Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Partly cloudy 7°C
the weather

Weather - Pardubice

18.10. (21:00)
today
Partly cloudy
7°C
19.10.
tomorrow
Overcast
15°C/6°C
20.10.
WednesdayOvercast
20°C/12°C
21.10.
ThursdayOvercast
17°C/11°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 4)

(Rozbitý robot Ron 3D) Sat 10/23/2021 17:00
Space Cinema (Svitavy)
(Rozbitý robot Ron 3D)
(Duna 3D) Sat 10/23/2021 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Duna 3D)
(Rozbitý robot Ron) Sat 10/23/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Rozbitý robot Ron)
(Duna) Sat 10/23/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Duna)

ecclesiastic (total: 2)

(Bohoslužba - Proseč) Sat 10/23/2021 18:00
Church of St. Nicholas, bishop (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Bohoslužba) Sat 10/23/2021 18:30
(Budislav)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 11)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Fri 9/24/2021 - Sun 10/24/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 2/6/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ovoce k nakousnutí) Fri 10/15/2021 - Sun 10/24/2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sat 10/16/2021 - Fri 11/26/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Mon 10/18/2021 - Sun 11/14/2021
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Podzimní prodejní výstava) Sat 10/23/2021 14:00 - 17:00
(Budislav)
(Podzimní prodejní výstava)

for experts (total: 1)

(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?) Sat 10/23/2021 10:00
Czechoslovak Hussite Church (Litomyšl)
(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?)

free time (total: 3)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Podzimní bazárek pro zdravější školu) Sat 10/23/2021 9:00 - 12:00
(Litomyšl)
(Podzimní bazárek pro zdravější školu)
(Burza vinylů a CD) Sat 10/23/2021 11:00 - 16:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Burza vinylů a CD)

music (total: 3)

(Bubenický festival) Sat 10/23/2021 13:00
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto) - Club hall
(Bubenický festival)
(Taneční zábava se skupinou SaMo) Sat 10/23/2021 18:00
At Mareš' observation tower (Proseč)
(Taneční zábava se skupinou SaMo)
(World Music Párty) Sat 10/23/2021 21:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(World Music Párty)

social (total: 4)

(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Thu 10/14/2021 - Fri 11/5/2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(ZUŠ slaví 75 let) Sat 10/23/2021 10:00 - 17:00
Bedřich Smetana Elementary Arts Schools (Litomyšl)
(ZUŠ slaví 75 let)
(Posed – téma Božena Němcová) Sat 10/23/2021 16:00
Trám Theatre (Svitavy)
(Posed – téma Božena Němcová)

sports activities (total: 9)

(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov) Sat 10/23/2021 9:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov)
(Běh Černou horou) Sat 10/23/2021 9:30 - 11:00
(Litomyšl)
(Běh Černou horou)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička) Sat 10/23/2021 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice) Sat 10/23/2021 10:00
Business Academy and Higher Vocational School of Economics (Svitavy)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B) Sat 10/23/2021 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou) Sat 10/23/2021 11:15
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B) Sat 10/23/2021 12:00
Sports complex (Dolní Újezd)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Horní Ředice) Sat 10/23/2021 14:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Horní Ředice)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava) Sat 10/23/2021 19:00
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava)

cinema - movie (total: 6)

(Rozbitý robot Ron) Sat 10/23/2021 15:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Rozbitý robot Ron)
(Za kamarády z TV) Sat 10/23/2021 16:00
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Za kamarády z TV)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce) Sat 10/23/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce)
(Rozbitý robot Ron) Sat 10/23/2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Rozbitý robot Ron)
(Karel) Sat 10/23/2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Karel)
(Duna) Sat 10/23/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Duna)

ecclesiastic (total: 4)

(Mše sv.) Sat 10/23/2021 18:00
St. Wenceslas Church (Skuteč - Lažany)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) Sat 10/23/2021 16:30
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sat 10/23/2021 17:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sat 10/23/2021 7:30
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sat 9/11/2021 - Wed 11/10/2021
Hole for exhibition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sat 10/23/2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natural sight
(Nasavrcké Kaštanobraní)

for experts (total: 1)

(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training)) Sat 10/23/2021 14:00 - 17:30
Parent's centre Radovánek (Heřmanův Městec)
(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training))

free time (total: 4)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sat 10/23/2021 10:30 - 15:00
Open Air Museum Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Fri 10/1/2021 - Mon 10/25/2021
Třemošnice Town Gallery (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sat 10/23/2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natural sight
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Koulo proutí) Sat 10/23/2021 14:00
House of Children and Youth (Hlinsko)
(Koulo proutí)

gastronomy (total: 1)

(Nasavrcké Kaštanobraní) Sat 10/23/2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natural sight
(Nasavrcké Kaštanobraní)

music (total: 3)

(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková) Sat 10/23/2021 16:00
Evangelical church (Dvakačovice)
(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sat 10/23/2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natural sight
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Taneční zábava) Sat 10/23/2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

social (total: 4)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fri 10/1/2021 - Thu 4/14/2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Nasavrcké Kaštanobraní) Sat 10/23/2021 12:00 - 17:00
Kaštanka - natural sight
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Doubrava bez odpadků) Sat 10/23/2021 13:30
Ronov nad Doubravou
(Doubrava bez odpadků)
(Taneční zábava) Sat 10/23/2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

sports activities (total: 2)

