Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
Official tourist portal
of Pardubice region
Overcast 1°C
the weather

Weather - Pardubice

13.11. (02:00)
today
Overcast
1°C
14.11.
tomorrow
Cloudy
6°C/1°C
15.11.
FridayCloudy
12°C/8°C
16.11.
SaturdayOvercast
15°C/10°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar - Bohemia-Moravia borderlands

Event search:
Districts: Bohemia-Moravia borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemia-Moravia borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

Bohemia-Moravia borderlands

(Nabarvené ptáče) Wed 11/13/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Nabarvené ptáče)
(Bitva o Midway) Wed 11/13/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Bitva o Midway)
(Nabarvené ptáče) Wed 11/13/2019 19:00
Thu 11/14/2019 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Nabarvené ptáče)
(Parazit) Thu 11/14/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Parazit)
(Z deníku Ivany A a beseda s Janem Potměšilem) Fri 11/15/2019 10:00
Smetana House (Litomyšl)
(Z deníku Ivany A a beseda s Janem Potměšilem)
(Amnestie) Thu 11/14/2019 19:30
Fri 11/15/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Amnestie)
(Fany a pes) Fri 11/15/2019 17:00
Sat 11/16/2019 17:00
Space Cinema (Svitavy)
(Fany a pes)
(Le Mans) Sat 11/16/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Le Mans)
(Bitva u Midway) Fri 11/15/2019 19:30
Sat 11/16/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Bitva u Midway)
(30. výročí sametové revoluce) Sun 11/17/2019 10:00
Polička Tyl House (Polička)
(30. výročí sametové revoluce)
(O Nesvobodě) Sun 11/17/2019 17:00
Kino Bystré (Bystré)
(O Nesvobodě)
(Addamsova rodina) Sat 11/16/2019 17:00
Sun 11/17/2019 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Addamsova rodina)
(Národní třída) Sun 11/17/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Národní třída)
(Joker) Mon 11/18/2019 19:00
Municipal Cinema (Moravská Třebová) - Theatre hall
(Joker)
(Ženská na vrcholu) Mon 11/18/2019 19:00
Polička Tyl House (Polička)
(Ženská na vrcholu)
(Promítání pro seniory: Odcházení) Tue 11/19/2019 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Promítání pro seniory: Odcházení)
(Román pro pokročilé) Tue 11/19/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Román pro pokročilé)
(Bitva u Midway) Wed 11/20/2019 19:00
Polička Tyl House (Polička)
(Bitva u Midway)
(Doktor Spánek) Wed 11/20/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Doktor Spánek)
(Amnestie) Tue 11/19/2019 19:30
Wed 11/20/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Amnestie)
(Severský filmový podzim - Muž ze sněhové jeskyně) Thu 11/21/2019 18:00
Theatre Club (Polička)
(Severský filmový podzim - Muž ze sněhové jeskyně)
(Depeche Mode: Spirits in the Forest) Thu 11/21/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Depeche Mode: Spirits in the Forest)
(Depeche Mode: Spirit in the Forest) Thu 11/21/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Depeche Mode: Spirit in the Forest)
(Ledové království II ve 3D) Sat 11/23/2019 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Ledové království II ve 3D)
(Ledové království 2) Sat 11/23/2019 15:00
Sat 11/23/2019 17:00
Municipal Cinema (Moravská Třebová) - Theatre hall
(Ledové království 2)
(Ledové království II.) Fri 11/22/2019 17:00
Sat 11/23/2019 15:00
Sat 11/23/2019 17:00
Space Cinema (Svitavy)
(Ledové království II.)
(Severský filmový podzim - Let me fall) Sat 11/23/2019 18:00
Theatre Club (Polička)
(Severský filmový podzim - Let me fall)
(Vlastníci) Sat 11/23/2019 19:00
Municipal Cinema (Moravská Třebová) - Theatre hall
(Vlastníci)
(Vlastníci) Fri 11/22/2019 19:30
Sat 11/23/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Vlastníci)
(Le Mans ´66) Fri 11/22/2019 19:30
Sat 11/23/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Le Mans ´66)
(Kino: Lego® příběh 2) Sun 11/24/2019 17:00
Municipal social centre Sokolovna (Proseč)
(Kino: Lego® příběh 2)
(Ledové království II) Fri 11/22/2019 17:00
Sun 11/24/2019 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Ledové království II)
(Přes prsty) Sun 11/24/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Přes prsty)
(Nácíček nakupuje) Mon 11/25/2019 9:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Nácíček nakupuje)
(IT Kapitola 2) Mon 11/25/2019 19:00
Polička Tyl House (Polička)
(IT Kapitola 2)
(Doktor spánek od Stephena Kinga) Mon 11/25/2019 19:00
Municipal Cinema (Moravská Třebová) - Theatre hall
(Doktor spánek od Stephena Kinga)
(Národní třída) Tue 11/26/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Národní třída)
(Ženská na vrcholu) Wed 11/20/2019 19:00
Wed 11/27/2019 19:00
Municipal Cinema (Moravská Třebová) - Theatre hall
(Ženská na vrcholu)
(Amnestie) Wed 11/27/2019 19:00
Polička Tyl House (Polička)
(Amnestie)
(Poslední aristokratka) Wed 11/27/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Poslední aristokratka)
(Doktor Spánek od Stephena Kinga) Tue 11/26/2019 19:30
Wed 11/27/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Doktor Spánek od Stephena Kinga)
(Poslední aristokratka) Wed 11/27/2019 19:00
Thu 11/28/2019 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Poslední aristokratka)
(Dobrá smrt) Thu 11/28/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Dobrá smrt)
(Bílá jako padlý sníh) Thu 11/28/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Bílá jako padlý sníh)
(Kino: Rocketman) Fri 11/29/2019 19:00
Municipal social centre Sokolovna (Proseč)
(Kino: Rocketman)
(Na nože) Fri 11/29/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Na nože)
(Angry Birds ve filmu 2) Fri 11/29/2019 17:00
Sat 11/30/2019 15:00
Sat 11/30/2019 17:00
Space Cinema (Svitavy)
(Angry Birds  ve filmu 2)
(Last Christmas) Sat 11/30/2019 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Last Christmas)
(Kino dětem: Fany a pes) Sat 11/30/2019 17:00
Sun 12/1/2019 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Kino dětem: Fany a pes)
(Poslední aristokratka) Thu 11/28/2019 17:00
Fri 11/29/2019 19:30
Sat 11/30/2019 19:30
Sun 12/1/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Poslední aristokratka)
(Doktor Spánek od Stephena Kinga) Mon 12/2/2019 19:00
Polička Tyl House (Polička)
(Doktor Spánek od Stephena Kinga)
(Vlastníci) Tue 12/3/2019 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Vlastníci)
(Vlastníci) Wed 12/4/2019 19:00
Polička Tyl House (Polička)
(Vlastníci)
(Bohoslužba - Nové Hrady) Wed 11/13/2019 8:00
Fri 11/15/2019 11:00
Sun 11/17/2019 9:30
Church of St. Jacob the Elder (Nové Hrady)
(Bohoslužba - Nové Hrady)
(Ekumenická bohoslužba) Sun 11/17/2019 9:30
Church of the Visitation of the Virgin Mary - church with observation tower (Svitavy)
(Ekumenická bohoslužba)
(Bohoslužba - Perálec) Sun 11/17/2019 11:00
St. John the Baptist Church (Perálec)
(Bohoslužba - Perálec)
(Společná děkovná bohoslužba litomyšlských církví) Sun 11/17/2019 19:00
(Litomyšl)
(Společná děkovná bohoslužba litomyšlských církví)
(Bohoslužba - Proseč) Wed 11/13/2019 18:00
Thu 11/14/2019 8:00
Fri 11/15/2019 18:00
Sun 11/17/2019 8:00
Mon 11/18/2019 8:00
Church of St. Nicholas, bishop (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Bohoslužba - Mladočov) Wed 11/13/2019 17:00
