Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Partly cloudy 2°C
the weather

Weather - Pardubice

28.1. (22:30)
today
Partly cloudy
2°C
29.1.
tomorrow
Occasional rain with snow
6°C/0°C
30.1.
SundayOccasional rain
4°C/2°C
31.1.
MondayOccasional rain with snow
4°C/-1°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 5)

(O Čertovi a jiné vánoční pohádky) Sat 12/4/2021 17:00
Space Cinema (Svitavy)
(O Čertovi a jiné vánoční pohádky)
(Resident Evil: Raccoon City) Sat 12/4/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Resident Evil: Raccoon City)
(Resident Evil: Racoon City) Sat 12/4/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Resident Evil: Racoon City)
(Tady hlídáme my) Sat 12/4/2021 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Tady hlídáme my)
(O Čertovi a jiné vánoční pohádky) Sat 12/4/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(O Čertovi a jiné vánoční pohádky)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 17)

(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 1/16/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Cesty za štěstím II.) Tue 11/2/2021 - Mon 1/31/2022
Live Wall (Svitavy)
(Cesty za štěstím II.)
(...a spali a spali a spali) Sat 11/6/2021 - Sun 12/19/2021
Chateau cellars Litomyšl (Litomyšl)
(...a spali a spali a spali)
(Zdeňka Kudrnová: Misie Premonstrátů) Sun 11/21/2021 - Sun 1/9/2022
Pakosta Gallery (StreetGallery) (Litomyšl)
(Zdeňka Kudrnová: Misie Premonstrátů)
(Výstava sochaře Jiřího Dudychy k 80. narozeninám) Fri 11/26/2021 - Mon 1/31/2022
Dudych's Gallery (Litomyšl)
(Výstava sochaře Jiřího Dudychy k 80. narozeninám)
(Výstava betlémů) Fri 11/26/2021 - Sun 1/2/2022
Community Hall (Bystré) - Da Vinci
(Výstava betlémů)
(Betlémy v infocentru ohlašují advent) Sat 11/27/2021 - Wed 2/2/2022
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Betlémy v infocentru ohlašují advent)
(Výstava betlémů) Sun 11/28/2021 - Wed 2/2/2022
Czechoslovak Hussite Church (Litomyšl)
(Výstava betlémů)
(Henni Pollo: Tajemství mandal) Wed 12/1/2021 - Mon 1/31/2022
Space Cinema (Svitavy)
(Henni Pollo: Tajemství mandal)
(Výstava obrázků) Wed 12/1/2021 - Mon 1/31/2022
(Vysoké Mýto)
(Výstava obrázků)
(Výstava grafik) Wed 12/1/2021 - Sat 1/1/2022
(Bystré)
(Výstava grafik)
(Věra Kosová: Příběhy) Wed 12/1/2021 - Mon 2/28/2022
Fabrika (Svitavy)
(Věra Kosová: Příběhy)
(Václav Macháň stoletý) Fri 12/3/2021 - Sun 1/16/2022
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Václav Macháň stoletý)
(Vlasta Dvořáková: Andělé) Fri 12/3/2021 - Sat 1/15/2022
(Vysoké Mýto)
(Vlasta Dvořáková: Andělé)
(Duch Vánoc - Čas na lásku) Fri 12/3/2021 - Thu 1/6/2022
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Duch Vánoc - Čas na lásku)
(Výtvarná Litomyšl ´21) Sat 12/4/2021 - Sun 2/13/2022
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Výtvarná Litomyšl ´21)

for experts (total: 1)

(Dámská sobota aneb Vánoční dílny v Tramtáryji) Sat 12/4/2021 10:00
Tramtario Leisure Time Centre (Svitavy)
(Dámská sobota aneb Vánoční dílny v Tramtáryji)

free time (total: 2)

(Hradní advent) Sat 12/4/2021
Svojanov Castle (Svojanov)
(Hradní advent)
(Andělská mikulášská hra s Krůčkem) Sat 12/4/2021 10:00
Urban conservation area in Svitavy (Svitavy)
(Andělská mikulášská hra s Krůčkem)

social (total: 3)

