Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Partly cloudy 7°C
the weather

Weather - Pardubice

18.10. (21:00)
today
Partly cloudy
7°C
19.10.
tomorrow
Overcast
15°C/6°C
20.10.
WednesdayOvercast
20°C/12°C
21.10.
ThursdayOvercast
17°C/11°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 3)

(Rozbitý robot Ron) Sun 10/24/2021 16:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Rozbitý robot Ron)
(Rozbitý robot Ron) Sun 10/24/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Rozbitý robot Ron)
(Duna) Sun 10/24/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Duna)

ecclesiastic (total: 5)

(Bohoslužba - Mladočov) Sun 10/24/2021 8:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Bohoslužba - Nové Hrady) Sun 10/24/2021 9:30
Church of St. Jacob the Elder (Nové Hrady)
(Bohoslužba - Nové Hrady)
(Bohoslužba - Perálec) Sun 10/24/2021 11:00
St. John the Baptist Church (Perálec)
(Bohoslužba - Perálec)
(Bohoslužba - Proseč) Sun 10/24/2021 8:00
Church of St. Nicholas, bishop (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Setkání křesťanského společenství) Sun 10/24/2021 17:00
Christian Centre (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 11)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Fri 9/24/2021 - Sun 10/24/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 2/6/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ovoce k nakousnutí) Fri 10/15/2021 - Sun 10/24/2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sat 10/16/2021 - Fri 11/26/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Mon 10/18/2021 - Sun 11/14/2021
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Podzimní prodejní výstava) Sun 10/24/2021 14:00 - 17:00
(Budislav)
(Podzimní prodejní výstava)

free time (total: 1)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

music (total: 1)

(Na muzice ve Fabrice aneb Tančíme s dechovkou) Sun 10/24/2021 15:00
Fabrika (Svitavy)
(Na muzice ve Fabrice aneb Tančíme s dechovkou)

social (total: 2)

(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Thu 10/14/2021 - Fri 11/5/2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

sports activities (total: 2)

(Turnaj – krajský přebor v přehazované) Sun 10/24/2021 9:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(Turnaj – krajský přebor v přehazované)
(KK Svitavy A – TJ Nová Paka A) Sun 10/24/2021 9:00
Skittle alley (Svitavy)
(KK Svitavy A – TJ Nová Paka A)

theatre (total: 1)

(Cirkusová pohybová dílna pro rodiče a děti) Sun 10/24/2021 10:00
Moravská Třebová
(Cirkusová pohybová dílna pro rodiče a děti)

cinema - movie (total: 3)

(Mimi šéf: rodinný podnik) Sun 10/24/2021 15:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Venom 2: Carnage přichází) Sun 10/24/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Kryštof) Sun 10/24/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Kryštof)

ecclesiastic (total: 20)

(Mše svatá) Sun 10/24/2021 7:30
Church of Mary Magdalene (Včelákov)
(Mše svatá)
(Mše sv. - živý přenos) Sun 10/24/2021 8:00
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Skuteč)
(Mše sv. - živý přenos)
(Mše svatá) Sun 10/24/2021 9:30
Church of Our Lady of the Sorrows (Předhradí)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Sun 10/24/2021 9:30
Church of St. Jacob the Elder (Raná)
(Mše svatá)
(Mše sv.) Sun 10/24/2021 10:00
(Vrbatův Kostelec)
(Mše sv.)
(Mše sv.) Sun 10/24/2021 18:00
Church of Corpus Christi (Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) Sun 10/24/2021 8:00
Church of St. Michael, archangel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/24/2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/24/2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/24/2021 9:00
Fortress (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/24/2021 9:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/24/2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/24/2021 9:00
Evangelical church (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) Sun 10/24/2021 10:00
Apostle Church Choir Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) Sun 10/24/2021 10:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/24/2021 10:30
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) Sun 10/24/2021 8:00
Church of All Saints (Žumberk)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Sun 10/24/2021 9:30
Church of St. Michael, archangel (Licibořice)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Sun 10/24/2021 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) Sun 10/24/2021 9:30
Evangelical church (České Lhotice)
(Bohoslužby)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sat 9/11/2021 - Wed 11/10/2021
Hole for exhibition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

free time (total: 2)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sun 10/24/2021 10:30 - 15:00
Open Air Museum Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Fri 10/1/2021 - Mon 10/25/2021
Třemošnice Town Gallery (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

music (total: 1)

(Den s dechovkou) Sun 10/24/2021 11:00
Skuteč Cultural Club (Skuteč)
(Den s dechovkou)

social (total: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fri 10/1/2021 - Thu 4/14/2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Výsadba třešní) Sun 10/24/2021 10:00
Slatiňany
(Výsadba třešní)

sports activities (total: 2)

(FC Hlinsko - Moravany) Sun 10/24/2021 10:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravany)
(HC Hlinsko - Litomyšl) Sun 10/24/2021 17:30
Ice stadium (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Litomyšl)

theatre (total: 2)

(Sůl nad zlato) Sun 10/24/2021 13:00
Sun 10/24/2021 14:30
Social House (Hlinsko)
(Sůl nad zlato)
(Dobytí severního pólu) Sun 10/24/2021 18:00
House of Culture (Zaječice)
(Dobytí severního pólu)

cinema - movie (total: 7)

