Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Partly cloudy 8°C
the weather

Weather - Pardubice

18.10. (20:30)
today
Partly cloudy
8°C
19.10.
tomorrow
Overcast
15°C/6°C
20.10.
WednesdayOvercast
20°C/12°C
21.10.
ThursdayOvercast
17°C/11°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 5)

(Venom 2: Carnage přichází (3D)) Sat 10/16/2021 17:00
Space Cinema (Svitavy)
(Venom 2: Carnage přichází (3D))
(Venom 2: Carnage přichází) Sat 10/16/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Venom 2: Carnage přichází) Sat 10/16/2021 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sat 10/16/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) Sat 10/16/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Venom 2: Carnage přichází)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Fri 9/24/2021 - Sun 10/24/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 2/6/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) Thu 10/14/2021 - Thu 10/21/2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) Fri 10/15/2021 - Sun 10/24/2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sat 10/16/2021 - Fri 11/26/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)

free time (total: 1)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

music (total: 4)

(Massacre in VM vol. 8) Sat 10/16/2021 19:00
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto) - Club hall
(Massacre in VM vol. 8)
(AC/CZ - (top AC/DC tribute show) + host: G.O.C) Sat 10/16/2021 20:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(AC/CZ - (top AC/DC tribute show) + host: G.O.C)
(The Night´s Joy) Sat 10/16/2021 20:00
(Litomyšl)
(The Night´s Joy)
(Diskotéka 70.-90. let) Sat 10/16/2021 21:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Diskotéka 70.-90. let)

social (total: 3)

(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Thu 10/14/2021 - Fri 11/5/2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Vandráci Vagamundos) Sat 10/16/2021 18:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Vandráci Vagamundos)

sports activities (total: 10)

(Pivnice) Sat 10/16/2021 8:30
Polička
(Pivnice)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty C) Sat 10/16/2021 9:00
Skittle alley (Svitavy)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty C)
(TJ Svitavy – Královští Sokoli) Sat 10/16/2021 9:00
Svitavy Elementary School (Svitavy)
(TJ Svitavy – Královští Sokoli)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže mladších přípravek) Sat 10/16/2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže mladších přípravek)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoká nad Labem) Sat 10/16/2021 9:00
Sat 10/16/2021 10:45
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoká nad Labem)
(TJ Svitavy – Sokol Nová Paka) Sat 10/16/2021 11:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy – Sokol Nová Paka)
(TJ Svitavy – Náchod) Sat 10/16/2021 10:00
Sat 10/16/2021 12:15
Svitavy stadium (Svitavy)
(TJ Svitavy – Náchod)
(TJ Svitavy B – Lázně Bohdaneč) Sat 10/16/2021 14:30
Svitavy stadium (Svitavy)
(TJ Svitavy B – Lázně Bohdaneč)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Mladá Boleslav) Sat 10/16/2021 14:00
Sat 10/16/2021 15:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Mladá Boleslav)
(FbK TJ Svitavy – Spartak Pelhřimov) Sat 10/16/2021 18:00
Střelnice (Svitavy)
(FbK TJ Svitavy – Spartak Pelhřimov)

cinema - movie (total: 7)

(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sat 10/16/2021 15:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Tlapková patrola ve filmu) Sat 10/16/2021 15:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec), náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Zátopek) Sat 10/16/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Zátopek)
(Venom 2: Carnage přichází) Sat 10/16/2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Není čas zemřít) Sat 10/16/2021 19:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Cinema Hall
(Není čas zemřít)
(Láska na špičkách) Sat 10/16/2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Láska na špičkách)
(Není čas zemřít) Sat 10/16/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Není čas zemřít)

ecclesiastic (total: 3)

(Bohoslužba) Sat 10/16/2021 16:30
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sat 10/16/2021 17:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sat 10/16/2021 7:30
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sat 9/11/2021 - Wed 11/10/2021
Hole for exhibition (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Rybí jarmark) Sat 10/16/2021 9:00 - 12:00
Resselovo náměstí (Chrudim)
(Rybí jarmark)

for experts (total: 4)

