Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Partly cloudy 8°C
the weather

Weather - Pardubice

18.10. (21:30)
today
Partly cloudy
8°C
19.10.
tomorrow
Overcast
15°C/6°C
20.10.
WednesdayOvercast
20°C/12°C
21.10.
ThursdayOvercast
17°C/11°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 4)

(Myši patří do nebe) Sun 10/17/2021 16:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Myši patří do nebe)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sun 10/17/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) Sun 10/17/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Venom 2: Carnage přichází)
(Karel) Sun 10/17/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Karel)

ecclesiastic (total: 1)

(Setkání křesťanského společenství) Sun 10/17/2021 17:00
Christian Centre (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Fri 9/24/2021 - Sun 10/24/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 2/6/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) Thu 10/14/2021 - Thu 10/21/2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) Fri 10/15/2021 - Sun 10/24/2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sat 10/16/2021 - Fri 11/26/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)

for experts (total: 1)

(Pomáhat je v módě) Sun 10/17/2021 18:00
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto) - Club hall
(Pomáhat je v módě)

free time (total: 3)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Drakiáda) Sun 10/17/2021 14:00
(Litomyšl)
(Drakiáda)
(Auto-moto-burza) Sun 10/17/2021 6:00
Speedway Svitavy (Svitavy)
(Auto-moto-burza)

music (total: 1)

(Koncert) Sun 10/17/2021 14:00
St. John the Baptist Church (Perálec)
(Koncert)

social (total: 2)

(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Thu 10/14/2021 - Fri 11/5/2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

sports activities (total: 5)

(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže starších a mladších přípravek) Sun 10/17/2021 9:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže starších a mladších přípravek)
(TJ Svitavy B – Sokol Česká Třebová) Sun 10/17/2021 10:00
Business Academy and Higher Vocational School of Economics (Svitavy)
(TJ Svitavy B – Sokol Česká Třebová)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Studánka Pardubice) Sun 10/17/2021 9:00
Sun 10/17/2021 10:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Studánka Pardubice)
(TJ Svitavy A – Moravany) Sun 10/17/2021 14:30
Svitavy stadium (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Moravany)
(Tuři Svitavy – BC Nový Jičín) Sun 10/17/2021 16:00
Střelnice (Svitavy)
(Tuři Svitavy – BC Nový Jičín)

cinema - movie (total: 6)

(Croodsovi: Nový věk) Sun 10/17/2021 15:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Croodsovi: Nový věk)
(Myši patří do nebe) Sun 10/17/2021 16:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Cinema Hall
(Myši patří do nebe)
(Zbožňovaný) Sun 10/17/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Zbožňovaný)
(Zátopek) Sun 10/17/2021 18:00
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Zátopek)
(Neznámý) Sun 10/17/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Neznámý)
(Karel) Sun 10/17/2021 19:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Cinema Hall
(Karel)

ecclesiastic (total: 16)

(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 10:30
Oratory of the Czech Brethren Evangelical Church (Skuteč)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 8:00
Church of St. Michael, archangel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 9:00
Fortress (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 9:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 9:00
Evangelical church (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) Sun 10/17/2021 10:00
Apostle Church Choir Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 10:30
Evangelical church (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 10:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 10/17/2021 10:30
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) Sun 10/17/2021 8:00
Church of All Saints (Žumberk)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Sun 10/17/2021 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) Sun 10/17/2021 9:30
Evangelical church (České Lhotice)
(Bohoslužby)
(Mše svatá) Sun 10/17/2021 9:30
Church of St. Michael, archangel (Licibořice)
(Mše svatá)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sat 9/11/2021 - Wed 11/10/2021
Hole for exhibition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

free time (total: 1)

(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Fri 10/1/2021 - Mon 10/25/2021
Třemošnice Town Gallery (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

gastronomy (total: 2)

(Zvěřinové hody) Fri 10/15/2021 - Sun 10/17/2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Zvěřinové hody)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem) Sun 10/17/2021 13:00 - 17:00
(Slatiňany)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem)

music (total: 1)

(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila) Sun 10/17/2021 13:00 - 17:00
Sokol House (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila)

social (total: 3)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fri 10/1/2021 - Thu 4/14/2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem) Sun 10/17/2021 13:00 - 17:00
(Slatiňany)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila) Sun 10/17/2021 13:00 - 17:00
Sokol House (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila)

sports activities (total: 5)

(HC Hlinsko - Polička) Sun 10/17/2021 9:00
Sun 10/17/2021 11:00
Ice stadium (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Polička)
(HK Hlinsko - TJ Pustějov) Sun 10/17/2021 13:00
(Hlinsko)
(HK Hlinsko - TJ Pustějov)
(Veřejné bruslení) Sun 10/17/2021 13:15
Ice stadium (Hlinsko)
(Veřejné bruslení)
(FC Hlinsko - Tochovice) Sun 10/17/2021 14:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Tochovice)
(HC Hlinsko - Choceň) Sun 10/17/2021 17:30
Ice stadium (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Choceň)

cinema - movie (total: 8)

(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sun 10/17/2021 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Sun 10/17/2021 17:00
Cinema Máj (Choceň)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Myši patří do nebe) Sun 10/17/2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Myši patří do nebe)
(100% vlk) Sun 10/17/2021 17:00
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(100% vlk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sun 10/17/2021 17:00
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Láska na špičkách) Sun 10/17/2021 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Láska na špičkách)
(Karel) Sun 10/17/2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Karel)
(Venom 2: Carnage přichází) Sun 10/17/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází)

ecclesiastic (total: 2)