(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Krabice od bot) Mon 11/22/2021 - Tue 12/7/2021
Mikado - educational facilities in the area of interest education (Vysoké Mýto)
(Krabice od bot)
(Dny otevřených dveří Střední školy technické) Sat 12/4/2021 8:00 - 12:00
(Vysoké Mýto)
(Dny otevřených dveří Střední školy technické)

sports activities (total: 7)

(Volejbal: VK Litomyšl vs. Svitavy C) Sat 12/4/2021 9:00
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(Volejbal: VK Litomyšl vs. Svitavy C)
(Volejbal: VK Litomyšl vs. Dřevěnice) Sat 12/4/2021 11:00
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(Volejbal: VK Litomyšl vs. Dřevěnice)
(TJ Svitavy B – Sokol Česká Třebová) Sat 12/4/2021 11:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy B – Sokol Česká Třebová)
(Basketbal TJ Svitavy – Basket Brno) Sat 12/4/2021 16:00
Střelnice (Svitavy)
(Basketbal TJ Svitavy – Basket Brno)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs FTC Vysoké Mýto) Sat 12/4/2021 19:00
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs FTC Vysoké Mýto)
(FbK TJ Svitavy – FBC Hranice) Sat 12/4/2021 19:00
Střelnice (Svitavy)
(FbK TJ Svitavy – FBC Hranice)
(Cvičení babiček a dědečků s vnoučaty) Sat 12/4/2021 10:00
Vysoké Mýto Sokol Gymnastics Club (Vysoké Mýto)
(Cvičení babiček a dědečků s vnoučaty)

cinema - movie (total: 6)

(Encanto) Sat 12/4/2021 15:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Encanto)
(Tady hlídáme my) Sat 12/4/2021 15:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Tady hlídáme my)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Sat 12/4/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Dokud nás Bůh nerozdělil) Sat 12/4/2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Dokud nás Bůh nerozdělil)
(Encanto) Sat 12/4/2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Encanto)
(Resident Evil: Raccoon City) Sat 12/4/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Resident Evil: Raccoon City)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 4)

(Erika Hajzoková: O nekonečnosti) Fri 11/12/2021 - Thu 1/6/2022
Hole for exhibition (Chrudim)
(Erika Hajzoková: O nekonečnosti)
(Tereza Kavková - Konflikt) Tue 11/30/2021 - Sun 2/6/2022
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Tereza Kavková - Konflikt)
(Přijďte si k nám pro plyšáka) Wed 12/1/2021 - Mon 1/24/2022
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Přijďte si k nám pro plyšáka)
(Vánoční trhy) Sat 12/4/2021 9:00 - 15:00
(Rabštejnská Lhota)
(Vánoční trhy)

gastronomy (total: 3)

(Zvěřinové hody) Wed 12/1/2021 - Sun 12/5/2021
(Slatiňany)
(Zvěřinové hody)
(Zvěřinové hody) Sat 12/4/2021 11:00
(Rabštejnská Lhota)
(Zvěřinové hody)
(Matýsek se vrací - degustace výběrových vín) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 19:00
(Chrudim)
(Matýsek se vrací - degustace výběrových vín)

music (total: 3)

(Trochu vánoční) Sat 12/4/2021 18:00
Karel Pippich Theatre (Chrudim)
(Trochu vánoční)
(Koncert) Sat 12/4/2021 19:00
(Rabštejnská Lhota)
(Koncert)
(III. cenová) Sat 12/4/2021 20:00
Sokol House (Krouna)
(III. cenová)

social (total: 4)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fri 10/1/2021 - Thu 4/14/2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Hlinecký hrneček) Mon 11/1/2021 - Mon 1/31/2022
(Hlinsko)
(Hlinecký hrneček)
(Soutěž O Hliníkové království) Mon 11/1/2021 - Mon 2/14/2022
(Třemošnice)
(Soutěž O Hliníkové království)
(Keltský skanzen předvánočně) Sat 12/4/2021 10:00 - 16:00
Celtic archaeology open-air museum (Nasavrky)
(Keltský skanzen předvánočně)

sports activities (total: 4)

