Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Partly cloudy 6°C
the weather

Weather - Pardubice

18.10. (22:30)
today
Partly cloudy
6°C
19.10.
tomorrow
Overcast
16°C/6°C
20.10.
WednesdayOvercast
19°C/12°C
21.10.
ThursdayOccasional rain
16°C/10°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 6)

(Addamsova rodina 2) Sat 10/30/2021 17:00
Space Cinema (Svitavy)
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) Sat 10/30/2021 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Kurz manželské touhy)
(Halloween zabíjí) Sat 10/30/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Halloween zabíjí)
(Paroží) Sat 10/30/2021 22:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Paroží)
(Addamsova rodina 2) Sat 10/30/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) Sat 10/30/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Kurz manželské touhy)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 9)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 2/6/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sat 10/16/2021 - Fri 11/26/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Mon 10/18/2021 - Sun 11/14/2021
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Jan Rusňák: Obrazy) Wed 10/27/2021 - Sun 11/28/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Jan Rusňák: Obrazy)

free time (total: 3)

(Strašidelná prohlídka pro dospělé) Sat 10/30/2021 18:00
Sat 10/30/2021 19:30
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Strašidelná prohlídka pro dospělé)
(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Interaktivní prohlídka pro děti s detektivní hrou) Sat 10/30/2021 13:00
Sat 10/30/2021 14:30
Sat 10/30/2021 16:00
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Interaktivní prohlídka pro děti s detektivní hrou)

music (total: 1)

(Jelen) Sat 10/30/2021 19:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Jelen)

social (total: 3)

(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Thu 10/14/2021 - Fri 11/5/2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Večírek a oslava 10. narozenin klubu Tyjátr + promítání dokumentu k výročí) Sat 10/30/2021 19:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Večírek a oslava 10. narozenin klubu Tyjátr + promítání dokumentu k výročí)

sports activities (total: 6)

(KK Svitavy C – TJ Tesla Pardubice C) Sat 10/30/2021 9:00
Skittle alley (Svitavy)
(KK Svitavy C – TJ Tesla Pardubice C)
(Florbal - Starší žáci: přebor) Sat 10/30/2021 9:00
Střelnice (Svitavy)
(Florbal - Starší žáci: přebor)
(Fotbal: Litomyšl vs. TJ Jaroměřice) Sat 10/30/2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Litomyšl vs. TJ Jaroměřice)
(TJ Svitavy – Viktoria Žižkov B) Sat 10/30/2021 10:30
Sat 10/30/2021 12:45
Svitavy stadium (Svitavy)
(TJ Svitavy – Viktoria Žižkov B)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Náchod) Sat 10/30/2021 17:00
Ice stadium (Litomyšl)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Náchod)
(FbK TJ Svitavy – FbK Horní Suchá) Sat 10/30/2021 18:00
Střelnice (Svitavy)
(FbK TJ Svitavy – FbK Horní Suchá)

theatre (total: 1)

(Sněhová královna v ledovém království) Sat 10/30/2021 15:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Sněhová královna v ledovém království)

cinema - movie (total: 7)

(Seal team: Pár správných tuleňů) Sat 10/30/2021 15:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Seal team: Pár správných tuleňů)
(Addamsova rodina 2) Sat 10/30/2021 15:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Addamsova rodina 2)
(Jedině Tereza) Sat 10/30/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Jedině Tereza)
(Kurz manželské touhy) Sat 10/30/2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Kurz manželské touhy)
(Kurz manželské touhy) Sat 10/30/2021 19:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Cinema Hall
(Kurz manželské touhy)
(Duna) Sat 10/30/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Duna)
(Paroží) Sat 10/30/2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Paroží)

ecclesiastic (total: 3)

(Bohoslužba) Sat 10/30/2021 16:30
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sat 10/30/2021 17:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sat 10/30/2021 7:30
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sat 9/11/2021 - Wed 11/10/2021
Hole for exhibition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

free time (total: 3)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sat 10/30/2021 10:30 - 15:00
Open Air Museum Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Halloweenská stezka a karneval pro děti) Sat 10/30/2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Halloweenská stezka a karneval pro děti)
(Turnaj ve hře Člověče, nezlob se) Sat 10/30/2021 9:00
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Turnaj ve hře Člověče, nezlob se)

social (total: 1)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fri 10/1/2021 - Thu 4/14/2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)

sports activities (total: 4)

(XX. ročník Zamykání Doubravy 2021) Sat 10/30/2021
Pařížov - water reservoir
(XX. ročník Zamykání Doubravy 2021)
(Rozloučení s cyklosezónou) Sat 10/30/2021 10:00
Heřmanův Městec
(Rozloučení s cyklosezónou)
(HC Hlinsko - Pardubice) Sat 10/30/2021 9:30
Sat 10/30/2021 11:30
Ice stadium (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Pardubice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sat 10/30/2021 14:00
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)

theatre (total: 1)

(Jazz Dance Open - 2021) Sat 10/30/2021 18:00
Karel Pippich Theatre (Chrudim)
(Jazz Dance Open - 2021)

cinema - movie (total: 4)

