nedoslýchavé)
(Fyzioterapeutická poradna) Thu 11/14/2019 13:00
Children's World Family Centre (Lanškroun)
(Fyzioterapeutická poradna)
(Beseda Onemocnění cukrovkou) Thu 11/14/2019 15:00
Comfort Seniors' Club (Kostelec nad Orlicí)
(Beseda Onemocnění cukrovkou)
(Sociální poradna) Thu 11/14/2019 15:00 - 16:00
Children's World Family Centre (Lanškroun)
(Sociální poradna)
(Podpůrná skupina těhotných žen) Thu 11/14/2019 15:30
Children's World Family Centre (Lanškroun)
(Podpůrná skupina těhotných žen)
(Den otevřených dveří - Letohradské soukromé gymnázium) Thu 11/14/2019 16:00 - 18:00
(Letohrad)
(Den otevřených dveří - Letohradské soukromé gymnázium)
(Galavečer - Napiš příběh) Thu 11/14/2019 17:00
(Letohrad)
(Galavečer - Napiš příběh)
(Pamír Highway) Thu 11/14/2019 18:00
Cafe59 (Choceň)
(Pamír Highway)
(Lokální potraviny a jejich výběr) Fri 11/15/2019 10:00 - 12:00
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Lokální potraviny a jejich výběr)
(Sousedské posezení) Fri 11/15/2019 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Sousedské posezení)
(Před 30. lety v Jablonném n. O.) Fri 11/15/2019 19:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Před 30. lety v Jablonném n. O.)
(Autorské čtení) Fri 11/15/2019 19:00
(Letohrad)
(Autorské čtení)
(…v listopadu) Fri 11/15/2019 20:00
Blue Dwarf Club (Česká Třebová)
(…v listopadu)
(Jabkancová pouť) Sat 11/16/2019 7:00
Česká Třebová
(Jabkancová pouť)
(Oslavy 17. listopadu) Sun 11/17/2019
Cultural facility of the city Choceň (Choceň)
(Oslavy 17. listopadu)
(30 let od sametové revoluce) Sun 11/17/2019 16:00 - 17:00
Sokol House (Brandýs nad Orlicí)
(30 let od sametové revoluce)
(Odhalení pamětní desky na budově lanškrounského kina) Sun 11/17/2019 16:00
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Odhalení pamětní desky na budově lanškrounského kina)
(30 let svobody 1989–2019) Sun 11/17/2019 17:11
Václavské náměstí (Letohrad)
(30 let svobody 1989–2019)
(Zvonění) Sun 11/17/2019 17:11
Letohrad
(Zvonění)
(Zvonění 17. listopadu) Sun 11/17/2019 17:11
Choceň - museum and chateau (Choceň), Blahoslav Hall (Choceň), Church of the Assumption of the Virgin Mary (Choceň, Hemže), (Choceň)
(Zvonění 17. listopadu)
(30 let svobody sametová revoluce v Rychnově) Sun 11/17/2019 18:00
Staré náměstí (Rychnov nad Kněžnou)
(30 let svobody sametová revoluce v Rychnově)
(Slavnostní večer k výročí 17. listopadu 1989) Sun 11/17/2019 18:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Slavnostní večer k výročí 17. listopadu 1989)
(Hudební besídka žáků hudebního oboru) Mon 11/18/2019 17:00
(Ústí nad Orlicí)
(Hudební besídka žáků hudebního oboru)
(Seniorské setkání u knihy) Tue 11/19/2019 10:00
City Library in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Seniorské setkání u knihy)
(Čteme s dětmi anglické knihy nakladatelství Usborne) Tue 11/19/2019 10:00
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Čteme s dětmi anglické knihy nakladatelství Usborne)
(Trójská válka) Tue 11/19/2019 15:00
(Choceň)
(Trójská válka)
(Pohádkové předčítání) Tue 11/19/2019 16:00 - 18:00
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Pohádkové předčítání)
(Podpora při kojení) Tue 11/19/2019 16:30 - 17:30
(Žamberk)
(Podpora při kojení)
(Listopadová besídka žáků ZUŠ A. Muchy) Tue 11/19/2019 17:00
A. Mucha Elementary Art School (Letohrad)
(Listopadová besídka žáků ZUŠ A. Muchy)
(Listopad 89 v Ústí očima aktérů) Tue 11/19/2019 17:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Listopad 89 v Ústí očima aktérů)
(Čtení s Annou) Tue 11/19/2019 17:30
Art Cafe (Rychnov nad Kněžnou)
(Čtení s Annou)
(První dny s miminkem) Tue 11/19/2019 18:45
Kamínek Maternity Centre (Choceň)
(První dny s miminkem)