(Bruslení na umělém kluzišti ve sportovním areálu v Třemošnici) Fri 11/26/2021 - Sun 2/27/2022
Internátní (Třemošnice)
(Bruslení na umělém kluzišti ve sportovním areálu v Třemošnici)
(Turnaj dvouher stolního tenisu) Sat 12/4/2021 8:30
Sokol House (Heřmanův Městec)
(Turnaj dvouher stolního tenisu)
(Základní (skupinový) kurz techniky Nordic walking) Sat 12/4/2021 10:00 - 13:00
Chrudim
(Základní (skupinový) kurz techniky Nordic walking)
(HC Hlinsko - Polička) Sat 12/4/2021 9:30
Sat 12/4/2021 11:30
Ice stadium (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Polička)

cinema - movie (total: 6)

(Duna) Sat 12/4/2021 9:33
Fidiko (Žamberk)
(Duna)
(O Čertovi a jiné vánoční pohádky) Sat 12/4/2021 15:00
Cinema Máj (Choceň)
(O Čertovi a jiné vánoční pohádky)
(Eternals) Sat 12/4/2021 16:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Eternals)
(Král Richard: Zrození šampiónek) Sat 12/4/2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Král Richard: Zrození šampiónek)
(Resident Evil: Raccoon City) Sat 12/4/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Resident Evil: Raccoon City)
(Přání Ježíškovi) Sat 12/4/2021 17:00
Cinema Máj (Choceň)
(Přání Ježíškovi)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 12)

(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava: Knihožrouti) Mon 11/1/2021 - Fri 12/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Knihožrouti)
(Výstava výtvarných prací dětí ze Speciální základní školy v ÚO) Mon 11/1/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava výtvarných prací dětí ze Speciální základní školy v ÚO)
(Vánoce v Ateliéru U Potoka) Thu 11/11/2021 - Sat 12/18/2021
Studio by the Stream (Nekoř)
(Vánoce v Ateliéru U Potoka)
(Paloučky) Sat 11/20/2021 - Sun 1/30/2022
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Paloučky)
(Výstava fotografií - Gymnázium Ústí nad Orlicí) Fri 11/26/2021 - Sat 12/4/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Gymnázium Ústí nad Orlicí)
(Krásná práce) Sat 11/27/2021 - Sun 1/23/2022
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Krásná práce)
(Táta a syn Uhlířovi) Wed 12/1/2021 - Sun 1/16/2022
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Táta a syn Uhlířovi)
(Výstava - Jiří Knapovský nejen betlémář) Wed 12/1/2021 - Sun 1/16/2022
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Jiří Knapovský nejen betlémář)
(Výstava Městské knihovny Žamberk - Začarovaný hvozd) Wed 12/1/2021 - Mon 1/24/2022
(Žamberk), Žamberk
(Výstava Městské knihovny Žamberk - Začarovaný hvozd)
(Mezi obrazy) Thu 12/2/2021 - Wed 12/22/2021
(Lanškroun)
(Mezi obrazy)
(Půjdem spolu do Betléma ...) Sat 12/4/2021 - Thu 12/30/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Půjdem spolu do Betléma ...)

for experts (total: 3)

(Bezlepkový kurz pečení a kváskování) Sat 12/4/2021 9:00 - 13:30
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Bezlepkový kurz pečení a kváskování)
(Seminář ženské sebeobrany) Sat 12/4/2021 9:00 - 12:00
Fitness Krav Maga Kapap Bohemia (Ústí nad Orlicí)
(Seminář ženské sebeobrany)
(Taneční pro mládež) Sat 12/4/2021
House of Lords (Choceň) - Main hall
(Taneční pro mládež)

free time (total: 2)

(Pošta pro Ježíška) Mon 11/29/2021 - Sat 12/18/2021
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Pošta pro Ježíška)
(Mikuláš v Lanškrouně) Sat 12/4/2021 15:00 - 18:00
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Mikuláš v Lanškrouně)

music (total: 3)