(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D) Sun 10/24/2021 17:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D)
(Rozbitý robot Ron) Sun 10/24/2021 17:00
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Rozbitý robot Ron)
(Večírek) Sun 10/24/2021 17:30
Cinema Máj (Choceň)
(Večírek)
(Myši patří do nebe) Sun 10/24/2021 17:30
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Myši patří do nebe)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti) Sun 10/24/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti)
(Jedině Tereza) Sun 10/24/2021 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Jedině Tereza)
(Rozbitý robot Ron) Sun 10/24/2021 14:30
Cinema Máj (Choceň)
(Rozbitý robot Ron)

ecclesiastic (total: 1)

(Slavnostní výročí posvěcení kostela) Sun 10/24/2021
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Letohrad, Orlice)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Thu 9/30/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Fri 10/1/2021 - Sat 10/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) Fri 10/1/2021 - Sun 10/24/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) Mon 10/4/2021 - Tue 11/30/2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Tue 10/5/2021 - Wed 10/27/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Thu 10/7/2021 - Tue 11/30/2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Thu 10/14/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fri 10/15/2021 - Thu 11/18/2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Místa v krajině) Sun 10/24/2021 15:30 - 16:45
Sun 10/24/2021 18:00 - 18:30
Elementary art school (Choceň)
(Místa v krajině)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 1)

(Manželské večery) Sun 10/24/2021 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

free time (total: 6)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
((Za)Žijte knihovnu) Sun 10/24/2021 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Českorybenská drakiáda) Sun 10/24/2021 14:00 - 17:00
Česká Rybná
(Českorybenská drakiáda)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou) Sun 10/24/2021 17:00
Municipal museum (Česká Třebová)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) Sat 10/23/2021 - Sun 10/24/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))

gastronomy (total: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Wed 10/20/2021 - Sun 10/24/2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

social (total: 2)

((Za)Žijte knihovnu) Sun 10/24/2021 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Manželské večery) Sun 10/24/2021 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

sports activities (total: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Cakle tourist hostel (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice) Sun 10/24/2021 9:00
Football stadium (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast) Sun 10/24/2021 12:00
Football stadium (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina) Sun 10/24/2021 14:30
Football stadium (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina)
(Ženský kruh - Mohendžodáro) Sun 10/24/2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Mohendžodáro)

theatre (total: 3)

(Tisíc tuctů souboru Plata Company) Sun 10/24/2021 17:00
Elementary Art School (Choceň)
(Tisíc tuctů souboru Plata Company)
(Listování: Špeky (Rob Grant)) Sun 10/24/2021 18:00
(Česká Třebová)
(Listování: Špeky (Rob Grant))
(Listování.cz – Špeky) Sun 10/24/2021 20:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Listování.cz – Špeky)

cinema - movie (total: 4)

(Rozbitý robot Ron) It is possible to order tickets Sun 10/24/2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Rozbitý robot Ron)
(Kryštof) It is possible to order tickets Sun 10/24/2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Kryštof)
(Není čas zemřít - James Bond) It is possible to order tickets Sun 10/24/2021 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) It is possible to order tickets Sun 10/24/2021 13:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fri 9/3/2021 - Tue 10/26/2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

free time (total: 1)

(Nedělání - Cesta do budoucnosti) It is possible to order tickets Sun 10/24/2021 14:00 - 17:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Nedělání - Cesta do budoucnosti)

theatre (total: 2)

(O čertici Bertě) It is possible to order tickets Sun 10/24/2021 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové) - Studio A
(O čertici Bertě)
(Falešná nota) It is possible to order tickets Sun 10/24/2021 19:00
Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)
(Falešná nota)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Tue 10/5/2021 - Tue 11/30/2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

free time (total: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

ecclesiastic (total: 1)

(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě) Fri 10/22/2021 - Sun 10/24/2021
Mountain of the Mother of God (Hedeč) with the Church of the Assumption of the Virgin Mary - monastery and place of pilgrimage (Králíky)
(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě)

sports activities (total: 2)

(Spartan Race - Trifecta Weekend) Sun 10/24/2021
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Spartan Race - Trifecta Weekend)
(FC Jiskra 2008 A – Zámrsk) Sun 10/24/2021 14:30
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 A – Zámrsk)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mon 9/13/2021 - Sat 12/18/2021
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Tue 10/5/2021 - Tue 11/2/2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))

for experts (total: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 2. část) Sun 10/24/2021 15:00
Gallery of Pardubice (Pardubice)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 2. část)

free time (total: 7)

(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Odpoledne se zvířátky) Sun 10/24/2021 14:00 - 16:00
Paleta Ecocentre (Pardubice)
(Odpoledne se zvířátky)

music (total: 1)

(Taneční odpolední čaje) Sun 10/24/2021 14:00
Hronovice Civic Centre (Pardubice) - Grand hall
(Taneční odpolední čaje)

sports activities (total: 3)

(HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Malenovice) Sun 10/24/2021 14:00
(Pardubice)
(HBC Svítkov Stars Pardubice	- HBC Malenovice)
(Dynamo Pardubice - Mladá Boleslav) Sun 10/24/2021 17:00
Enteria Arena (Pardubice) - Large hall
(Dynamo Pardubice - Mladá Boleslav)
(Z Ústí nad Orlicí do Pardubic) Sun 10/24/2021
Pardubice
(Z Ústí nad Orlicí do Pardubic)

theatre (total: 2)

(Divotvorný hrnec) Sun 10/24/2021 19:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Divotvorný hrnec)
(Normální debil 2) Sun 10/24/2021 19:00
East Bohemia Theatre Pardubice - Small scene in the courtyard (Pardubice)
(Normální debil 2)

total number of searched records: 141

Find your activity