Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Overcast 0°C
the weather

Weather - Pardubice

28.11. (05:00)
today
Overcast
0°C
29.11.
tomorrow
Overcast
0°C/-7°C
30.11.
TuesdayOccasional rain with snow
1°C/-3°C
1.12.
WednesdayLight rain
5°C/2°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 3)

(Přání Ježíškovi) Thu 11/25/2021 19:00
Municipal Cinema (Moravská Třebová) - Theatre hall
(Přání Ježíškovi)
(Posledni noc v Soho) Thu 11/25/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Posledni noc v Soho)
(Klan Gucci) Thu 11/25/2021 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Klan Gucci)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 12)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 2/6/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sat 10/16/2021 - Fri 11/26/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Jan Rusňák: Obrazy) Wed 10/27/2021 - Sun 11/28/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Jan Rusňák: Obrazy)
(Výstava fotografií Stanislava Maděry) Tue 11/2/2021 - Tue 11/30/2021
Trám Theatre (Svitavy)
(Výstava fotografií Stanislava Maděry)
(Cesty za štěstím II.) Tue 11/2/2021 - Sun 1/9/2022
Live Wall (Svitavy)
(Cesty za štěstím II.)
(Renata Vaculová – Ženský půvab) Tue 11/2/2021 - Tue 11/30/2021
Josef Plíva Foundation (Svitavy)
(Renata Vaculová – Ženský půvab)
(...a spali a spali a spali) Sat 11/6/2021 - Sun 12/19/2021
Chateau cellars Litomyšl (Litomyšl)
(...a spali a spali a spali)
(Zdeňka Kudrnová: Misie Premonstrátů) Sun 11/21/2021 - Sun 1/9/2022
Pakosta Gallery (StreetGallery) (Litomyšl)
(Zdeňka Kudrnová: Misie Premonstrátů)
(Vernisáž výstavy fotografií) Thu 11/25/2021 17:00
Café Bonviván (Vysoké Mýto)
(Vernisáž výstavy fotografií)

for experts (total: 1)

(Michal Tyl a Jana Tylová Výpravy na sever) Thu 11/25/2021 18:00
The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Michal Tyl a Jana Tylová Výpravy na sever)

free time (total: 2)

(RC Mikeš: Adventní věnec) Thu 11/25/2021 8:30 - 12:30
Mikeš Family Centre (Proseč)
(RC Mikeš: Adventní věnec)
(Tvořivá dílna – vyrábíme adventní věnce) Thu 11/25/2021 15:30
"Small step" Maternity and Family Centre (Svitavy)
(Tvořivá dílna – vyrábíme adventní věnce)

music (total: 3)

(Výjimečné bratrské trio) Thu 11/25/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Výjimečné bratrské trio)
(Benefiční koncert) Thu 11/25/2021 18:00
Church of the Visitation of the Virgin Mary in Svitavy (Svitavy)
(Benefiční koncert)
(Olympic - druhý koncert) It is possible to order tickets Thu 11/25/2021 19:00
Smetana House (Litomyšl)
(Olympic - druhý koncert)

social (total: 3)

(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Krabice od bot) Mon 11/22/2021 - Tue 12/7/2021
Mikado - educational facilities in the area of interest education (Vysoké Mýto)
(Krabice od bot)
(Listování: Soběstačný (Zuzana Dostálová)) Thu 11/25/2021 20:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Listování: Soběstačný (Zuzana Dostálová))

cinema - movie (total: 2)

(Král Richard: Zrození šampionek) Thu 11/25/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Král Richard: Zrození šampionek)
(Přání Ježíškovi) Thu 11/25/2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Přání Ježíškovi)

ecclesiastic (total: 2)

(Bohoslužba) Thu 11/25/2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Thu 11/25/2021 17:00
St. Wenceslav's Chapel (Jeníkov)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 4)

(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců) Mon 10/25/2021 - Tue 11/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců)
(Několik tváří Ireny Budweiserové) Wed 11/3/2021 - Thu 11/25/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Několik tváří Ireny Budweiserové)
(Erika Hajzoková: O nekonečnosti) Fri 11/12/2021 - Thu 1/6/2022
Hole for exhibition (Chrudim)
(Erika Hajzoková: O nekonečnosti)
(Výstava CHKO Železné hory) Mon 11/22/2021 - Sun 11/28/2021
Social House (Slatiňany)
(Výstava CHKO Železné hory)

for experts (total: 4)