(Addamsova rodina) Sat 10/30/2021 15:30
Cinema Máj (Choceň)
(Addamsova rodina)
(Myši patří do nebe) Sat 10/30/2021 17:00
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Myši patří do nebe)
(Halloween zabíjí) Sat 10/30/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Halloween zabíjí)
(Kurz manželské touhy) Sat 10/30/2021 18:00
Cinema Máj (Choceň)
(Kurz manželské touhy)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 15)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Thu 9/30/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Fri 10/1/2021 - Sat 10/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) Mon 10/4/2021 - Tue 11/30/2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Thu 10/7/2021 - Tue 11/30/2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Thu 10/14/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fri 10/15/2021 - Thu 11/18/2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 2)

(Na cestě od knihkupeckého pultu k doprovázení umírajících...) Sat 10/30/2021 19:00
Evangelical church (Letohrad)
(Na cestě od knihkupeckého pultu k doprovázení umírajících...)
(Taneční pro mládež) Sat 10/30/2021
House of Lords (Choceň) - Main hall
(Taneční pro mládež)

free time (total: 4)

(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti) Sat 10/30/2021
Military museum Králíky (Králíky), The artillery stronghold of Bouda (Těchonín), Museum of Czechoslovak Fortification from 1935-38 - Infantry cabin K-S 14 "At the brickworks" (Králíky), Infantry blockhouse K-S 5 U Potoka (Králíky), Military museum Lichkov (Lichkov), Hůrka artillery fort (Králíky)
(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Halloweenské odpoledne pro děti - krytý plavecký bazén) Sat 10/30/2021 14:00 - 17:00
Indoor swimming pool (Ústí nad Orlicí)
(Halloweenské odpoledne pro děti - krytý plavecký bazén)

gastronomy (total: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Wed 10/27/2021 - Sun 10/31/2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

social (total: 1)

(Dvorní čtení Anežky a Ivy) Sat 10/30/2021 16:00
(Letohrad)
(Dvorní čtení Anežky a Ivy)

sports activities (total: 6)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Cakle tourist hostel (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Třebeš B) Sat 10/30/2021 14:00 - 16:00
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Třebeš B)
(Halloweenská vodní noc - krytý plavecký bazén) Sat 10/30/2021 21:00 - 23:00
Indoor swimming pool (Ústí nad Orlicí)
(Halloweenská vodní noc - krytý plavecký bazén)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sat 10/30/2021 19:00 - 22:00
Kodyma national House (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

theatre (total: 1)

(Divadlo Rokoko - V. Mašková, P. Khek: Čapek) Sat 10/30/2021 19:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Divadlo Rokoko - V. Mašková, P. Khek: Čapek)

for experts (total: 1)

(Ptačí ostrov) It is possible to order tickets Sat 10/30/2021 15:00 - 16:30
Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)

social (total: 1)

(Zvon Augustin 2021) It is possible to order tickets Sat 10/30/2021 18:00 - 18:15
White Tower (Hradec Králové)
(Zvon Augustin 2021)

theatre (total: 2)

(Bílý tesák) It is possible to order tickets Sat 10/30/2021 16:00 - 17:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Bílý tesák)
(Po konci světa) It is possible to order tickets Sat 10/30/2021 19:00 - 20:30
Klicpera's Theatre (Hradec Králové)
(Po konci světa)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Tue 10/5/2021 - Tue 11/30/2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

free time (total: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

social (total: 1)

(14. Setkání celníků 2021) Fri 10/29/2021 - Sun 10/31/2021
(Králíky)
(14. Setkání celníků 2021)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 10)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Výstava: 10 let RurArtMap) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: 10 let RurArtMap)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti) Wed 10/27/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mon 9/13/2021 - Sat 12/18/2021
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Tue 10/5/2021 - Tue 11/2/2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Masaryk a Svatá země) Tue 10/26/2021 - Tue 11/30/2021
Pardubice Tourist Information Centre (Pardubice)
(Masaryk a Svatá země)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století) Wed 10/27/2021 - Sat 12/31/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)

for experts (total: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) Fri 10/29/2021 - Sun 2/6/2022
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)

free time (total: 10)

(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně) Thu 10/28/2021 - Sun 10/31/2021
Civil defense observatory near Mikulovice (Mikulovice)
(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně)
(Czech Expo 2021) It is possible to order tickets Sat 10/30/2021 9:00
Enteria Arena (Pardubice) - Large hall
(Czech Expo 2021)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sat 10/30/2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Báje a pověsti) Sat 10/30/2021 15:00
Pardubice
(Báje a pověsti)

music (total: 2)

(25 let Volant fest) It is possible to order tickets Sat 10/30/2021 16:00
ABC Klub (Pardubice) - Main hall
(25 let Volant fest)
(Petr Karas Band, Fousáč a Standa Štěp) It is possible to order tickets Sat 10/30/2021 19:00
Doli Club (Pardubice)
(Petr Karas Band, Fousáč a Standa Štěp)

social (total: 1)

(Suchý autorský čtení vol. 25) Sat 10/30/2021 19:00
Theatre 29 (Pardubice)
(Suchý autorský čtení vol. 25)

sports activities (total: 1)

(Zakončení cyklosezóny) Sat 10/30/2021 13:00
Pardubice
(Zakončení cyklosezóny)

theatre (total: 3)

(Men4Queen - Cesta kolem světa) It is possible to order tickets Sat 10/30/2021 20:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Men4Queen - Cesta kolem světa)
(Audience u královny) Sat 10/30/2021 19:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Audience u královny)
(Pohádka perníková, šípková a červená) Sat 10/30/2021 10:00 - 15:00
Exil Theatre (Pardubice)
(Pohádka perníková, šípková a červená)

total number of searched records: 124

Find your activity