(Den archeologie) Sat 10/16/2021 9:00
Regional Museum in Chrudim (Chrudim)
(Den archeologie)
(Aktivní útočník v budově) Sat 10/16/2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Dětské sochání) Sat 10/16/2021 10:00
(Slatiňany)
(Dětské sochání)
(Den za obnovu lesa) Sat 10/16/2021 10:00
Švýcárna - museum (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)

free time (total: 7)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sat 10/16/2021 10:30 - 15:00
Open Air Museum Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Fri 10/1/2021 - Mon 10/25/2021
Třemošnice Town Gallery (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) Sat 10/16/2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) Sat 10/16/2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(Den plný retroher) Sat 10/16/2021 9:00
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Den plný retroher)
(Dětské sochání) Sat 10/16/2021 10:00
(Slatiňany)
(Dětské sochání)
(Rojení světlušek) Sat 10/16/2021 14:00 - 19:00
Grandma's farmyard (Licibořice)
(Rojení světlušek)

gastronomy (total: 2)

(Zvěřinové hody) Fri 10/15/2021 - Sun 10/17/2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Zvěřinové hody)
(Tatarák Na Majlantě) Sat 10/16/2021 16:00
Na Majlantě Guesthouse (Miřetice)
(Tatarák Na Majlantě)

music (total: 1)

(Koncert) Sat 10/16/2021 20:00
Sokol House (Slatiňany)
(Koncert)

social (total: 5)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Fri 10/1/2021 - Thu 4/14/2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Aktivní útočník v budově) Sat 10/16/2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Den za obnovu lesa) Sat 10/16/2021 10:00
Švýcárna - museum (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)
(Rojení světlušek) Sat 10/16/2021 14:00 - 19:00
Grandma's farmyard (Licibořice)
(Rojení světlušek)
(Koncert) Sat 10/16/2021 20:00
Sokol House (Slatiňany)
(Koncert)

sports activities (total: 7)

(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) Sat 10/16/2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) Sat 10/16/2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(FC Hlinsko - Česká Třebová) Sat 10/16/2021 9:30
Sat 10/16/2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Česká Třebová)
(HC Hlinsko - Skuteč) Sat 10/16/2021 9:30
Sat 10/16/2021 11:30
Ice stadium (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Skuteč)
(Motokrosové závody) Sat 10/16/2021 12:30
AMK Třemošnice (Třemošnice)
(Motokrosové závody)
(SKO Hlinsko - TJ Svitavy A) Sat 10/16/2021 10:00
Sat 10/16/2021 13:00
(Hlinsko)
(SKO Hlinsko - TJ Svitavy A)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sat 10/16/2021 14:30
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)

theatre (total: 2)

(Divadelní pohádka pro nejmenší) Sat 10/16/2021 14:00
Civic Centre (Třemošnice)
(Divadelní pohádka pro nejmenší)
(Sněhová královna v ledovém království) Sat 10/16/2021 16:00
Sokol House (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Sněhová královna v ledovém království)

cinema - movie (total: 8)

(Myši patří do nebe) Sat 10/16/2021 15:30
Cinema Máj (Choceň)
(Myši patří do nebe)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D) Sat 10/16/2021 17:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D)
(Zbožňovaný) Sat 10/16/2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Zbožňovaný)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D) Sat 10/16/2021 17:00
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D)
(Láska na špičkách) Sat 10/16/2021 18:00
Cinema Máj (Choceň)
(Láska na špičkách)
(Cesta domů) Sat 10/16/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Cesta domů)
(Venom 2: Carnage přichází 3D) Sat 10/16/2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Venom 2: Carnage přichází 3D)
(Láska na špičkách) Sat 10/16/2021 19:30
Lanškroun Cinema (Lanškroun)
(Láska na špičkách)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 20)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Thu 9/30/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 10/1/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Fri 10/1/2021 - Sat 10/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) Fri 10/1/2021 - Sun 10/24/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) Mon 10/4/2021 - Tue 11/30/2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Tue 10/5/2021 - Wed 10/27/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) Tue 10/5/2021 - Sun 10/31/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Thu 10/7/2021 - Tue 11/30/2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Thu 10/14/2021 - Sun 11/14/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Fri 10/15/2021 - Thu 11/18/2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň) Sat 10/16/2021 10:00 - 17:00
Běstovice
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin) Sat 10/16/2021 9:00 - 16:00
Fountain Restaurant (Záchlumí)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin)
(Choceňské trhy) Sat 10/16/2021 8:00 - 12:00
City of Choceň Information Centre (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 1)