(Benefiční koncert - Bona Nota a Cantus) Sat 12/4/2021 16:00
(Choceň)
(Benefiční koncert - Bona Nota a Cantus)
(Duo Ťuk hudební vystoupení) Sat 12/4/2021 18:00
Sokol House (Kunvald)
(Duo Ťuk hudební vystoupení)
(Vánoční koncert Věry Martinové) Sat 12/4/2021 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Vánoční koncert Věry Martinové)

social (total: 8)

(Nakresli svého knihožrouta) Wed 11/10/2021 - Fri 12/17/2021
(Česká Třebová)
(Nakresli svého knihožrouta)
(Strom splněných přání) Fri 11/26/2021 - Wed 12/15/2021
Ústí nad Orlicí
(Strom splněných přání)
(Vánoční stromky, které pomáhají) Sun 11/28/2021 - Thu 12/23/2021
Canis Centre (Lanškroun)
(Vánoční stromky, které pomáhají)
(Strom splněných přání) Mon 11/29/2021 - Wed 12/15/2021
City of Choceň Information Centre (Choceň)
(Strom splněných přání)
(Vánoční strom přání - týdenní stacionář) Wed 12/1/2021 - Tue 12/14/2021
Stationary (Ústí nad Orlicí)
(Vánoční strom přání - týdenní stacionář)
(Mikulášská besídka) Sat 12/4/2021 15:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Small stage
(Mikulášská besídka)
(Mikuláš v Lanškrouně) Sat 12/4/2021 15:00 - 18:00
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Mikuláš v Lanškrouně)
(Dny otevřených dveří) Sat 12/4/2021 8:00 - 12:00
(Žamberk)
(Dny otevřených dveří)

sports activities (total: 2)

(Podorlické putování 2021) Sat 12/4/2021 7:00
Ústí nad Orlicí
(Podorlické putování 2021)
(Věneček tanečního kurzu) Sat 12/4/2021 18:00
House of Lords (Choceň)
(Věneček tanečního kurzu)

theatre (total: 2)

(Mikulášská besídka) Sat 12/4/2021 15:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Small stage
(Mikulášská besídka)
(Radujme se, veselme se!) Sat 12/4/2021 16:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Radujme se, veselme se!)

cinema - movie (total: 6)

(Dívka na koštěti) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 10:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Dívka na koštěti)
(Krotitelé duchů) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 13:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Krotitelé duchů)
(Addamsova rodina 2) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 13:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Addamsova rodina 2)
(Eurydika - Matthew Aucoin) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 18:45
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Eurydika - Matthew Aucoin)
(Encanto) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Encanto)
(Můj soused Totoro) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Můj soused Totoro)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 7)

(Výstava Salon východočeských fotografů) Sat 11/20/2021 - Fri 1/14/2022
Impulse HK, centre supporting artistic activities (Hradec Králové)
(Výstava Salon východočeských fotografů)
(Směle kupředu! Svět Karla Havlíčka) Wed 12/1/2021 - Wed 1/26/2022
Research library in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Směle kupředu! Svět Karla Havlíčka)
(Zahájení zimní sezóny - Betlémy) Wed 12/1/2021 - Thu 12/30/2021
Stuchlík's Toy Museum (Nový Bydžov)
(Zahájení zimní sezóny - Betlémy)
(Podzimní a adventní čas se Spolkem lidové tvorby) Mon 11/1/2021 - Wed 12/22/2021
(Hradec Králové)
(Podzimní a adventní čas se Spolkem lidové tvorby)
(Jan Venzara - Krajina v olejomalbě) Mon 11/1/2021 - Tue 12/21/2021
(Hradec Králové)
(Jan Venzara - Krajina v olejomalbě)
(Výstava Premiéra 2021) Sat 11/20/2021 - Fri 1/14/2022
Impulse HK, centre supporting artistic activities (Hradec Králové)
(Výstava Premiéra 2021)
(Advent na pivovarském dvorku) Sat 12/4/2021 11:00 - 18:00
Brewery House Restaurant (Hradec Králové)
(Advent na pivovarském dvorku)

music (total: 3)

