Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Partly cloudy 7°C
the weather

Weather - Pardubice

18.10. (21:00)
today
Partly cloudy
7°C
19.10.
tomorrow
Overcast
15°C/6°C
20.10.
WednesdayOvercast
20°C/12°C
21.10.
ThursdayOvercast
17°C/11°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 4)

(Addamsova rodina 2) Sun 10/31/2021
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Addamsova rodina 2)
(Addamsova rodina 2) Sun 10/31/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) Sun 10/31/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Kurz manželské touhy)
(Zpráva) Sun 10/31/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Zpráva)

ecclesiastic (total: 1)

(Setkání křesťanského společenství) Sun 10/31/2021 17:00
Christian Centre (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 9)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 2/6/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sat 10/16/2021 - Fri 11/26/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Mon 10/18/2021 - Sun 11/14/2021
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Jan Rusňák: Obrazy) Wed 10/27/2021 - Sun 11/28/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Jan Rusňák: Obrazy)

free time (total: 1)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

gastronomy (total: 1)

(Brunch) Sun 10/31/2021
(Litomyšl)
(Brunch)

social (total: 2)

(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Thu 10/14/2021 - Fri 11/5/2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

sports activities (total: 2)

(TJ Svitavy A – Heřmanův Městec) Sun 10/31/2021 14:30
Svitavy stadium (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Heřmanův Městec)
(Tuři Svitavy – Snakes Ostrava) Sun 10/31/2021 16:00
Střelnice (Svitavy)
(Tuři Svitavy – Snakes Ostrava)

theatre (total: 1)

(Smolíček Pacholíček) Sun 10/31/2021 14:00
Sun 10/31/2021 16:00
Srdíčko puppet theatre (Vysoké Mýto)
(Smolíček Pacholíček)

cinema - movie (total: 4)

(Addamsova rodina 2) Sun 10/31/2021 15:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Addamsova rodina 2)
(Addamsova rodina 2) Sun 10/31/2021 16:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Cinema Hall
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) Sun 10/31/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Kurz manželské touhy)
(Miluj svého robota) Sun 10/31/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Miluj svého robota)

ecclesiastic (total: 15)

(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 8:00
Church of St. Michael, archangel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 9:00
Evangelical church (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 9:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 9:00
Fortress (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) Sun 10/31/2021 10:00
Apostle Church Choir Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 10:30
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 10:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/31/2021 10:30
Evangelical church (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Mše svatá) Sun 10/31/2021 8:00
Church of All Saints (Žumberk)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Sun 10/31/2021 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Sun 10/31/2021 9:30
Church of St. Michael, archangel (Licibořice)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) Sun 10/31/2021 9:30
Evangelical church (České Lhotice)
(Bohoslužby)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sat 9/11/2021 - Wed 11/10/2021
Hole for exhibition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

free time (total: 1)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sun 10/31/2021 10:30 - 15:00
Open Air Museum Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)

music (total: 1)

(Via vitae Comenius) Sun 10/31/2021 17:00
Castle Nasavrky (Nasavrky)
(Via vitae Comenius)

social (total: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fri 10/1/2021 - Thu 4/14/2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Kouzelné dýně) Sun 10/31/2021 10:00 - 16:00
Capuchin monastery with the church of St. Joseph - Museum of Baroque Sculptures (Chrudim)
(Kouzelné dýně)

sports activities (total: 2)

(FC Hlinsko - Trutnov) Sun 10/31/2021 14:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Trutnov)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová) Sun 10/31/2021 17:30
Ice stadium (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová)

theatre (total: 1)

(Kouzelná školka Michala Nesvadby) Sun 10/31/2021 16:00
Sokol House (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Kouzelná školka Michala Nesvadby)

cinema - movie (total: 3)

(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sun 10/31/2021 17:00
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Kurz manželské touhy) Sun 10/31/2021 17:30
Cinema Máj (Choceň)
(Kurz manželské touhy)
(Venom 2: Carnage přichází) Sun 10/31/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází)

ecclesiastic (total: 1)

(Slavnost výročí posvěcení kostela) Sun 10/31/2021
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Šedivec)
(Slavnost výročí posvěcení kostela)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 14)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Thu 9/30/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) Mon 10/4/2021 - Tue 11/30/2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Thu 10/7/2021 - Tue 11/30/2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Thu 10/14/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fri 10/15/2021 - Thu 11/18/2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 1)

(Manželské večery) Sun 10/31/2021 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

free time (total: 3)

(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti) Sun 10/31/2021
Military museum Králíky (Králíky), The artillery stronghold of Bouda (Těchonín), Museum of Czechoslovak Fortification from 1935-38 - Infantry cabin K-S 14 "At the brickworks" (Králíky), Infantry blockhouse K-S 5 U Potoka (Králíky), Military museum Lichkov (Lichkov), Hůrka artillery fort (Králíky)
(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)

gastronomy (total: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Wed 10/27/2021 - Sun 10/31/2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

social (total: 1)

(Manželské večery) Sun 10/31/2021 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

sports activities (total: 5)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Cakle tourist hostel (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná) Sun 10/31/2021 10:00
Football pitch (Dlouhoňovice)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná)
(Ženský kruh - Tanec srdce) Sun 10/31/2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Tanec srdce)

theatre (total: 2)

(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu) Sun 10/31/2021 15:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Small stage
(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím) Sun 10/31/2021 19:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím)

free time (total: 1)

(Nábleší - otevřený bleší trh v centru Hradce Králové) Sun 10/31/2021 9:00 - 12:00
Tylovo nábřeží (Hradec Králové)
(Nábleší - otevřený bleší trh v centru Hradce Králové)

theatre (total: 3)

(O zlaté rybce) It is possible to order tickets Sun 10/31/2021 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(O zlaté rybce)
(Žena v černém) It is possible to order tickets Sun 10/31/2021 19:00 - 20:30
Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)
(Žena v černém)
(Cirk La Putyka: Kaleidoscope) It is possible to order tickets Sun 10/31/2021 19:00 - 20:30
Hradec Kralové Philharmonic (Hradec Králové)
(Cirk La Putyka: Kaleidoscope)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Tue 10/5/2021 - Tue 11/30/2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

free time (total: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

social (total: 1)

(14. Setkání celníků 2021) Fri 10/29/2021 - Sun 10/31/2021
(Králíky)
(14. Setkání celníků 2021)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 10)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Výstava: 10 let RurArtMap) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: 10 let RurArtMap)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mon 9/13/2021 - Sat 12/18/2021
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Tue 10/5/2021 - Tue 11/2/2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Masaryk a Svatá země) Tue 10/26/2021 - Tue 11/30/2021
Pardubice Tourist Information Centre (Pardubice)
(Masaryk a Svatá země)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století) Wed 10/27/2021 - Sat 12/31/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)

for experts (total: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) Fri 10/29/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)

free time (total: 8)

(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně) Thu 10/28/2021 - Sun 10/31/2021
Civil defense observatory near Mikulovice (Mikulovice)
(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně)
(Lolipopz) It is possible to order tickets Sun 10/31/2021 15:00
Hronovice Civic Centre (Pardubice) - Grand hall
(Lolipopz)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)

music (total: 2)

(Lolipopz) It is possible to order tickets Sun 10/31/2021 15:00
Hronovice Civic Centre (Pardubice) - Grand hall
(Lolipopz)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer) Sun 10/31/2021 18:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer)

sports activities (total: 1)

(FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B) Sun 10/31/2021 10:15
(Pardubice)
(FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B)

theatre (total: 1)

(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer) Sun 10/31/2021 18:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer)

total number of searched records: 112

Find your activity