(Slavnostní výročí posvěcení kostela) Sun 10/17/2021
St. Wenceslas Church (Letohrad)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)
(Knapovecké posvícení + Divadelní představení Aničky Kukuczkové) Sun 10/17/2021
St. Peter and Paul's Church (Ústí nad Orlicí, Knapovec)
(Knapovecké posvícení + Divadelní představení Aničky Kukuczkové)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 19)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Zámecké farmářské trhy) Sun 10/17/2021
Doudleby nad Orlicí Chateau (Doudleby nad Orlicí)
(Zámecké farmářské trhy)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Thu 9/30/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Fri 10/1/2021 - Sat 10/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) Fri 10/1/2021 - Sun 10/24/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) Mon 10/4/2021 - Tue 11/30/2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Tue 10/5/2021 - Wed 10/27/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Obhajoba pastelky) Thu 10/7/2021 - Tue 11/30/2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Thu 10/14/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fri 10/15/2021 - Thu 11/18/2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin) Sun 10/17/2021 9:00 - 16:00
Fountain Restaurant (Záchlumí)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 1)

(Manželské večery) Sun 10/17/2021 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

free time (total: 2)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)

gastronomy (total: 2)

(Zvěřinové hody v Chaplinu) Fri 10/15/2021 - Sun 10/17/2021
Chaplin Restaurant (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody v Chaplinu)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Fri 10/15/2021 - Sun 10/17/2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

historical (total: 1)

(Honění kohouta) Sun 10/17/2021 13:30
(Letohrad - Kunčice)
(Honění kohouta)

social (total: 2)

(Rodina na stezce) Sun 10/17/2021
Sensory perception trail "Through the Valley of the Skuhrovsky Stream" (Rybník)
(Rodina na stezce)
(Manželské večery) Sun 10/17/2021 18:00
Rodinné centrum Srdíčko (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

sports activities (total: 6)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Cakle tourist hostel (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Rodina na stezce) Sun 10/17/2021
Sensory perception trail "Through the Valley of the Skuhrovsky Stream" (Rybník)
(Rodina na stezce)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Česká Třebová B) Sun 10/17/2021 10:00
Football pitch (Dlouhoňovice)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Česká Třebová B)
(Ženský kruh - Kundalíni jóga a ajurvéda) Sun 10/17/2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Kundalíni jóga a ajurvéda)

theatre (total: 1)

(Carmen Y Carmen) Sun 10/17/2021 19:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Carmen Y Carmen)

cinema - movie (total: 6)

(Tlapková patrola ve filmu) Sun 10/17/2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Myši patří do nebe) It is possible to order tickets Sun 10/17/2021 13:00
Sun 10/17/2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Myši patří do nebe)
(Malířka a zloděj) It is possible to order tickets Sun 10/17/2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Malířka a zloděj)
(Zpráva) It is possible to order tickets Sun 10/17/2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Zpráva)
(Karel) It is possible to order tickets Sun 10/17/2021 17:30
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Karel)
(Není čas zemřít - James Bond) It is possible to order tickets Sun 10/17/2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fri 9/3/2021 - Tue 10/26/2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

theatre (total: 1)

(Tygr bábovek) It is possible to order tickets Sun 10/17/2021 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové) - Studio A
(Tygr bábovek)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) Wed 10/13/2021 - Wed 10/20/2021
Rtyně v Podkrkonoší (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Tue 10/5/2021 - Tue 11/30/2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

free time (total: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 8)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(FlerMarket Pardubice) Sun 10/17/2021 10:00 - 17:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(FlerMarket Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mon 9/13/2021 - Sat 12/18/2021
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) Mon 9/20/2021 - Wed 10/20/2021
Theatre 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Tue 10/5/2021 - Tue 11/2/2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) Sat 10/9/2021 - Wed 10/20/2021
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)

for experts (total: 2)

(Mošto-zelo braní) Sun 10/17/2021 14:00
Paleta Ecocentre (Pardubice)
(Mošto-zelo braní)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

free time (total: 8)

(Tajný kryt) Sun 10/17/2021 11:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Tajný kryt)
(Kryt civilní obrany) Sun 10/17/2021 13:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Kryt civilní obrany)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)

gastronomy (total: 1)

(Mošto-zelo braní) Sun 10/17/2021 14:00
Paleta Ecocentre (Pardubice)
(Mošto-zelo braní)

music (total: 2)

(Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice – duchovní koncert) Sun 10/17/2021 15:00
Church of Mary Magdalene (Lázně Bohdaneč)
(Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice – duchovní koncert)
(Koncert Barocco sempre giovane, Vilém Veverka - hoboj) Sun 10/17/2021 17:00
Holy Trinity Church (Sezemice)
(Koncert Barocco sempre giovane, Vilém Veverka - hoboj)

sports activities (total: 2)

(FK Pardubice B - Bohemians Praha 1905 B) Sun 10/17/2021 10:15
(Pardubice)
(FK Pardubice B - Bohemians Praha 1905 B)
(Podzimní Bára) Sun 10/17/2021
Pardubice
(Podzimní Bára)

theatre (total: 2)

(Kolíbá se velryba) Sun 10/17/2021 15:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Kolíbá se velryba)
(Pohádka perníková, šípková a červená) Sun 10/17/2021 10:00 - 15:00
Exil Theatre (Pardubice)
(Pohádka perníková, šípková a červená)

total number of searched records: 142

Find your activity