Thu 11/14/2019 17:00
Fri 11/15/2019 17:00
Sat 11/16/2019 16:45
Sun 11/17/2019 8:30
Mon 11/18/2019 17:00
Tue 11/19/2019 17:00
Wed 11/20/2019 17:00
Thu 11/21/2019 17:00
Fri 11/22/2019 17:00
Sun 11/24/2019 8:30
Mon 11/25/2019 17:00
Tue 11/26/2019 17:00
Wed 11/27/2019 17:00
Thu 11/28/2019 17:00
Fri 11/29/2019 17:00
Sat 11/30/2019 17:00
Sun 12/1/2019 8:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Bohoslužba - Budislav (Kostel Boží Lásky)) Sat 11/23/2019 17:00
Sun 12/1/2019 14:00
Sat 12/14/2019 17:00
Sat 12/28/2019 17:00
(Budislav)
(Bohoslužba - Budislav (Kostel Boží Lásky))
(Křesťanské shromáždění Apoštolské církve Polička) Sun 11/17/2019 9:00
Sun 11/24/2019 9:00
Sun 12/1/2019 9:00
Sun 12/8/2019 9:00
Sun 12/15/2019 9:00
Sun 12/22/2019 9:00
Sun 12/29/2019 9:00
Oratory of the Apostolic Church in Polička (Bystré)
(Křesťanské shromáždění Apoštolské církve Polička)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků) Sat 10/12/2019 - Sun 1/5/2020
Bohuslav Martinů Centre in Polička - museum (Polička)
(V hlavní roli divadlo … aneb 200 let poličských ochotníků)
(Sto let skautingu ve Vysokém Mýtě) Mon 10/14/2019 - Sun 11/17/2019
The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Sto let skautingu ve Vysokém Mýtě)
(Vánoce pro kočku a pod psa) Sat 11/9/2019 - Sun 12/22/2019
Litomyšl - chateau cellars (Litomyšl)
(Vánoce pro kočku a pod psa)
(Fenomén Igráček) Mon 12/2/2019 - Fri 2/28/2020
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Daniel Pešta: ExCitace) Sun 6/16/2019 - Tue 12/31/2019
Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)
(Daniel Pešta: ExCitace)
(Výstava obrazů - Simonetta Šmídová) Mon 8/5/2019 - Wed 10/28/2020
Nové Hrady - chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů - Simonetta Šmídová)
(Michal Hykel – Vážky) Sun 9/1/2019 - Sat 11/30/2019
Space Cinema (Svitavy)
(Michal Hykel – Vážky)
(Fauna na poštovních známkách) Sat 9/14/2019 - Sun 11/24/2019
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Fauna na poštovních známkách)
(8. Sympozium Litomyšl CZE/CH) Sat 9/14/2019 - Sat 11/23/2019
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(8. Sympozium Litomyšl CZE/CH)
(Litomyšlská entomologie) Sat 9/14/2019 - Sun 11/24/2019
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšlská entomologie)
(Výstava obrazů, keramiky a soch) Sun 9/15/2019 - Tue 3/31/2020
Sofia Antique Hotel Litomyšl - gallery (Litomyšl)
(Výstava obrazů, keramiky a soch)
(Výtvarná Litomyšl ´19) Sat 9/21/2019 - Sun 11/17/2019
At the Knights' House - gallery (Litomyšl)
(Výtvarná Litomyšl ´19)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš) Sat 9/28/2019 - Sun 12/29/2019
Bohuslav Martinů Centre in Polička - museum (Polička)
(Básník z Vysočiny Miloslav Bureš)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu) Tue 10/1/2019 - Sat 11/30/2019
Live Wall (Svitavy)
(Myšlenky slavných k 17. listopadu)
(10 let muzea a 100 let republiky) Tue 10/1/2019 - Sat 11/30/2019
Ottendorfer´s House - Museum of Esperanto (Svitavy)
(10 let muzea a 100 let republiky)
(Pracuji, bydlím, žiji) Tue 10/1/2019 - Sat 11/30/2019
Fabrika (Svitavy)
(Pracuji, bydlím, žiji)
(Malíři Vysočiny) Thu 10/3/2019 - Sun 11/17/2019
Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)
(Malíři Vysočiny)
(Eva Mezerová: Krajina těla) Sat 10/19/2019 - Fri 1/31/2020
El lamíno café (Litomyšl)
(Eva Mezerová: Krajina těla)
(Rub a líc Bhútánského štěstí) Fri 11/1/2019 - Sat 11/30/2019
Fabrika (Svitavy)
(Rub a líc Bhútánského štěstí)
(Kam až…Skupina 5+1) Fri 11/1/2019 - Sat 11/30/2019
Fabrika (Svitavy)
(Kam až…Skupina 5+1)
(Než přišla svoboda) Sat 11/2/2019 - Mon 11/18/2019
Toulovcovo nám. (Litomyšl)
(Než přišla svoboda)
(Výstava fotografií Petra Kleina) Tue 11/12/2019 - Thu 11/21/2019
Tyl's house (Polička) - Small Hall
(Výstava fotografií Petra Kleina)
(Zpětný odraz) Fri 11/15/2019 - Sun 1/5/2020
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Zpětný odraz)
(Modelářský den v Proseči) Sat 11/16/2019 9:00 - 17:00
Municipal social centre Sokolovna (Proseč)
(Modelářský den v Proseči)
(Vernisáž výstavy Konec jedné epochy, Listopad 1989 v Litomyšli) Sat 11/16/2019 14:00
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Vernisáž výstavy Konec jedné epochy, Listopad 1989 v Litomyšli)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli) Sun 11/17/2019 - Fri 1/31/2020
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Konec jedné epochy: Listopad 1989 v Litomyšli)
(Svitavské osmy) Sun 11/17/2019 - Mon 12/30/2019
Fabrika (Svitavy)
(Svitavské osmy)
(10. Den medu) Sun 11/17/2019 9:00 - 17:00
Chateau rise (Litomyšl)
(10. Den medu)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji) Sat 11/23/2019 - Sun 1/26/2020
At the Knights' House - gallery (Litomyšl)
(Zdenka Olivová: Vibruji tedy žiji)
(Vánoční trhy) Sat 11/23/2019
Community Centre and Library in Bělá nad Svitavou (Bělá nad Svitavou)
(Vánoční trhy)
(Adventní jarmark) Sun 11/24/2019 14:00
Centre of Living and Entrepreneurship (Jaroměřice)
(Adventní jarmark)
(Duke Vánoce) Fri 11/29/2019 - Sun 12/1/2019
Duke Bohemia Atelier (Litomyšl)
(Duke Vánoce)
(Vánoční instalace) Fri 11/29/2019 - Fri 1/31/2020
At the Knights' House - gallery (Litomyšl)
(Vánoční instalace)
(Vánoční výzdoba) Fri 11/29/2019 - Fri 1/31/2020
At the Knights' House - gallery (Litomyšl)
(Vánoční výzdoba)
(Malý předvánoční trh) Fri 11/29/2019 13:00
House of Culture (Chornice)
(Malý předvánoční trh)
(Vánoční výstava betlémů) Fri 11/29/2019 17:00
Community Hall (Bystré) - Da Vinci
(Vánoční výstava betlémů)
(Adventní kujebácký jarmark) Sat 11/30/2019
Přemysl Otakar II Square - town monument zone (Vysoké Mýto)
(Adventní kujebácký jarmark)
(Výstava betlémů) Sat 11/30/2019 - Sun 12/29/2019
Civic Centre (Banín)
(Výstava betlémů)
(Vernisáž k XV. jubilejní výstavě betlémů) Sat 11/30/2019
Civic Centre (Banín)
(Vernisáž k XV. jubilejní výstavě betlémů)
(Hvězdný advent v Proseči) Sat 11/30/2019 10:00 - 16:30
Proseč
(Hvězdný advent v Proseči)
(Vernisáž výstavy betlémů) Sat 11/30/2019 17:00
Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)
(Vernisáž výstavy betlémů)
(Výstava betlémů) Sun 12/1/2019 - Wed 1/1/2020
Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)
(Výstava betlémů)
(Advent pro Vás) Wed 11/27/2019 8:00 - 17:00
Thu 11/28/2019 8:00 - 17:00
Fri 11/29/2019 8:00 - 17:00
Sat 11/30/2019 8:00 - 17:00
Sun 12/1/2019 8:00 - 17:00
Mon 12/2/2019 8:00 - 17:00
(Litomyšl)
(Advent pro Vás)
(Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky) Sat 12/14/2019 - Tue 12/17/2019
(Litomyšl)
(Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky)
(Andělské adventní neděle na návrší) Sun 12/1/2019
Sun 12/8/2019
Sun 12/15/2019
Sun 12/22/2019
Chateau rise (Litomyšl)
(Andělské adventní neděle na návrší)
(Vánoční výstava) Sun 12/29/2019 - Tue 12/31/2019
Civic Centre (Banín), Banín
(Vánoční výstava)
(Zrození svitavského betléma) Tue 12/31/2019
Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)
(Zrození svitavského betléma)
(Ergoeduka: Úvod do sociálního podnikání + aktuální trendy) Wed 11/13/2019 9:00 - 13:00
Ergoeduka Education Centre (Proseč)
(Ergoeduka: Úvod do sociálního podnikání + aktuální trendy)
(Země se mění...) Wed 11/13/2019 16:30
Trám Theatre (Svitavy)
(Země se mění...)