(Lords of the sound s programem Grand christmas) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 19:00
Aldis Congress Centre (Hradec Králové)
(Lords of the sound s programem Grand christmas)
(Mikulášská Orlice) Sat 12/4/2021
Hradec Králové
(Mikulášská Orlice)
(Misterios Del Amor) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 17:00 - 18:30
Church of the Annunciation of the Virgin Mary (Hradec Králové)
(Misterios Del Amor)

sports activities (total: 1)

(Mikulášská Orlice) Sat 12/4/2021
Hradec Králové
(Mikulášská Orlice)

theatre (total: 2)

(Míša Růžičková - Popletení čertíci) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 15:00 - 16:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Míša Růžičková - Popletení čertíci)
(Eurydika - Matthew Aucoin) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 18:45
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Eurydika - Matthew Aucoin)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 2)

(Vzdělání pro všechny) Mon 11/1/2021 - Fri 12/17/2021
(Králíky)
(Vzdělání pro všechny)
(Vánoční výstava žáků speciální ZŠ) Mon 11/29/2021 - Mon 12/13/2021
(Králíky)
(Vánoční výstava žáků speciální ZŠ)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 9)

(Výstava: 10 let RurArtMap) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: 10 let RurArtMap)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století) Wed 10/27/2021 - Sat 12/31/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
(Akvizice Jedné Galerie. Vybraná díla z depozitářů Alšovy jihočeské galerie) Tue 11/16/2021 - Sun 3/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Akvizice Jedné Galerie. Vybraná díla z depozitářů Alšovy jihočeské galerie)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mon 9/13/2021 - Sat 12/18/2021
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Šťastný bezdomovec - Evropan a světoobčan Jiří Gruša) Tue 11/23/2021 - Sun 3/27/2022
(Pardubice)
(Šťastný bezdomovec - Evropan a světoobčan Jiří Gruša)
(Andělé na Dubině) Mon 11/29/2021 - Fri 12/17/2021
Children and Youth Home Beta - Dubina branch (Pardubice)
(Andělé na Dubině)
(Nejbohatší ekosystémy planety Země) Tue 11/30/2021 - Mon 1/3/2022
(Pardubice)
(Nejbohatší ekosystémy planety Země)

for experts (total: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) Fri 10/29/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)

free time (total: 7)

(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Sat 12/31/2022
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Adventní dílničky) Sat 12/4/2021 14:00 - 16:00
Pardubice Tourist Information Centre (Pardubice)
(Adventní dílničky)

gastronomy (total: 1)

(Advent s vůní perníku) Sun 11/28/2021 - Thu 12/23/2021
Café Bajer (Pardubice), Chillis Café (Pardubice), Pierre Coffee & Cocktails (Pardubice), (Pardubice), Milano (Pardubice), (Pardubice), Doppie Coffee (Pardubice), (Pardubice), Epifany patisserie (Pardubice), Bakla café (Pardubice), (Pardubice), (Pardubice), (Pardubice), (Pardubice), (Pardubice)
(Advent s vůní perníku)

music (total: 1)

(Post-hudba - Arleta) It is possible to order tickets Sat 12/4/2021 20:00
Theatre 29 (Pardubice)
(Post-hudba - Arleta)

social (total: 2)

(Mikulášská nadílka) Sat 12/4/2021 15:00
Children and Youth Home Beta - Dubina branch (Pardubice)
(Mikulášská nadílka)
(Čarování s pohádkou) Sat 12/4/2021 10:00 - 10:45
(Pardubice)
(Čarování s pohádkou)

sports activities (total: 1)

(Taxis Gladiator Race v Pardubicích) Fri 12/3/2021 - Sat 12/4/2021
Pardubice Racecourse (Pardubice)
(Taxis Gladiator Race v Pardubicích)

total number of searched records: 136

Find your activity