(Cítím, slyším, vidím...............rozvíjím se) Thu 11/25/2021 10:00
Parent's centre Radovánek (Heřmanův Městec)
(Cítím, slyším, vidím...............rozvíjím se)
(Malování na kamínky) Thu 11/25/2021 15:00 - 17:00
Taksis - Centre of daily activities of Home On the Road (Skuteč)
(Malování na kamínky)
(Tvorba adventních věnců a svícnů) Thu 11/25/2021 16:00 - 19:00
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Tvorba adventních věnců a svícnů)
(Malá technická univerzita) Thu 11/25/2021 16:30
Hlinečánek Maternity Centre (Hlinsko)
(Malá technická univerzita)

free time (total: 2)

(Herna pro rodiče s dětmi) Thu 11/25/2021 9:30 - 12:00
Parent's centre Radovánek (Heřmanův Městec)
(Herna pro rodiče s dětmi)
(Tvoříme spolu) Thu 11/25/2021 14:45 - 16:15
Parent's centre Radovánek (Heřmanův Městec)
(Tvoříme spolu)

gastronomy (total: 1)

(Kateřinské posvícení) Thu 11/25/2021 10:00 - 15:00
(Chrudim)
(Kateřinské posvícení)

music (total: 1)

(Irena Budweiserová - koncert) Thu 11/25/2021 19:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Cinema Hall
(Irena Budweiserová - koncert)

social (total: 4)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fri 10/1/2021 - Thu 4/14/2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Soutěž O Hliníkové království) Mon 11/1/2021 - Mon 2/14/2022
(Třemošnice)
(Soutěž O Hliníkové království)
(Hlinecký hrneček) Mon 11/1/2021 - Mon 1/31/2022
(Hlinsko)
(Hlinecký hrneček)
(Den otevřených dveří) Thu 11/25/2021
(Skuteč)
(Den otevřených dveří)

sports activities (total: 5)

(Pravidelné lekce Nordic Walking) Thu 11/25/2021 17:00 - 19:00
Lookout tower Bára on Čertova rock (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)
(Aquaaerobik) Thu 11/25/2021 18:00
Town swimming pool (Hlinsko)
(Aquaaerobik)
(Bodybosu) Thu 11/25/2021 19:00
(Hlinsko)
(Bodybosu)
(Cvičení pilates) Thu 11/25/2021 17:15
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Cvičení na trampolínkách) Thu 11/25/2021 18:15
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Cvičení na trampolínkách)

cinema - movie (total: 7)

(Karel (ČR) 2D BIO SENIOR) Thu 11/25/2021 17:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Karel (ČR) 2D BIO SENIOR)
(O čertovi a jiné vánoční povídky) Thu 11/25/2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(O čertovi a jiné vánoční povídky)
(Křupaví mazlíčci) Thu 11/25/2021 17:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Křupaví mazlíčci)
(Víkend na chatě) Thu 11/25/2021 19:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Víkend na chatě)
(Král Richard: Zrození šampiónek) Thu 11/25/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Král Richard: Zrození šampiónek)
(Milenci) Thu 11/25/2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Milenci)
(Vánoční příběh) Thu 11/25/2021 18:00
Cinema Máj (Choceň)
(Vánoční příběh)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 11)

(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Samizdat) Mon 10/4/2021 - Tue 11/30/2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Obhajoba pastelky) Thu 10/7/2021 - Tue 11/30/2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava výtvarných prací dětí ze Speciální základní školy v ÚO) Mon 11/1/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava výtvarných prací dětí ze Speciální základní školy v ÚO)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Mon 11/1/2021 - Fri 11/26/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Výstava: Knihožrouti) Mon 11/1/2021 - Fri 12/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Knihožrouti)
(Výstava - Vyšívané dekorace) Tue 11/2/2021 - Tue 11/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Vyšívané dekorace)
(Krajiny Orlických hor a Podorlicka) Tue 11/9/2021 - Tue 11/30/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Krajiny Orlických hor a Podorlicka)
(Vánoce v Ateliéru U Potoka) Thu 11/11/2021 - Sat 12/18/2021
Studio by the Stream (Nekoř)
(Vánoce v Ateliéru U Potoka)
(Paloučky) Sat 11/20/2021 - Sun 1/30/2022
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Paloučky)
(Den otevřených dveří a adventní jarmark) Thu 11/25/2021 9:00 - 17:00
(Žamberk)
(Den otevřených dveří a adventní jarmark)

for experts (total: 2)