(Současná migrace do Evropy očima novinářky a politologa) Wed 11/13/2019 19:00
Theatre Club (Polička)
(Současná migrace do Evropy očima novinářky a politologa)
(Vypravěč ve škole) Thu 11/14/2019 15:00
Theatre Club (Polička)
(Vypravěč ve škole)
(Seminář hormonální jogy) Thu 11/14/2019 16:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Seminář hormonální jogy)
(Řežeme betlém - anděl) Sat 11/16/2019 8:00
Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)
(Řežeme betlém - anděl)
(Kurz paličkování s Ing. Ivou Vanžurovou) Sun 11/17/2019 9:00
Centre of Living and Entrepreneurship (Jaroměřice)
(Kurz paličkování s Ing. Ivou Vanžurovou)
(Work – Life Balance) Mon 11/18/2019 16:00
"Small step" Maternity and Family Centre (Svitavy)
(Work – Life Balance)
(Workshop barev, čísel a symbolů v našem životě s Jitkou Černou) Tue 11/19/2019 16:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Workshop barev, čísel a symbolů v našem životě s Jitkou Černou)
(Léčba informací) Tue 11/19/2019 17:30
Hotel Zlatá Hvězda (Litomyšl)
(Léčba informací)
(Dovolit či zakázat - jak se učit správným rodičovským postojům) Tue 11/19/2019 19:00
Theatre Club (Polička)
(Dovolit či zakázat - jak se učit správným rodičovským postojům)
(Den pro dětskou knihu) Sat 11/23/2019 9:00
Public library in Svitavy (Svitavy)
(Den pro dětskou knihu)
(Annapurna Trek) Sat 11/23/2019 18:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Annapurna Trek)
(30denní cyklo přejezd Severní Ameriky) Sun 11/24/2019 18:00
Theatre Club (Polička)
(30denní cyklo přejezd Severní Ameriky)
(Ergoeduka: Náhradní plnění nově) Wed 11/27/2019 9:00 - 12:00
Ergoeduka Education Centre (Proseč)
(Ergoeduka: Náhradní plnění nově)
(David Bulva: Emoce versus rozum, aneb kdo je vítěz) Thu 11/28/2019 18:00
Fabrika (Svitavy)
(David Bulva: Emoce versus rozum, aneb kdo je vítěz)
(Rub a líc Bhútánského štěstí) Thu 11/28/2019 19:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Rub a líc Bhútánského štěstí)
(Betlemáři Poličska) Sat 11/30/2019
Civic Centre (Banín)
(Betlemáři Poličska)
(Proč a jak se modlit za Izrael) Tue 12/3/2019 17:00
Fabrika (Svitavy)
(Proč a jak se modlit za Izrael)
(USA západní pobřeží) Thu 12/12/2019 17:00
Ergoeduka Education Centre (Proseč)
(USA západní pobřeží)
(Kurz Manželské večery - Svitavy) Sun 12/1/2019 17:00 - 20:00
Sun 12/8/2019 17:00 - 20:00
Tue 12/17/2019 17:00 - 20:00
Sun 12/29/2019 17:00 - 20:00
Sun 1/5/2020 17:00 - 20:00
Sun 1/12/2020 17:00 - 20:00
Sun 1/19/2020 17:00 - 20:00
Sun 1/26/2020 17:00 - 20:00
Christian Centre (Svitavy)
(Kurz Manželské večery - Svitavy)
(Zimní dětská herna) Sat 10/26/2019 - Tue 3/31/2020
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Burza knih 2019) Fri 11/1/2019 - Fri 11/29/2019
(Proseč)
(Burza knih 2019)
(Co dělají zvířátka než napadne sníh?) Wed 11/13/2019 15:00
Tabby Cat Family and Community Centre (Březová nad Svitavou)
(Co dělají zvířátka než napadne sníh?)
