Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Partly cloudy 8°C
the weather

Weather - Pardubice

18.10. (21:30)
today
Partly cloudy
8°C
19.10.
tomorrow
Overcast
15°C/6°C
20.10.
WednesdayOvercast
20°C/12°C
21.10.
ThursdayOvercast
17°C/11°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 2)

(Zátopek) Thu 10/21/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Zátopek)
(Duna) Thu 10/21/2021 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Duna)

ecclesiastic (total: 2)

(Bohoslužba - Mladočov) Thu 10/21/2021 18:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Bohoslužba - Proseč) Thu 10/21/2021 8:00
Church of St. Nicholas, bishop (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) Sat 9/18/2021 - Fri 10/29/2021
Kroupa Gallery (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)
(Veronika Bílková: Na cestách) Fri 9/24/2021 - Sun 10/24/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 2/6/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) Thu 10/14/2021 - Thu 10/21/2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) Fri 10/15/2021 - Sun 10/24/2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sat 10/16/2021 - Fri 11/26/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) Mon 10/18/2021 - Sun 11/14/2021
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Variace VM)

for experts (total: 2)

(Tvůrčí workshop – z recyklátů vyrábíme originální strašidelné rekvizity) Thu 10/21/2021 15:00
"Small step" Maternity and Family Centre (Svitavy)
(Tvůrčí workshop – z recyklátů vyrábíme originální strašidelné rekvizity)
(Barevný svět Ondřeje Sekory) Thu 10/21/2021 17:00
Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)
(Barevný svět Ondřeje Sekory)

free time (total: 2)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(RC Mikeš: Dýňová lucernička) Thu 10/21/2021 8:30 - 12:30
Mikeš Family Centre (Proseč)
(RC Mikeš: Dýňová lucernička)

music (total: 2)

(Lenka Slabá & Triolla + Pětník) Thu 10/21/2021 19:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Lenka Slabá & Triolla + Pětník)
(Písně Bulata Okudžavy a Vladimíra Vysockého) Thu 10/21/2021 19:00
Czechoslovak Hussite Church (Litomyšl)
(Písně Bulata Okudžavy a Vladimíra Vysockého)

social (total: 3)

(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Thu 10/14/2021 - Fri 11/5/2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Beseda s Alešem Palánem) Thu 10/21/2021 17:00
(Bystré)
(Beseda s Alešem Palánem)

sports activities (total: 1)

(Tanec probouzení) Thu 10/21/2021 7:00
Centre Spontanea (Litomyšl)
(Tanec probouzení)

theatre (total: 1)

(Partička) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 20:00
Smetana House (Litomyšl)
(Partička)

cinema - movie (total: 4)

(Zátopek - pro seniory) Thu 10/21/2021 10:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Zátopek  - pro seniory)
(Minuta věčnosti) Thu 10/21/2021 19:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Cinema Hall
(Minuta věčnosti)
(Corpus Christi - filmový klub) Thu 10/21/2021 20:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Corpus Christi - filmový klub)
(Karel) Thu 10/21/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Karel)

ecclesiastic (total: 3)

(Studentská mše sv.) Thu 10/21/2021 7:00
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Skuteč)
(Studentská mše sv.)
(Bohoslužba) Thu 10/21/2021 18:00
St. Wenceslav's Chapel (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Thu 10/21/2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sat 9/11/2021 - Wed 11/10/2021
Hole for exhibition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

for experts (total: 1)

(Maroko a Mauretánie cestovatelský večer) Thu 10/21/2021 18:00
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Maroko a Mauretánie cestovatelský večer)

free time (total: 1)

(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Fri 10/1/2021 - Mon 10/25/2021
Třemošnice Town Gallery (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

music (total: 1)

(Orchestrální koncert) Thu 10/21/2021 19:00
Chrudim Education Organization (Chrudim)
(Orchestrální koncert)

social (total: 3)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fri 10/1/2021 - Thu 4/14/2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Nachlazení - nutné zlo?) Thu 10/21/2021 10:00
Parent's centre Radovánek (Heřmanův Městec)
(Nachlazení - nutné zlo?)
(Z pohledu hvězd - PhDr. Milan Hanuš) Thu 10/21/2021 18:00
Karel Pippich Theatre (Chrudim)
(Z pohledu hvězd - PhDr. Milan Hanuš)

sports activities (total: 3)

(Pravidelné lekce Nordic Walking) Thu 10/21/2021 17:00 - 19:00
Lookout tower Bára on Čertova rock (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)
(Aquaaerobik) Thu 10/21/2021 18:00
Town swimming pool (Hlinsko)
(Aquaaerobik)
(Cvičení pilates) Thu 10/21/2021 18:00
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Cvičení pilates)

cinema - movie (total: 5)

(Klícka) Thu 10/21/2021 18:00
Cinema Máj (Choceň)
(Klícka)
(Oroslan) Thu 10/21/2021 19:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Oroslan)
(Nová šichta) Thu 10/21/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Nová šichta)
(Láska na špičkách) Thu 10/21/2021 19:30
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Láska na špičkách)
(Duna) Thu 10/21/2021 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Duna)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 16)