(Taneční pro mládež) Sat 10/16/2021
House of Lords (Choceň) - Main hall
(Taneční pro mládež)

free time (total: 5)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Výlov rybníka) Sat 10/16/2021
Bošín
(Výlov rybníka)
(Výlov rybníku Broumar) Sat 10/16/2021 8:00 - 16:00
(Opočno)
(Výlov rybníku Broumar)
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky) Sat 10/16/2021 10:00
Česká Třebová
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky)

gastronomy (total: 5)

(Zvěřinové hody v Chaplinu) Fri 10/15/2021 - Sun 10/17/2021
Chaplin Restaurant (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody v Chaplinu)
(Dlouhotřebovská zabíjačka) Sat 10/16/2021 10:00
(Dlouhá Třebová)
(Dlouhotřebovská zabíjačka)
(Zvěřinové hody) Sat 10/16/2021 11:00
(Lukavice)
(Zvěřinové hody)
(BecheroBraní) Sat 10/16/2021 19:19
Coufal Hall (Přívrat)
(BecheroBraní)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Fri 10/15/2021 - Sun 10/17/2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

music (total: 6)

(Rok life - Rokytnický lidový festival) Fri 10/15/2021 - Sat 10/16/2021
(Rokytnice v Orlických horách)
(Rok life - Rokytnický lidový festival)
(Zdeněk Pololáník jubilejní) Sat 10/16/2021 19:00
(Česká Třebová)
(Zdeněk Pololáník jubilejní)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie) Sat 10/16/2021 12:30
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Ústí nad Orlicí)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie)
(Koncert aneb Viola je zpět...) Sat 10/16/2021 18:00
St. Wenceslas Church (Žamberk)
(Koncert aneb Viola je zpět...)
(Vltava) Sat 10/16/2021 20:00
Blue Dwarf Club (Česká Třebová)
(Vltava)
(Slámožroutská zábava) Sat 10/16/2021 20:00
Sokol House (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)

social (total: 4)

(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO) Sat 10/16/2021 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO)
(Slámožroutská zábava) Sat 10/16/2021 20:00
Sokol House (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO) Sat 10/16/2021 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO)
(Dny otevřených dveří) Sat 10/16/2021 9:00 - 12:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří)

sports activities (total: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) Fri 10/1/2021 - Sun 10/31/2021
Cakle tourist hostel (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum) Sat 10/16/2021
Ústí nad Orlicí
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum)
(Bowlingový turnaj seniorů) Sat 10/16/2021 9:00
(Ústí nad Orlicí )
(Bowlingový turnaj seniorů)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice) Sat 10/16/2021 14:30
Football stadium (Žamberk)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sat 10/16/2021 19:00 - 22:00
Kodyma national House (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

theatre (total: 1)

(Divadlo KK: O Smolíčkovi) Sat 10/16/2021 15:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Divadlo KK: O Smolíčkovi)

cinema - movie (total: 6)

(Myši patří do nebe) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Myši patří do nebe)
(Tlapková patrola ve filmu) Sat 10/16/2021 13:00
Sat 10/16/2021 15:30
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Tlapková patrola ve filmu)
(Zrcadla ve tmě) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Zrcadla ve tmě)
(Zpráva) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Zpráva)
(Karel) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Karel)
(Není čas zemřít - James Bond) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 17:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Není čas zemřít - James Bond)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fri 9/3/2021 - Tue 10/26/2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

for experts (total: 1)

(Den s myslivci) Sat 10/16/2021 10:00
Silver Pond (Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

historical (total: 1)

(Den s myslivci) Sat 10/16/2021 10:00
Silver Pond (Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

music (total: 1)

(World of the Laser - Evolution) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 19:00
Střelnice Cultural House (Hradec Králové)
(World of the Laser - Evolution)

sports activities (total: 1)