(Mgr. Jan Veselý - Nekonečný příběh počítání planet Sluneční soustavy) Thu 11/25/2021 17:00
(Letohrad)
(Mgr. Jan Veselý - Nekonečný příběh počítání planet Sluneční soustavy)
(Kurz výroby loutek) Thu 11/25/2021 15:00 - 18:00
House of Children and Youth (Choceň)
(Kurz výroby loutek)

free time (total: 2)

(Společný výjezd do Skipi Funparku) Thu 11/25/2021
Kamínek Maternity Centre (Choceň)
(Společný výjezd do Skipi Funparku)
(Adventní věnce a dekorace) Thu 11/25/2021 9:00 - 15:30
Rosa Family Centre (Česká Třebová)
(Adventní věnce a dekorace)

social (total: 3)

(Nakresli svého knihožrouta) Wed 11/10/2021 - Fri 12/17/2021
(Česká Třebová)
(Nakresli svého knihožrouta)
(Den otevřených dveří a adventní jarmark) Thu 11/25/2021 9:00 - 17:00
(Žamberk)
(Den otevřených dveří a adventní jarmark)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru p. uč. Kamily Šejnohové – klavír) Thu 11/25/2021 17:30
(Ústí nad Orlicí)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru p. uč. Kamily Šejnohové – klavír)

sports activities (total: 3)

(Cvičení s kojenci) Thu 11/25/2021
Jablíčko Family Centre (Jablonné nad Orlicí)
(Cvičení s kojenci)
(Veřejné bruslení) Thu 11/25/2021 13:00 - 15:00
Ice stadium (Choceň)
(Veřejné bruslení)
(Jumping) Thu 11/25/2021 18:00 - 19:00
Fitness Centre (Letohrad)
(Jumping)

theatre (total: 1)

(Frankie & Johnny) Thu 11/25/2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Frankie & Johnny)

cinema - movie (total: 3)

(Anishort: Nejlepší krátké animované filmy) It is possible to order tickets Thu 11/25/2021 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Anishort: Nejlepší krátké animované filmy)
(Země nomádů) It is possible to order tickets Thu 11/25/2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Země nomádů)
(Klan Gucci) It is possible to order tickets Thu 11/25/2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Klan Gucci)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Výstava Salon východočeských fotografů) Sat 11/20/2021 - Fri 1/14/2022
Impulse HK, centre supporting artistic activities (Hradec Králové)
(Výstava Salon východočeských fotografů)
(Podzimní a adventní čas se Spolkem lidové tvorby) Mon 11/1/2021 - Wed 12/22/2021
(Hradec Králové)
(Podzimní a adventní čas se Spolkem lidové tvorby)
(Jan Venzara - Krajina v olejomalbě) Mon 11/1/2021 - Tue 12/21/2021
(Hradec Králové)
(Jan Venzara - Krajina v olejomalbě)
(Orchestr Berg - Karel Šuster) Tue 11/2/2021 - Mon 11/29/2021
(Hradec Králové)
(Orchestr Berg - Karel Šuster)
(Výstava Premiéra 2021) Sat 11/20/2021 - Fri 1/14/2022
Impulse HK, centre supporting artistic activities (Hradec Králové)
(Výstava Premiéra 2021)

for experts (total: 3)

(Vánoční workshop pro děti) Thu 11/25/2021 16:00 - 17:30
Artichoke Gallery (Hradec Králové)
(Vánoční workshop pro děti)
(Povídání o adventu a vánočních zvycích) Thu 11/25/2021 16:30 - 18:00
(Hradec Králové)
(Povídání o adventu a vánočních zvycích)
(Jan Kotěra v Americe) Thu 11/25/2021 17:00
Research library in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Jan Kotěra v Americe)

music (total: 1)