(Čtenářský klub pro děti od 3 do 7 let) Wed 11/13/2019 16:00
Public library in Svitavy (Svitavy)
(Čtenářský klub pro děti od 3 do 7 let)
(Pasování na čtenáře) Fri 11/15/2019 16:00
Centre of Living and Entrepreneurship (Jaroměřice)
(Pasování na čtenáře)
(Pod křídly Albatrosu) Sat 11/16/2019
(Bystré)
(Pod křídly Albatrosu)
(Mandala na plátně) Sat 11/16/2019 10:00 - 14:00
Mozaika - free time centre (Polička)
(Mandala na plátně)
(Srdce pro Václava Havla a expozice soch Olbrama Zoubka) Sun 11/17/2019 16:30 - 19:00
Litomyšl - chateau cellars (Litomyšl)
(Srdce pro Václava Havla a expozice soch Olbrama Zoubka)
(Drátování na Riegrovce) Tue 11/19/2019 10:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(Drátování na Riegrovce)
(Maminko povídej pohádku) Wed 11/20/2019 15:00
Tabby Cat Family and Community Centre (Březová nad Svitavou)
(Maminko povídej pohádku)
(Pedigový košík III) Thu 11/21/2019 8:30 - 12:00
Mozaika - free time centre (Polička)
(Pedigový košík III)
(Mandala tea bag) Fri 11/22/2019 16:00 - 20:00
Mozaika - free time centre (Polička)
(Mandala tea bag)
(Tereza Řičanová: Vlk šedivák) Fri 11/22/2019 17:00
Trám Theatre (Svitavy)
(Tereza Řičanová: Vlk šedivák)
(Patchwork) Sat 11/23/2019 9:00
Centre of Living and Entrepreneurship (Jaroměřice)
(Patchwork)
(Anděl) Mon 11/25/2019 9:00 - 11:00
Mozaika - free time centre (Polička)
(Anděl)
(Fotokalendář) Mon 11/18/2019 15:00 - 16:30
Mon 11/25/2019 15:00 - 16:30
Mozaika - free time centre (Polička)
(Fotokalendář)
(Keramika) Wed 11/13/2019 9:00 - 11:00
Wed 11/20/2019 9:00 - 11:00
Wed 11/27/2019 9:00 - 11:00
Mozaika - free time centre (Polička)
(Keramika)
(Dopis Ježíškovi) Wed 11/27/2019 15:00
Tabby Cat Family and Community Centre (Březová nad Svitavou)
(Dopis Ježíškovi)
(Čtenářský klub pro mládež) Wed 11/27/2019 16:00
Public library in Svitavy (Svitavy)
(Čtenářský klub pro mládež)
(Čtvrtky s děťátky) Thu 11/14/2019 9:00 - 11:00
Thu 11/21/2019 9:00 - 11:00
Thu 11/28/2019 9:00 - 11:00
Tomcat Community and Family Centre (Brněnec)
(Čtvrtky s děťátky)
(Adventní Kalendář) Thu 11/14/2019 16:00 - 17:30
Thu 11/28/2019 16:00 - 17:30
Mozaika - free time centre (Polička)
(Adventní Kalendář)
(Večer s galerií: Vánoční instalace) Thu 11/28/2019 17:30 - 20:00
At the Knights' House - gallery (Litomyšl)
(Večer s galerií: Vánoční instalace)
(Den dětské knihy) Fri 11/29/2019 14:00
Centre of Living and Entrepreneurship (Jaroměřice)
(Den dětské knihy)
(Když vločky tančí) Fri 11/29/2019 16:30
Perálec
(Když vločky tančí)
(Den pro dětskou knihu) Sat 11/30/2019 9:00 - 12:00
(Litomyšl)
(Den pro dětskou knihu)
(Dřevěné tvoření) Tue 12/3/2019 15:00 - 17:30
Mozaika - free time centre (Polička)
(Dřevěné tvoření)
(Laser Labyrinth Brno a aquapark) Sat 12/7/2019 8:00 - 19:00
Mozaika - free time centre (Polička)
(Laser Labyrinth Brno a aquapark)
(Vánoční dílna) Sat 12/7/2019 14:00
Technical facilities of Biskupice village (Biskupice)
(Vánoční dílna)
(Pro děti zdobení perníčků) Sat 12/7/2019 15:00 - 16:00
Civic Centre (Banín)
(Pro děti zdobení perníčků)
(Svítící sněhulák) Thu 12/12/2019 16:00 - 18:00
Mozaika - free time centre (Polička)
(Svítící sněhulák)
(Zapleť se s uměním: Vánoční ozdoby) Sat 12/14/2019 9:30 - 12:00
At the Knights' House - gallery (Litomyšl)
(Zapleť se s uměním: Vánoční ozdoby)
(Vánoční tvoření pro dospělé) Sat 12/14/2019 15:00 - 16:00
Civic Centre (Banín)
(Vánoční tvoření pro dospělé)
(Mamaklub) Wed 11/13/2019 9:00 - 11:00
Wed 11/20/2019 9:00 - 11:00
Wed 11/27/2019 9:00 - 11:00
Wed 12/4/2019 9:00 - 11:00
Wed 12/11/2019 9:00 - 11:00
Wed 12/18/2019 9:00 - 11:00
Cultural centre Poříčí by Litomyšl (Poříčí u Litomyšle)
(Mamaklub)
(Děti si vyrobí malý betlém) Sat 12/21/2019 15:00 - 16:00
Civic Centre (Banín)
(Děti si vyrobí malý betlém)
(Noc kostelů) Fri 6/5/2020 18:00
Church of the Visitation of the Virgin Mary - church with observation tower (Svitavy), Church of St. Joseph (Svitavy), Church of St. Jiljí (Svitavy), The parish choir of the Czech Brethren Evangelical Church (Svitavy), St. Anne's Chapel (Svitavy)
(Noc kostelů)
(Svatomartinské menu) Mon 11/11/2019 - Sun 11/17/2019
(Litomyšl)
(Svatomartinské menu)
(Podzim na talíři - mrkev (inspirace)) Thu 11/14/2019 10:00
Litomyšl family centre (Litomyšl)
(Podzim na talíři - mrkev (inspirace))
(Le Beaujolais Nouveau doprovázené francouzským menu) Thu 11/21/2019 - Sun 11/24/2019
(Litomyšl)
(Le Beaujolais Nouveau doprovázené francouzským menu)
(Mikulášská jízda parním vlakem) Sun 12/8/2019
Litomyšl (Litomyšl)
(Mikulášská jízda parním vlakem)
(Anna K. & Band) Fri 11/15/2019 19:30
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Anna K. & Band)
(Bára Poláková) Fri 11/15/2019 20:00
Sat 11/16/2019 20:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Bára Poláková)
(Kali & Peter Pann - Dovi Dopo tour 2019) It is possible to order tickets Sat 11/16/2019 20:30 - Sun 11/17/2019 2:00
Folk Theatre (Svitavy)
(Kali & Peter Pann - Dovi Dopo tour 2019)
(Kamelot) Thu 11/21/2019 19:30
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Kamelot)
(Kamelot) Thu 11/21/2019 19:30
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)
(Kamelot)
(Olympic - Permanentní tour 2019) It is possible to order tickets Sat 11/23/2019 19:30
Folk Theatre (Svitavy)
(Olympic - Permanentní tour 2019)
(Doga) Sat 11/23/2019 20:00
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)
(Doga)
(Pokáč) Sat 11/30/2019 20:00
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)
(Pokáč)
(Mňága a Žďorp) Fri 12/13/2019 20:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Mňága a Žďorp)
(Ben Cristovao & Live Band Tour 2019 + Djs) It is possible to order tickets Sat 12/14/2019 19:00 - Sun 12/15/2019 2:00
Folk Theatre (Svitavy)
(Ben Cristovao & Live Band Tour 2019 + Djs)
(Hudba pomáhá - vánoční benefiční koncert) Sun 12/15/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Hudba pomáhá - vánoční benefiční koncert)
(Marpo & Troublegang, Tour Dva + hosté) It is possible to order tickets Fri 12/20/2019 19:00 - Sat 12/21/2019 2:00
Folk Theatre (Svitavy)
(Marpo & Troublegang, Tour Dva + hosté)
(Vánoční koncert Václava Hybše s Kateřinou Brožovou) Fri 12/20/2019 19:30
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Vánoční koncert Václava Hybše s Kateřinou Brožovou)
(Morčata na útěku aneb 1. vánoční tancovačka + host) It is possible to order tickets Mon 12/23/2019 19:00 - Tue 12/24/2019 2:00
Folk Theatre (Svitavy)
(Morčata na útěku aneb 1. vánoční tancovačka + host)
(Vánoční koncert Parkoviště pro velbloudy) Wed 12/25/2019 18:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Vánoční koncert Parkoviště pro velbloudy)
(Botox: Dvě tváře tour) Fri 1/17/2020 20:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Botox: Dvě tváře tour)
(Koncert Barocco sempre giovane, O. Sauter, M. Zvolánek - trubka) It is possible to order tickets Wed 4/29/2020 19:00
Church of St. Lawrence (Vysoké Mýto)
(Koncert Barocco sempre giovane, O. Sauter, M. Zvolánek - trubka)
(Jarek Nohavica) Wed 11/13/2019 20:00
Fabrika (Svitavy)
(Jarek Nohavica)
(Hudební večer: Ericsson, Jun) Fri 11/15/2019 18:00
Municipal social centre Sokolovna (Proseč)
(Hudební večer: Ericsson, Jun)
(Hradišťan a Jiří Pavlica) Fri 11/15/2019 19:00
Hotel Morava (Jevíčko)
(Hradišťan a Jiří Pavlica)
(Kurtizány z 25. Avenue + Genetic Mutation) Fri 11/15/2019 20:30
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Kurtizány z 25. Avenue + Genetic Mutation)
(Coconut Edition) Fri 11/15/2019 22:00
At Kolja's Dance Club (Litomyšl)
(Coconut Edition)
(Sametový ples) Sat 11/16/2019 19:00
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)
(Sametový ples)
(Od swingu po populár) Sat 11/16/2019 20:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Od swingu po populár)
(Jelen - Půlnoční vlak Michala Tučného 2019) It is possible to order tickets Sat 11/16/2019 20:00
Fabrika (Svitavy)
(Jelen - Půlnoční vlak Michala Tučného 2019)
(Stars with Morgan) Sat 11/16/2019 22:00
At Kolja's Dance Club (Litomyšl)
(Stars with Morgan)
(10957 dnů svobody) Sun 11/17/2019 18:00
Theatre Club (Polička)
(10957 dnů svobody)
(Nezapomeňme: Ivan Hlas Trio, Betl Band) Sun 11/17/2019 18:00
Přemysl Otakar II Square - town monument zone (Vysoké Mýto)
(Nezapomeňme: Ivan Hlas Trio, Betl Band)
(Děkujeme, že můžeme!) Sun 11/17/2019 19:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Děkujeme, že můžeme!)