(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Thu 9/30/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Josef Kovář obrazy) Fri 10/1/2021 - Sun 10/24/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Fri 10/1/2021 - Sat 10/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) Mon 10/4/2021 - Tue 11/30/2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Tue 10/5/2021 - Wed 10/27/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Obhajoba pastelky) Thu 10/7/2021 - Tue 11/30/2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Thu 10/14/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fri 10/15/2021 - Thu 11/18/2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek) Thu 10/21/2021
Ústí nad Orlicí
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek)

for experts (total: 3)

(Keramika snadno a hravě) Thu 10/21/2021 15:00 - 17:30
Kamarád Children's and Youth Home (Česká Třebová)
(Keramika snadno a hravě)
(Vánoční focení s Petrou Kmecovou) Thu 10/21/2021
Jablíčko Family Centre (Jablonné nad Orlicí)
(Vánoční focení s Petrou Kmecovou)
(Mateřské kruhy) Thu 10/21/2021 15:30 - 18:30
Pansy way for family and children's group (Žamberk)
(Mateřské kruhy)

free time (total: 6)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Podzimní burza) Tue 10/19/2021 - Fri 10/22/2021
(Klášterec nad Orlicí)
(Podzimní burza)
(Zájezd se ZO SPCCH - do Polska – tržnice Kudowa Zdr.) Thu 10/21/2021
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se ZO SPCCH - do Polska – tržnice Kudowa Zdr.)
(Keramika snadno a hravě) Thu 10/21/2021 15:00 - 17:30
Kamarád Children's and Youth Home (Česká Třebová)
(Keramika snadno a hravě)
(Podzimní burza) Thu 10/21/2021 10:00 - 17:00
(Klášterec nad Orlicí)
(Podzimní burza)

gastronomy (total: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Wed 10/20/2021 - Sun 10/24/2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

social (total: 2)

(Bookstart) Thu 10/21/2021
(Lanškroun)
(Bookstart)
(Robert Šlachta - autorské čtení) Thu 10/21/2021 18:00
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Robert Šlachta - autorské čtení)

sports activities (total: 3)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Cakle tourist hostel (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)

cinema - movie (total: 2)

(Zátopek) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Zátopek)
(Není čas zemřít - James Bond) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fri 9/3/2021 - Tue 10/26/2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

for experts (total: 1)

(Real woman fashion show přední české návrhářky Aleny Wilson) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 19:00
Petrof Gallery (Hradec Králové)
(Real woman fashion show přední české návrhářky Aleny Wilson)

music (total: 2)

(Olympic tour 2021) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 19:00
Aldis Congress Centre (Hradec Králové)
(Olympic tour 2021)
(Dvořákovo klavírní kvarteto) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 19:30 - 21:00
Rudolfinum (Hradec Králové)
(Dvořákovo klavírní kvarteto)

theatre (total: 2)

(Lakomec) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 17:30 - 19:10
Klicpera's Theatre (Hradec Králové)
(Lakomec)
(Zámek na Loiře) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 19:00 - 20:30
Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)
(Zámek na Loiře)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Tue 10/5/2021 - Tue 11/30/2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

free time (total: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

theatre (total: 1)

(Labyrint světa) Thu 10/21/2021 19:00
At the Shooting Range Club (Králíky)
(Labyrint světa)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 6)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mon 9/13/2021 - Sat 12/18/2021
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Tue 10/5/2021 - Tue 11/2/2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Výstava Humor) Thu 10/21/2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

for experts (total: 6)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Sociocon 2021 – Cestou necestou) Thu 10/21/2021 13:00
Theatre 29 (Pardubice)
(Sociocon 2021 – Cestou necestou)
(Hezky česky) Thu 10/21/2021 17:00
(Pardubice)
(Hezky česky)
(Jiří Unger: 3D počítačové rekonstrukce a virtuální realita v archeologii) Thu 10/21/2021 18:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Jiří Unger: 3D počítačové rekonstrukce a virtuální realita v archeologii)
(Rudolf Bruner - Dvořák (1864-1921) velký fotograf z Přelouče) Thu 10/21/2021 18:00
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Rudolf Bruner - Dvořák (1864-1921) velký fotograf z Přelouče)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 1. část) Thu 10/21/2021 18:30
Gallery of Pardubice (Pardubice)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 1. část)

free time (total: 9)

(Střípky Snů - křest CD Andělíček) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 19:00
Doli Club (Pardubice)
(Střípky Snů - křest CD Andělíček)
(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time) Thu 10/21/2021 19:00
Arnošt - Pardubice dock (Pardubice)
(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Dračí doupě) Thu 10/21/2021 16:00 - 19:00
(Pardubice)
(Dračí doupě)

gastronomy (total: 1)

(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time) Thu 10/21/2021 19:00
Arnošt - Pardubice dock (Pardubice)
(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time)

music (total: 2)

(Střípky Snů - křest CD Andělíček) It is possible to order tickets Thu 10/21/2021 19:00
Doli Club (Pardubice)
(Střípky Snů - křest CD Andělíček)
(Magda Malá a Bohuš Matuš) Thu 10/21/2021 19:00
Hronovice Civic Centre (Pardubice) - Grand hall
(Magda Malá a Bohuš Matuš)

social (total: 1)

(Hospodský kvíz) Thu 10/21/2021 19:00
Kosatec centre (Pardubice)
(Hospodský kvíz)

theatre (total: 1)

(Žítkovské bohyně) Thu 10/21/2021 19:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Žítkovské bohyně)

total number of searched records: 117

Find your activity