(Rocksymphony II (M1) Cyklus Mezi proudy) It is possible to order tickets Thu 11/25/2021 19:30 - 21:30
Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)
(Rocksymphony II (M1) Cyklus Mezi proudy)

social (total: 3)

(7. ročník sbírky ke Dni válečných veteránů 2021) Mon 11/1/2021 - Tue 11/30/2021
Research library in Hradec Králové (Hradec Králové)
(7. ročník sbírky ke Dni válečných veteránů 2021)
(Povídání o adventu a vánočních zvycích) Thu 11/25/2021 16:30 - 18:00
(Hradec Králové)
(Povídání o adventu a vánočních zvycích)
(Párty za soumraku) Thu 11/25/2021 20:00
AC Club (Hradec Králové)
(Párty za soumraku)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Příběhy z Indie na plotě) Tue 10/5/2021 - Tue 11/30/2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Vzdělání pro všechny) Mon 11/1/2021 - Fri 12/17/2021
(Králíky)
(Vzdělání pro všechny)

for experts (total: 1)

(Slovinsko – s jedním a půl dítětem na krku) Thu 11/25/2021 18:00
(Králíky) - Conference Hall
(Slovinsko – s jedním a půl dítětem na krku)

cinema - movie (total: 1)

(Projekce pro seniory - Zátopek) Thu 11/25/2021 10:00
CineStar (Pardubice)
(Projekce pro seniory - Zátopek)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 12)

(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století) Wed 10/27/2021 - Sat 12/31/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
(Výstava: 10 let RurArtMap) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: 10 let RurArtMap)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti)
(Akvizice Jedné Galerie. Vybraná díla z depozitářů Alšovy jihočeské galerie) Tue 11/16/2021 - Sun 3/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Akvizice Jedné Galerie. Vybraná díla z depozitářů Alšovy jihočeské galerie)
(Dny zdraví (6. ročník)) Thu 11/25/2021 10:00 - 18:00
House of technology (Pardubice)
(Dny zdraví (6. ročník))
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mon 9/13/2021 - Sat 12/18/2021
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Masaryk a Svatá země) Tue 10/26/2021 - Tue 11/30/2021
Pardubice Tourist Information Centre (Pardubice)
(Masaryk a Svatá země)
(...a další barvy) Tue 11/2/2021 - Tue 11/30/2021
Kosatec centre (Pardubice)
(...a další barvy)
(Šťastný bezdomovec - Evropan a světoobčan Jiří Gruša) Tue 11/23/2021 - Sun 3/27/2022
(Pardubice)
(Šťastný bezdomovec - Evropan a světoobčan Jiří Gruša)
(Výstava Humor) Thu 11/25/2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

for experts (total: 5)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) Fri 10/29/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)
(Hezky česky - Příběhy žítkovských bohyní) Thu 11/25/2021 17:00
(Pardubice)
(Hezky česky - Příběhy žítkovských bohyní)
(Cesta na konec světa - Antarktida) Thu 11/25/2021 18:00
Paleta Ecocentre (Pardubice)
(Cesta na konec světa - Antarktida)
(Pavla Bičíková: Kyrgyzstán – země vysokých hor a šťastných lidí) Thu 11/25/2021 18:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Pavla Bičíková: Kyrgyzstán – země vysokých hor a šťastných lidí)

free time (total: 6)

(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)

music (total: 3)

(Big beat pro Charlieho) Thu 11/25/2021 19:00
East Bohemia Theatre Pardubice - Small scene in the courtyard (Pardubice)
(Big beat pro Charlieho)
(F-Klub) It is possible to order tickets Thu 11/25/2021 19:00
Doli Club (Pardubice)
(F-Klub)
(Žákovský večírek) Thu 11/25/2021 18:00
Chodba Gallery (Pardubice)
(Žákovský večírek)

social (total: 3)

(Beseda o úpravách ulice 17. listopadu) Thu 11/25/2021 17:00
Town Hall Music Hall (Pardubice)
(Beseda o úpravách ulice 17. listopadu)
(Cesta na konec světa - Antarktida) Thu 11/25/2021 18:00
Paleta Ecocentre (Pardubice)
(Cesta na konec světa - Antarktida)
(Hospodský kvíz) Thu 11/25/2021 19:00
Kosatec centre (Pardubice)
(Hospodský kvíz)

total number of searched records: 122

Find your activity