(Jaroslav Hutka & The Plastic People of The Universe, New Generation) Sun 11/17/2019 19:30
Fabrika (Svitavy)
(Jaroslav Hutka & The Plastic People of The Universe, New Generation)
(Jakub Smolík: Turné 60) Tue 11/19/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Jakub Smolík: Turné 60)
(Pavel Tůma) Wed 11/20/2019 18:00
Ottendorfer´s House (Svitavy)
(Pavel Tůma)
(Žadovjáci a Dechový orchestr Smetanova domu) Wed 11/20/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Žadovjáci a Dechový orchestr Smetanova domu)
(Mirka Novak & Ivan Audes Trio) Wed 11/20/2019 19:00
Fabrika (Svitavy)
(Mirka Novak & Ivan Audes Trio)
(Koncertní recitál) Thu 11/21/2019 18:00
Jevíčko - Jewish ghetto, synagogue (Jevíčko)
(Koncertní recitál)
(Soukolí) Fri 11/22/2019 18:00
Folk House (Litomyšl)
(Soukolí)
(4Tet - Nová koncertní verze V.) Fri 11/22/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(4Tet - Nová koncertní verze V.)
(Root + Tőrr) Fri 11/22/2019 20:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Root + Tőrr)
(Nóbl mejdlo 36) Fri 11/22/2019 20:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Nóbl mejdlo 36)
(Debustrol 33) Fri 11/22/2019 21:00
Theatre Club (Polička)
(Debustrol 33)
(Club Night) Fri 11/22/2019 22:00
At Kolja's Dance Club (Litomyšl)
(Club Night)
(Koncert kapela Javory) Sat 11/23/2019
Civic Centre (Březová nad Svitavou)
(Koncert kapela Javory)
(Kateřinská zábava) Sat 11/23/2019 20:00
Cultural centre Poříčí by Litomyšl (Poříčí u Litomyšle)
(Kateřinská zábava)
(Elektroswing párty s MoveBreakers) Sat 11/23/2019 21:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Elektroswing párty s MoveBreakers)
(Houseland) Sat 11/23/2019 22:00
At Kolja's Dance Club (Litomyšl)
(Houseland)
(Na muzice ve Fabrice aneb tančíme s dechovkou) Sun 11/24/2019 15:00
Fabrika (Svitavy)
(Na muzice ve Fabrice aneb tančíme s dechovkou)
(572. LHV: Pražákovo kvarteto) Sun 11/24/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(572. LHV: Pražákovo kvarteto)
(Petra Boštíková a Bitter Mood) Wed 11/27/2019 19:00
Theatre Club (Polička)
(Petra Boštíková a Bitter Mood)
(Klavírní recitál Matyáše Nováka) Thu 11/28/2019 19:30
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Klavírní recitál Matyáše Nováka)
(Banda Band) Fri 11/29/2019 19:00
2nd World Cafe Bar (Velké Opatovice)
(Banda Band)
(Vložte kočku) Fri 11/29/2019 20:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Vložte kočku)
(Oceán) Fri 11/29/2019 20:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Oceán)
(Ladies Night) Fri 11/29/2019 22:00
At Kolja's Dance Club (Litomyšl)
(Ladies Night)
(Vernisáž k XV. jubilejní výstavě betlémů) Sat 11/30/2019
Civic Centre (Banín)
(Vernisáž k XV. jubilejní výstavě betlémů)
(Lucky Joke) Sat 11/30/2019 18:00
El lamíno café (Litomyšl)
(Lucky Joke)
(Koncert Marie Rottrové) Sat 11/30/2019 18:00
House of Culture (Chornice)
(Koncert Marie Rottrové)
(Rotoped) Sat 11/30/2019 20:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Rotoped)
(Československá párty) Sat 11/30/2019 22:00
At Kolja's Dance Club (Litomyšl)
(Československá párty)
(Janáček a jeho múzy) Tue 12/3/2019 19:00
Polička Tyl House (Polička)
(Janáček a jeho múzy)
(Petr Vondráček & Lokomotiva) Thu 12/5/2019 20:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Petr Vondráček & Lokomotiva)
(Nirvana tribute) Fri 12/6/2019 20:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Nirvana tribute)
(Kapela Revoluce) Fri 12/6/2019 20:00
Theatre Club (Polička)
(Kapela Revoluce)
(Koncert pro tu chvíli III.) Fri 12/6/2019 20:19
Smetana House (Litomyšl)
(Koncert pro tu chvíli III.)
(Marián Vojtko & Prague Lecian Strings) Sat 12/7/2019 16:00
Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)
(Marián Vojtko & Prague Lecian Strings)
(Koncert: Epydemye) Sat 12/7/2019 17:00
Municipal social centre Sokolovna (Proseč)
(Koncert: Epydemye)
(Jakub Dryml) Sat 12/7/2019 18:00
El lamíno café (Litomyšl)
(Jakub Dryml)
(Oldies párty 60.-90. let) Sat 12/7/2019 21:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Oldies párty 60.-90. let)
(Česko zpívá koledy) Wed 12/11/2019 18:00
Přemysl Otakar II Square - town monument zone (Vysoké Mýto)
(Česko zpívá koledy)
(Vánoční koncert orchestru Václava Hybše) Sat 12/14/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Vánoční koncert orchestru Václava Hybše)
(David Stypka) Sat 12/14/2019 20:00
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)
(David Stypka)
(573. LHV: Gentlemen Singers "O Nata Lux") Mon 12/16/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(573. LHV: Gentlemen Singers
(Jan Jakub Ryba: Česká mše vánoční a Petr Eben: Truverská mše) Wed 12/18/2019 18:00
Chateau rise (Litomyšl)
(Jan Jakub Ryba: Česká mše vánoční a Petr Eben: Truverská mše)
(Štědrovečerní koledování) Tue 12/24/2019 13:30 - 15:00
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Štědrovečerní koledování)
(Novoroční koncert Jaroslav Svěcený) Sun 1/5/2020
Polička Tyl House (Polička)
(Novoroční koncert Jaroslav Svěcený)
(Prague Cello Quartet - Broadway Tour) Sat 2/15/2020 19:00
Chateau rise (Litomyšl)
(Prague Cello Quartet - Broadway Tour)
(Koncert Barocco sempre giovane, Lukáš Vondráček - klavír, Jiří Houdek - trubka) It is possible to order tickets Tue 3/24/2020 19:00
Fabrika (Svitavy)
(Koncert Barocco sempre giovane, Lukáš Vondráček - klavír, Jiří Houdek - trubka)
Geoparty 2020 Sat 6/20/2020 14:00 - 21:00
Christian Centre (Svitavy)
Geoparty 2020
(Hudba pomáhá - vánoční benefiční koncert) Sun 12/15/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Hudba pomáhá - vánoční benefiční koncert)
(Co dělají zvířátka než napadne sníh?) Wed 11/13/2019 15:00
Tabby Cat Family and Community Centre (Březová nad Svitavou)
(Co dělají zvířátka než napadne sníh?)