(Nepotřebné věci potřebným) Wed 11/20/2019 - Sat 11/23/2019
Lanškroun
(Nepotřebné věci potřebným)
(Hračky pro nejmenší) Wed 11/20/2019 10:00
Children's World Family Centre (Lanškroun)
(Hračky pro nejmenší)
(Stárnutí a kognitivní funkce - zdravotní přednáška a beseda v Senior klubu) Thu 11/21/2019 13:30
Senior club (Ústí nad Orlicí)
(Stárnutí a kognitivní funkce - zdravotní přednáška a beseda v Senior klubu)
(Kavárnička dříve narozených) Thu 11/21/2019 15:00
Children's World Family Centre (Lanškroun)
(Kavárnička dříve narozených)
(Cestujte chytře, levně a často) Thu 11/21/2019 18:00 - 20:00
Music Bar Forea (Lanškroun)
(Cestujte chytře, levně a často)
(Lapače snů z přírodnin) Fri 11/22/2019 10:00 - 12:00
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Lapače snů z přírodnin)
(Big Bang Lanškroun - 35 let) Fri 11/22/2019 19:30
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Big Bang Lanškroun - 35 let)
(10. narozeniny RC Hrošík) Sat 11/23/2019 14:00 - 20:00
Sokol House (Brandýs nad Orlicí)
(10. narozeniny RC Hrošík)
(Benefiční taneční večer) Sat 11/23/2019 19:00
At the Oak Hotel (Jablonné nad Orlicí) - Grand hall
(Benefiční taneční večer)
(Nemluvňátka, kojenci, batolátka) Mon 11/18/2019 9:00
Mon 11/25/2019 9:00
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Nemluvňátka, kojenci, batolátka)
(Beseda - Předcházení nemocem) Mon 11/25/2019 10:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Beseda - Předcházení nemocem)
(Čtyři příběhy revoluce) Mon 11/25/2019 17:00
Cultural facility of the city Choceň (Choceň)
(Čtyři příběhy revoluce)
(Vozíme knihy seniorům) Tue 11/26/2019 8:30 - 10:30
Česká Třebová
(Vozíme knihy seniorům)
(Kavárnička – centrum setkávání v ČČK) Tue 11/19/2019 9:00 - 15:30
Tue 11/26/2019 9:00 - 15:30
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Kavárnička – centrum setkávání v ČČK)
(Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark) Tue 11/26/2019 13:00
Masarykovo náměstí (Žamberk)
(Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark)
(Beseda s armádním generálem Petrem Pavlem a velvyslancem Petrem Kolářem) Tue 11/26/2019 16:30
Letohrad - chateau (Letohrad)
(Beseda s armádním generálem Petrem Pavlem a velvyslancem Petrem Kolářem)
(Listování.cz: Losos v kaluži) Tue 11/26/2019 17:30
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Listování.cz: Losos v kaluži)
(Podpůrná skupina kojících maminek) Wed 11/27/2019 10:00
Children's World Family Centre (Lanškroun)
(Podpůrná skupina kojících maminek)
(Setkání Podměšťáků a jejich přátel) Wed 11/27/2019 17:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Setkání Podměšťáků a jejich přátel)
(Hudební besídka ZUŠ) Wed 11/13/2019 18:00
Wed 11/27/2019 18:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Small stage
(Hudební besídka ZUŠ)
(Zapař si s knihovnicí) Thu 11/14/2019 12:30 - 18:00
Thu 11/21/2019 12:30 - 18:00
Thu 11/28/2019 12:30 - 18:00
(Česká Třebová)
(Zapař si s knihovnicí)
(Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark) Thu 11/28/2019 17:00
At the Swan's Restaurant (Sloupnice)
(Rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark)
(Školní akademie ZŠ Komenského) Thu 11/28/2019 16:45
Thu 11/28/2019 19:00
Factory Club (Letohrad)
(Školní akademie ZŠ Komenského)
(Chytrý kvíz) Thu 11/14/2019 19:00 - 22:00
Thu 11/21/2019 19:00 - 22:00
Thu 11/28/2019 19:00 - 22:00
(Žamberk)
(Chytrý kvíz)
(Dny otevřených dveří na Gymnáziu) Fri 11/29/2019 - Sat 11/30/2019
Grammar school (Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na Gymnáziu)
(Dopolední posezení s anglickými knihami) Fri 11/29/2019 10:00 - 12:00
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Dopolední posezení s anglickými knihami)
(Advent v Kerharticích) Fri 11/29/2019 16:30
(Ústí nad Orlicí)