(Den s myslivci) Sat 10/16/2021 10:00
Silver Pond (Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

theatre (total: 3)

(World of the Laser - Evolution) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 19:00
Střelnice Cultural House (Hradec Králové)
(World of the Laser - Evolution)
(Kašparův zvěřinec) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 16:00 - 17:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Kašparův zvěřinec)
(Maryša) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 19:00 - 20:30
Klicpera's Theatre (Hradec Králové)
(Maryša)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) Wed 10/13/2021 - Wed 10/20/2021
Rtyně v Podkrkonoší (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Tue 10/5/2021 - Tue 11/30/2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

free time (total: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sat 9/18/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Thu 9/23/2021 - Sun 11/7/2021
Gallery of fine arts in Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

sports activities (total: 1)

(Spadaným listím přes tři rozhledny) Sat 10/16/2021 8:00 - 16:00
Úpice
(Spadaným listím přes tři rozhledny)

gastronomy (total: 2)

(Posvícenská zábava) Sat 10/16/2021 14:00
Municipal office hall (Lichkov) - Hall OB Lichkov
(Posvícenská zábava)
(Vínečka obě...) Sat 10/16/2021 19:30
At the Shooting Range Club (Králíky)
(Vínečka obě...)

music (total: 2)

(Posvícenská zábava) Sat 10/16/2021 14:00
Municipal office hall (Lichkov) - Hall OB Lichkov
(Posvícenská zábava)
(Koncert skupiny Kapky) Sat 10/16/2021 19:00
(Červená Voda)
(Koncert skupiny Kapky)

sports activities (total: 3)

(Mizuno Trail Running Cup 2021) Sat 10/16/2021
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Mizuno Trail Running Cup 2021)
(Pochod finanční stráže RČS - V. ročník) Sat 10/16/2021 8:00
(Králíky)
(Pochod finanční stráže RČS - V. ročník)
(Fotbalový zápas) Sat 10/16/2021 14:30
(Lichkov)
(Fotbalový zápas)

sports activities (total: 1)

(Memoriál Miroslava Petiry) Sat 10/16/2021 8:30 - 14:00
Hostinné, Trutnov
(Memoriál Miroslava Petiry)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 7)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Mon 9/13/2021 - Sat 12/18/2021
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) Mon 9/20/2021 - Wed 10/20/2021
Theatre 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Tue 10/5/2021 - Tue 11/2/2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) Sat 10/9/2021 - Wed 10/20/2021
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)

for experts (total: 2)

(Mezinárodní den archeologie) Sat 10/16/2021 10:00 - 17:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Mezinárodní den archeologie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

free time (total: 10)

(Komentovaná prohlídka Bílé Předměstí – pardubická Ořechovka) Sat 10/16/2021 13:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Komentovaná prohlídka Bílé Předměstí – pardubická Ořechovka)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích) Sat 10/16/2021 14:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sat 10/16/2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Pardubický Slavín) Sat 10/16/2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín)

music (total: 2)

(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021) Sat 10/16/2021 10:00
Music House (Pardubice)
(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021)
(One Spirit a Lazy Seals) It is possible to order tickets Sat 10/16/2021 20:00
Doli Club (Pardubice)
(One Spirit a Lazy Seals)

social (total: 1)

(Mezinárodní den archeologie) Sat 10/16/2021 10:00 - 17:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Mezinárodní den archeologie)

sports activities (total: 3)

(HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad) Sat 10/16/2021 16:00
Autosklo-H.A.K. Aréna (Pardubice)
(HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad)
(Z Náchoda přes Peklo do Nového Města) Sat 10/16/2021
Pardubice
(Z Náchoda přes Peklo do Nového Města)
(Kryštofovo údolí) Sat 10/16/2021
Pardubice
(Kryštofovo údolí)

theatre (total: 2)

(Perfect Days) Sat 10/16/2021 19:00
Exil Theatre (Pardubice)
(Perfect Days)
(Tři veteráni) Sat 10/16/2021 18:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Tři veteráni)

total number of searched records: 175

Find your activity