(Hajají) Wed 11/13/2019 18:00
2nd World Cafe Bar (Velké Opatovice)
(Hajají)
(Dopisy Olze) Wed 11/13/2019 19:00
Ottendorfer´s House (Svitavy)
(Dopisy Olze)
(Posezení se seniory) Thu 11/14/2019
Civic Centre (Banín)
(Posezení se seniory)
(Živý řetěz) Thu 11/14/2019 8:30
Litomyšl
(Živý řetěz)
(Z deníku Ivany A a beseda s Janem Potměšilem) Fri 11/15/2019 10:00
Smetana House (Litomyšl)
(Z deníku Ivany A a beseda s Janem Potměšilem)
(Sametová šifrovačka) Sun 11/17/2019 9:00 - 12:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Sametová šifrovačka)
(10. Den medu) Sun 11/17/2019 9:00 - 17:00
Chateau rise (Litomyšl)
(10. Den medu)
(30. výročí sametové revoluce) Sun 11/17/2019 10:00
Polička Tyl House (Polička)
(30. výročí sametové revoluce)
(Den otevřených dveří v piaristické koleji) Sun 11/17/2019 15:00 - 17:00
Piarist Church of the Discovery of the Holy Cross and Piarist college (Litomyšl)
(Den otevřených dveří v piaristické koleji)
(30. výročí sametové revoluce) Sun 11/17/2019 16:00
(Proseč)
(30. výročí sametové revoluce)
(Odhalení Náměstí Václava Havla) Sun 11/17/2019 17:11
Chateau rise (Litomyšl)
(Odhalení Náměstí Václava Havla)
(Slavíme 30 let svobody a demokracie!) Sun 11/17/2019 17:30
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Slavíme 30 let svobody a demokracie!)
(10957 dnů svobody) Sun 11/17/2019 18:00
Theatre Club (Polička)
(10957 dnů svobody)
(30. let svobody) Sun 11/17/2019 18:00
Statue of St. Jan of Nepomuk (Jevíčko)
(30. let svobody)
(Den poezie se spisovatelem Radkem Malým) Wed 11/20/2019 14:00
Public library in Svitavy (Svitavy)
(Den poezie se spisovatelem Radkem Malým)
(Maminko povídej pohádku) Wed 11/20/2019 15:00
Tabby Cat Family and Community Centre (Březová nad Svitavou)
(Maminko povídej pohádku)
(Den otevřených dveří aneb Svatomartinské hodování) Wed 11/20/2019 16:00 - 19:00
(Litomyšl)
(Den otevřených dveří aneb Svatomartinské hodování)
(Prosečský dýchánek - Štěpánka Skálová) Thu 11/21/2019 18:00
Old Evangelical School (Proseč)
(Prosečský dýchánek - Štěpánka Skálová)
(195. cestovatelský večer Asociace Brontosaura) Thu 11/21/2019 18:30
Ottendorfer´s House (Svitavy)
(195. cestovatelský večer Asociace Brontosaura)
(Soukolí) Fri 11/22/2019 18:00
Folk House (Litomyšl)
(Soukolí)
(Humanitární sbírka pro Diakonii Broumov) Sat 11/23/2019 9:00
Centre of Living and Entrepreneurship (Jaroměřice)
(Humanitární sbírka pro Diakonii Broumov)
(Mikulášská besídka) Sat 11/23/2019 15:00
Polička Tyl House (Polička)
(Mikulášská besídka)
(Kateřinská zábava) Sat 11/23/2019 20:00
Cultural centre Poříčí by Litomyšl (Poříčí u Litomyšle)
(Kateřinská zábava)
(Taneční odpoledne) Sun 11/24/2019 13:30
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)
(Taneční odpoledne)
(Listování - Losos v kaluži) Tue 11/26/2019 20:00
Theatre Club (Polička)
(Listování - Losos v kaluži)
(Dopis Ježíškovi) Wed 11/27/2019 15:00
Tabby Cat Family and Community Centre (Březová nad Svitavou)
(Dopis Ježíškovi)
(RC Mikeš - adventní vazba) Wed 11/27/2019 16:00
Mikeš Family Centre (Proseč)
(RC Mikeš - adventní vazba)
(Když vločky tančí) Fri 11/29/2019 16:30
Perálec
(Když vločky tančí)
(Mikulášská nadílka) Fri 11/29/2019 17:30
House of Culture (Chornice)
(Mikulášská nadílka)
(Adventní kujebácký jarmark) Sat 11/30/2019
Přemysl Otakar II Square - town monument zone (Vysoké Mýto)
(Adventní kujebácký jarmark)
(Hvězdný advent v Proseči) Sat 11/30/2019 10:00 - 16:30
Proseč
(Hvězdný advent v Proseči)
(Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a posílání přání Ježíškovi) Sat 11/30/2019 15:00
Municipal House assembly room (Biskupice)
(Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a posílání přání Ježíškovi)
(Rozsvěcení Vánočního stromku) Sat 11/30/2019 15:00
Banín
(Rozsvěcení Vánočního stromku)
(Rozsvícení vánočního stromu) Sat 11/30/2019 15:00
Polička Tyl House (Polička)
(Rozsvícení vánočního stromu)
(Přátelské posezení pro dříve narozené) Sat 11/30/2019 15:30
Příluka
(Přátelské posezení pro dříve narozené)
(Vystoupení dětí I. stupně s rozsvěcením vánočního stromu) Sat 11/30/2019 15:45
Centre of Living and Entrepreneurship (Jaroměřice)
(Vystoupení dětí I. stupně s rozsvěcením vánočního stromu)
(Valná hromada TJ Sokol) Sat 11/30/2019 16:00
Civic Centre (Březová nad Svitavou)
(Valná hromada TJ Sokol)
(Rozsvícení vánočního stromu) Sat 11/30/2019 17:00
Tourist and information centre of Bystré (Bystré)
(Rozsvícení vánočního stromu)
(Pekelný Mikuláš) Sat 11/30/2019
Sun 12/1/2019
Josef Plíva Foundation (Svitavy)
(Pekelný Mikuláš)
(Vánoční inspirace) Sun 12/1/2019 13:00
Polička Tyl House (Polička)
(Vánoční inspirace)
(Slavnostní rozsvícení Vánočního stromku) Sun 12/1/2019 17:00
Poříčí u Litomyšle
(Slavnostní rozsvícení Vánočního stromku)
(Slavnostní rozsvícení vánočního stromu) Sun 12/1/2019 17:00
Chateau rise (Litomyšl)
(Slavnostní rozsvícení vánočního stromu)
(Chytrý kvíz) Wed 11/13/2019 19:00
Wed 11/20/2019 19:00
Wed 11/27/2019 19:00
Wed 12/4/2019 19:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Chytrý kvíz)
(Mikuláš před Hvězdou) Thu 12/5/2019 16:00
Hotel Zlatá Hvězda (Litomyšl)
(Mikuláš před Hvězdou)
(Mikuláš, pekelné dovádění) Thu 12/5/2019 17:00 - 19:00
Mozaika - free time centre (Polička)
(Mikuláš, pekelné dovádění)
(Pro děti zdobení perníčků) Sat 12/7/2019 15:00 - 16:00
Civic Centre (Banín)
(Pro děti zdobení perníčků)
(196. cestovatelský večer Asociace Brontosaura) Thu 12/12/2019 18:30
Ottendorfer´s House (Svitavy)
(196. cestovatelský večer Asociace Brontosaura)
(Vánoční tvoření pro dospělé) Sat 12/14/2019 15:00 - 16:00
Civic Centre (Banín)
(Vánoční tvoření pro dospělé)
(Vzpomínání na Václava Havla) Wed 12/18/2019
Litomyšl - chateau cellars (Litomyšl)
(Vzpomínání na Václava Havla)
(Vánoční besídky) Thu 12/19/2019
Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)
(Vánoční besídky)
(Předsilvestrovská diskotéka DJ Horálka a ochutnávka vín) Fri 12/27/2019
(Nové Hrady)
(Předsilvestrovská diskotéka DJ Horálka a ochutnávka vín)