(FC Hlinsko - Moravská Třebová) Sat 10/23/2021 9:30
Sat 10/23/2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou) Sat 10/23/2021 17:00
Ice stadium (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou)

theatre (total: 1)

(Únos v Neapoli) Sat 10/23/2021 18:00
Sokol House (Svratouch)
(Únos v Neapoli)

cinema - movie (total: 2)

(Duna) Sat 10/23/2021 16:00
Cinema Máj (Choceň)
(Duna)
(Duna) Sat 10/23/2021 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Duna)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Thu 9/30/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Josef Kovář obrazy) Fri 10/1/2021 - Sun 10/24/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Fri 10/1/2021 - Sat 10/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Samizdat) Mon 10/4/2021 - Tue 11/30/2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Tue 10/5/2021 - Wed 10/27/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Obhajoba pastelky) Thu 10/7/2021 - Tue 11/30/2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Thu 10/14/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fri 10/15/2021 - Thu 11/18/2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 2)

(Sobota s úpletem) Sat 10/23/2021 9:00 - 12:00
Animo Leisure time centre (Žamberk)
(Sobota s úpletem)
(Taneční pro mládež) Sat 10/23/2021
House of Lords (Choceň) - Main hall
(Taneční pro mládež)

free time (total: 4)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou) Sat 10/23/2021 10:00 - 16:30
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) Sat 10/23/2021 - Sun 10/24/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))

gastronomy (total: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Wed 10/20/2021 - Sun 10/24/2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

music (total: 2)

(Vzpomínka na Zdeňka Černého) Sat 10/23/2021 19:00
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Vzpomínka na Zdeňka Černého)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise) Sat 10/23/2021 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise)

sports activities (total: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Cakle tourist hostel (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Sokolský půlmaraton) Sat 10/23/2021 10:30
Kunvald
(Sokolský půlmaraton)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky) Sat 10/23/2021 14:30 - 16:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B) Sat 10/23/2021 14:30
At the Sheepfold Summer Complex (Kunvald)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sat 10/23/2021 19:00 - 22:00
Kodyma national House (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

theatre (total: 1)

(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království) Sat 10/23/2021 15:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Small stage
(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království)

cinema - movie (total: 3)

(Oheň v kostech) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 18:45
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Oheň v kostech)
(Rozbitý robot Ron) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 13:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Rozbitý robot Ron)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fri 9/3/2021 - Tue 10/26/2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

for experts (total: 2)

(30 let amerických raketoplánů) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 17:00 - 18:30
Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)
(30 let amerických raketoplánů)
(Ptačí ostrov) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 15:00 - 16:30
Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)

theatre (total: 4)

(Zvířátka a loupežníci) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Zvířátka  a loupežníci)
(Šípková Růženka) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 16:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Šípková Růženka)
(Oheň v kostech) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 18:45
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Oheň v kostech)
(Špinarka) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 19:00 - 20:30
Klicpera's Theatre (Hradec Králové)
(Špinarka)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Tue 10/5/2021 - Tue 11/30/2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

free time (total: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

ecclesiastic (total: 1)

(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě) Fri 10/22/2021 - Sun 10/24/2021
Mountain of the Mother of God (Hedeč) with the Church of the Assumption of the Virgin Mary - monastery and place of pilgrimage (Králíky)
(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě)

music (total: 1)

(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute) Sat 10/23/2021 20:00
At the Shooting Range Club (Králíky)
(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute)

sports activities (total: 2)

(Spartan Race - Trifecta Weekend) Sat 10/23/2021
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Spartan Race - Trifecta Weekend)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B) Sat 10/23/2021 14:30
Football pitch Dolní Boříkovice (Dolní Boříkovice)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B)

sports activities (total: 1)

(Pojďte s námi) Sat 10/23/2021 7:00 - 17:00
Trutnov
(Pojďte s námi)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mon 9/13/2021 - Sat 12/18/2021
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Tue 10/5/2021 - Tue 11/2/2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))

for experts (total: 3)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan) Sat 10/23/2021 8:00 - 12:00
(Pardubice)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan)
(Skupinový kurz techniky severské chůze) Sat 10/23/2021 10:00 - 13:00
Pardubice
(Skupinový kurz techniky severské chůze)

free time (total: 7)

(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sat 10/23/2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)

music (total: 1)

(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici) Sat 10/23/2021 17:00
Church of St. Bartholomew (Pardubice)
(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici)

sports activities (total: 4)

(BK JIP Pardubice - USK Praha) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - USK Praha)
(Praha a okolí) Sat 10/23/2021
Pardubice
(Praha a okolí)
(Zamykání Opatovického kanálu) Sat 10/23/2021
Lázně Bohdaneč
(Zamykání Opatovického kanálu)
(Stezka Viléma z Pernštejna) It is possible to order tickets Sat 10/23/2021 15:00
Pardubice
(Stezka Viléma z Pernštejna)

theatre (total: 3)

(Normální debil 2) Sat 10/23/2021 19:00
East Bohemia Theatre Pardubice - Small scene in the courtyard (Pardubice)
(Normální debil 2)
(O chytré kmotře lišce) Sat 10/23/2021 10:00
Children and Youth Home Beta - Dubina branch (Pardubice)
(O chytré kmotře lišce)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci) Sat 10/23/2021 19:00
Exil Theatre (Pardubice)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci)

total number of searched records: 140

Find your activity