(Dětský silvestrovský ohňostroj) Tue 12/31/2019 18:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Dětský silvestrovský ohňostroj)
Geoparty 2020 Sat 6/20/2020 14:00 - 21:00
Christian Centre (Svitavy)
Geoparty 2020
(Ben Cristovao & Live Band Tour 2019 + Djs) It is possible to order tickets Sat 12/14/2019 19:00 - Sun 12/15/2019 2:00
Folk Theatre (Svitavy)
(Ben Cristovao & Live Band Tour 2019 + Djs)
(HC Litomyšl vs. TJ Lanškroun) Wed 11/13/2019 18:30
Ice stadium (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. TJ Lanškroun)
(KK Svitavy A – SK Kuželky Přelouč A) Fri 11/15/2019 17:00
SC Sport Centre (Svitavy)
(KK Svitavy A – SK Kuželky Přelouč A)
(Prodloužená/ Taneční 2019) Fri 11/15/2019 19:00
Polička Tyl House (Polička)
(Prodloužená/ Taneční 2019)
(KK Svitavy D – KK Svitavy C) Sat 11/16/2019 9:00
SC Sport Centre (Svitavy)
(KK Svitavy D – KK Svitavy C)
(TJ Svitavy A – VSK Spartak Děčín) Sat 11/16/2019 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – VSK Spartak Děčín)
(Sametový běh) Sat 11/16/2019 10:00
(Litomyšl)
(Sametový běh)
(TJ Svitavy B – Slovan Moravská Třebová) Sat 11/16/2019 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy B – Slovan Moravská Třebová)
(TJ Svitavy A – Třemošnice) Sat 11/16/2019 13:00
Svitavy stadium (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Třemošnice)
(KP v trojkovém volejbalu – turnaj) Sun 11/17/2019 9:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(KP v trojkovém volejbalu – turnaj)
(Cena SSK Pomezí – 40. ročník) Sun 11/17/2019 9:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(Cena SSK Pomezí – 40. ročník)
(TJ Svitavy A – VK Litomyšl) Sun 11/17/2019 10:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(TJ Svitavy A – VK Litomyšl)
(Přípravka dívky) Sun 11/17/2019 13:00
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(Přípravka dívky)
(HC Litomyšl vs. HC Torax Poruba) Sun 11/17/2019 16:30
Ice stadium (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HC Torax Poruba)
(HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň) Wed 11/20/2019 18:30
Ice stadium (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň)
(KK Svitavy B – SKP Donap Kuželky Hradec Králové A) Fri 11/22/2019 17:00
SC Sport Centre (Svitavy)
(KK Svitavy B – SKP Donap Kuželky Hradec Králové A)
(Dekstone Tuři Svitavy – Geosan Kolín) Fri 11/22/2019 18:00
Střelnice (Svitavy)
(Dekstone Tuři Svitavy – Geosan Kolín)
(Šachový turnaj) Sat 11/23/2019 8:30
Fabrika (Svitavy)
(Šachový turnaj)
(KP mladších žákyň – turnaj) Sat 11/23/2019 9:00
Střelnice (Svitavy)
(KP mladších žákyň – turnaj)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty B) Sat 11/23/2019 9:00
SC Sport Centre (Svitavy)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty B)
(TJ Svitavy A – Energetik Chvaletice) Sat 11/23/2019 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Energetik Chvaletice)
(VK Litomyšl - TJ Svitavy B) Sat 11/23/2019 10:00
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(VK Litomyšl - TJ Svitavy B)
(Svitavy – FbK Horní Suchá) Sat 11/23/2019 19:00
Střelnice (Svitavy)
(Svitavy – FbK Horní Suchá)
(KP v přehazované dívek – turnaj – 10 družstev) Sun 11/24/2019 9:00
Střelnice (Svitavy)
(KP v přehazované dívek – turnaj – 10 družstev)
(Cena SSK Pomezí – 22. ročník) Sun 11/24/2019 9:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(Cena SSK Pomezí – 22. ročník)
(KP starších žáků – turnaj) Sun 11/24/2019 9:00
Střelnice (Svitavy)
(KP starších žáků – turnaj)
(Basketbal Svitavy - BK Studánka Pardubice B) Sun 11/24/2019 9:00
Sun 11/24/2019 11:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - BK Studánka Pardubice B)
(HC Litomyšl vs. HC Zubr Přerov) Sun 11/24/2019 16:30
Ice stadium (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HC Zubr Přerov)
(Jóga) Mon 11/18/2019
Mon 11/25/2019
Sokol House (Bělá nad Svitavou)
(Jóga)
(Šachový turnaj) Mon 11/25/2019 8:00
Fabrika (Svitavy)
(Šachový turnaj)
(HC Litomyšl vs. HC Chrudim) Wed 11/27/2019 18:30
Ice stadium (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HC Chrudim)
(Zumba) Thu 11/28/2019
Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)
(Zumba)
(Jóga) Thu 11/14/2019
Thu 11/21/2019
Thu 11/28/2019
Tomcat Community and Family Centre (Brněnec)
(Jóga)
(Za čertovským perníkem) Sat 11/30/2019
Cimburk (Městečko Trnávka), Moravská Třebová
(Za čertovským perníkem)
(Volejbalový turnaj Srstka open) Sat 11/30/2019 9:00
(Jevíčko)
(Volejbalový turnaj Srstka open)
(Basketbal Svitavy - TJ Jiskra Hořice) Sat 11/30/2019 17:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - TJ Jiskra Hořice)
(Basketbal Svitavy - TJ Sokol Jaroměř) Sun 12/1/2019 10:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - TJ Sokol Jaroměř)
(HC Litomyšl vs. HC Chotěboř) Sun 12/1/2019 17:00
Ice stadium (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HC Chotěboř)
(Pilates) Thu 11/14/2019
Tue 12/3/2019
Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)
(Pilates)
(Street dance - aerobic) Tue 11/19/2019
Thu 12/5/2019
Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)
(Street dance - aerobic)
(HC Litomyšl vs. VHK Robe Vsetín) Fri 12/6/2019 17:00
Ice stadium (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. VHK Robe Vsetín)
(Laser Labyrinth Brno a aquapark) Sat 12/7/2019 8:00 - 19:00
Mozaika - free time centre (Polička)
(Laser Labyrinth Brno a aquapark)
(Zimní Svojanov) Sat 12/7/2019 8:30
Polička
(Zimní Svojanov)
(Mikulášský běh) Sat 12/7/2019 10:00
Svitavy stadium (Svitavy)
(Mikulášský běh)
(Basketbal Svitavy - Basket Litomyšl) Sun 12/8/2019 9:00
Sun 12/8/2019 11:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - Basket Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HK Mladí Draci Šumperk) Sun 12/8/2019 16:30
Ice stadium (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HK Mladí Draci Šumperk)
(Stepy) Tue 11/26/2019
Tue 12/10/2019
Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)
(Stepy)
(HC Litomyšl vs. HC Hlinsko) Wed 12/11/2019 18:30
Ice stadium (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HC Hlinsko)
(Aerobik - paličky) Thu 11/21/2019
Thu 12/12/2019
Basic school gymnasium (Březová nad Svitavou)
(Aerobik - paličky)
(Stepy) Thu 11/14/2019
Thu 11/28/2019
Thu 12/12/2019
Sokol House (Bělá nad Svitavou)
(Stepy)
(Basketbal Svitavy - BC Kolín) Sat 12/14/2019 13:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - BC Kolín)
(Basketbal Svitavy - Sokol Žižkov) Sun 12/15/2019 9:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - Sokol Žižkov)
(Mamaklub) Wed 11/13/2019 9:00 - 11:00
Wed 11/20/2019 9:00 - 11:00
Wed 11/27/2019 9:00 - 11:00
Wed 12/4/2019 9:00 - 11:00
Wed 12/11/2019 9:00 - 11:00
Wed 12/18/2019 9:00 - 11:00
Cultural centre Poříčí by Litomyšl (Poříčí u Litomyšle)
(Mamaklub)
(Kruháč) Thu 12/5/2019
Thu 12/19/2019
Sokol House (Bělá nad Svitavou)
(Kruháč)
(Jóga) Thu 11/14/2019 18:00
Thu 11/21/2019 18:00
Thu 11/28/2019 18:00
Thu 12/5/2019 18:00
Thu 12/12/2019 18:00
Thu 12/19/2019 18:00
Elementary Art School (Březová nad Svitavou)
(Jóga)
(Vánoční Prosíčka) Thu 12/26/2019 9:00
Polička
(Vánoční Prosíčka)
(Loučení s rokem) Mon 12/30/2019
Polička
(Loučení s rokem)
(Rozloučení s rokem) Tue 12/31/2019
Svitavy
(Rozloučení s rokem)
(Basketbal Svitavy - SŠB Pardubice) Sat 1/11/2020 9:00
Sat 1/11/2020 11:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - SŠB Pardubice)
(Basketbal Svitavy - TJ Sokol BK Chrudim B) Sat 1/18/2020 20:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - TJ Sokol BK Chrudim B)
(Basketbal Svitavy - BK Přelouč) Sun 1/19/2020 10:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - BK Přelouč)
(Basketbal Svitavy - BK Studánka Pardubice) Sun 1/26/2020 9:00
Sun 1/26/2020 11:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - BK Studánka Pardubice)
(Basketbal Svitavy - Královští Sokoli B) Sun 2/2/2020 14:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - Královští Sokoli B)
(Basketbal Svitavy - BK Přelouč) Sat 2/8/2020 10:00
Sat 2/8/2020 12:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - BK Přelouč)
(Basketbal Svitavy - TJ Trutnov) Sat 2/29/2020 17:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - TJ Trutnov)
(Basketbal Svitavy - Sokol Nová Paka) Sun 3/1/2020 10:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - Sokol Nová Paka)
(Taneční kurz pro dospělé) Sun 2/23/2020 18:00 - 20:30
Sun 3/1/2020 18:00 - 20:30
Sun 3/8/2020 18:00 - 20:30
Sun 3/15/2020 18:00 - 20:30
Sun 3/22/2020 18:00 - 20:30
Municipal social centre Sokolovna (Proseč)
(Taneční kurz pro dospělé)
(Bojíte se strašidel) Sat 11/16/2019 17:00 - 20:00
Sat 11/14/2020 17:00 - 20:00
Moravská Třebová
(Bojíte se strašidel)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) It is possible to order tickets Fri 11/15/2019 17:00
Fabrika (Svitavy)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) It is possible to order tickets Sun 3/8/2020 9:30
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)
(Taneční akademie) Wed 11/13/2019 8:30
Wed 11/13/2019 10:00
Fabrika (Svitavy)
(Taneční akademie)
(Drobečky z perníku) It is possible to order tickets Wed 11/13/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Drobečky z perníku)
(Noc divadel) Sat 11/16/2019
People's House hall (Brněnec)
(Noc divadel)
(Poslední aristokratka) Sat 11/16/2019
People's House hall (Brněnec)
(Poslední aristokratka)
(Den poezie v knihovně) Sat 11/16/2019 16:00
(Budislav)
(Den poezie v knihovně)
(Zase ti tupitelé) Sat 11/16/2019 18:00
Sokol House (Bělá nad Svitavou)
(Zase ti tupitelé)
(Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy) It is possible to order tickets Tue 11/19/2019 19:00
Fabrika (Svitavy)
(Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy)
(Soukolí) Fri 11/22/2019 18:00
Folk House (Litomyšl)
(Soukolí)
(Manželské vraždění) Fri 11/22/2019 19:30
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Manželské vraždění)
(Posed 2019: Svoboda!?) Sat 11/23/2019 17:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Posed 2019: Svoboda!?)
(Posed 2019: Svoboda!?) Sat 11/23/2019 17:00
Trám Theatre (Svitavy)
(Posed 2019: Svoboda!?)
(Čaroděj ze země Oz) Sun 11/24/2019 15:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Čaroděj ze země Oz)
(Nedopečený koláček) Sun 11/24/2019 15:00
Trám Theatre (Svitavy)
(Nedopečený koláček)
(Z postele do postele) Sat 11/30/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Z postele do postele)
(XII. večer MAC: Malý abonentní cyklus) Sat 11/30/2019 20:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(XII. večer MAC: Malý abonentní cyklus)
(Betlém) Sun 12/1/2019 15:00
Trám Theatre (Svitavy)
(Betlém)
(Zimní pohádka) Sun 12/1/2019 14:00
Sun 12/1/2019 16:00
Srdíčko puppet theatre (Vysoké Mýto)
(Zimní pohádka)
(Dva nahatý chlapi) Mon 12/2/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Dva nahatý chlapi)
(Niccolò Machiavelli: Vladař) Tue 12/3/2019 19:00
Fabrika (Svitavy)
(Niccolò Machiavelli: Vladař)
(Zdeněk Izer: Na plný coole) Tue 12/3/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Zdeněk Izer: Na plný coole)
(Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Dar z nebes) Wed 12/4/2019 18:00
Smetana House (Litomyšl)
(Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Dar z nebes)
(Vyšla hvězda nad Betlémem) Sun 12/8/2019 15:00
Smetana House (Litomyšl)
(Vyšla hvězda nad Betlémem)
(Nalevo od výtahu) Thu 12/19/2019 19:00
Smetana House (Litomyšl) - Grand hall
(Nalevo od výtahu)
(Fantastická žena) Wed 1/8/2020 19:00
Municipal social centre Sokolovna (Proseč)
(Fantastická žena)
(Alois Mrštík, Vilém Mrštík: Maryša) Thu 1/16/2020 19:00
Fabrika (Svitavy)
(Alois Mrštík, Vilém Mrštík: Maryša)

total number of searched records: 374

Find your activity

Regional operational programme NUTS II Northeast - New window.
Co-financing
Pardubice Region.
Realised by
CzechTourism - New window.
CzechTourism
Destination company of East Bohemia - New window.
Destination company
Eastern Bohemia
CzeCoT - New window.
Central connection of databases
EU.
Co-financing