Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Partly cloudy 10°C
the weather

Weather - Pardubice

26.9. (06:30)
today
Partly cloudy
10°C
27.9.
tomorrow
Occasional rain
24°C/13°C
28.9.
TuesdayShowers
22°C/12°C
29.9.
WednesdayOccasional rain
19°C/10°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 5)

(Králíček Petr bere do zaječích) Sun 9/26/2021 16:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Králíček Petr bere do zaječích)
(Dračí země) Sun 9/26/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Dračí země)
(Deníček moderního fotra) Sun 9/26/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Deníček moderního fotra)
(Okupace) Sun 9/26/2021 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Okupace)
(Zbožňovaný) Sun 9/26/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Zbožňovaný)

ecclesiastic (total: 5)

(Bohoslužba - Mladočov) Sun 9/26/2021 8:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Bohoslužba - Nové Hrady) Sun 9/26/2021 9:30
Church of St. Jacob the Elder (Nové Hrady)
(Bohoslužba - Nové Hrady)
(Bohoslužba - Perálec) Sun 9/26/2021 11:00
St. John the Baptist Church (Perálec)
(Bohoslužba - Perálec)
(Bohoslužba - Proseč) Sun 9/26/2021 8:00
Church of St. Nicholas, bishop (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Setkání křesťanského společenství) Sun 9/26/2021 18:00
Christian Centre (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 14)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Sun 6/13/2021 - Sun 10/3/2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) Sun 8/1/2021 - Sun 10/10/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) Tue 6/1/2021 - Sun 10/3/2021
City Picture Gallery (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Ukázky z knihy) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
Live Wall (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Výstava fotografií) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
Space Cinema (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Koncept v architektuře) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Fri 9/3/2021 - Thu 9/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Fri 9/17/2021 - Fri 10/15/2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Sun 9/26/2021 - Sun 1/16/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)

free time (total: 1)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

gastronomy (total: 1)

(Svatováclavské menu) Sat 9/25/2021 - Tue 9/28/2021
(Litomyšl)
(Svatováclavské menu)

social (total: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) Mon 9/6/2021 - Thu 9/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Thu 9/16/2021 - Tue 9/28/2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)

sports activities (total: 7)

(MČR pro upoutané modely) Sat 9/25/2021 - Sun 9/26/2021
Cihelna modellers stadium (Svitavy)
(MČR pro upoutané modely)
(Atletika: Krajský přebor družstev mladšího žactva) Sun 9/26/2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Atletika: Krajský přebor družstev mladšího žactva)
(TJ SY – Trutnov) Sun 9/26/2021 10:00
Svitavy stadium (Svitavy)
(TJ SY – Trutnov)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol Lanžhot) Sun 9/26/2021 10:30
Sun 9/26/2021 12:15
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol Lanžhot)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. FK Spartak Choceň) Sun 9/26/2021 13:00
Sokol House (Dolní Újezd)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. FK Spartak Choceň)
(TJ SY A – Holice) Sun 9/26/2021 15:30
Svitavy stadium (Svitavy)
(TJ SY A – Holice)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol Žižkov) Sun 9/26/2021 16:45
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Sokol Žižkov)

cinema - movie (total: 4)

(Tlapková patrola ve filmu) Sun 9/26/2021 16:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Cinema Hall
(Tlapková patrola ve filmu)
(Marťanské lodě) Sun 9/26/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Marťanské lodě)
(Zbožňovaný) Sun 9/26/2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Zbožňovaný)
(Jedině Tereza) Sun 9/26/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Jedině Tereza)

ecclesiastic (total: 10)

(Bohoslužba) Sun 9/26/2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/26/2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/26/2021 9:00
Fortress (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/26/2021 9:00
Evangelical church (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) Sun 9/26/2021 10:00
Apostle Church Choir Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) Sun 9/26/2021 9:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/26/2021 8:00
Church of St. Michael, archangel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/26/2021 10:30
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/26/2021 10:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/26/2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 6)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Setkání zahradních železnic) Sun 9/26/2021 10:00 - 16:30
ČD Bike (Slatiňany)
(Setkání zahradních železnic)
(Výstava věnečků) Tue 5/11/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Mon 8/2/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Sun 8/22/2021 - Wed 9/29/2021
Karel Pippich Theatre exhibition hall (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)

for experts (total: 1)

(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) Sun 9/26/2021 10:00 - 15:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)

free time (total: 1)

(Rozloučení s létem) Sun 9/26/2021 14:00 - 16:00
Heřmanův Městec
(Rozloučení s létem)

gastronomy (total: 1)

(Posvícenské posezení) Sat 9/25/2021 - Mon 9/27/2021
(Svídnice)
(Posvícenské posezení)

historical (total: 1)

(Setkání zahradních železnic) Sun 9/26/2021 10:00 - 16:30
ČD Bike (Slatiňany)
(Setkání zahradních železnic)

social (total: 1)

(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) Sun 9/26/2021 10:00 - 15:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)

sports activities (total: 2)

(Rybářské závody) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
Štěpánov (Štěpánov)
(Rybářské závody)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová B) Sun 9/26/2021 9:00
Ice stadium (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová B)

cinema - movie (total: 8)

(Hotel Transylvánie: Transformánie) Sun 9/26/2021 15:30
Cinema Máj (Choceň)
(Hotel Transylvánie: Transformánie)
(Tlapková patrola ve filmu) Sun 9/26/2021 17:00
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Cesta domů) Sun 9/26/2021 20:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Cesta domů)
(Zbožňovaný) Sun 9/26/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Zbožňovaný)
(Tlapková patrola ve filmu) Sun 9/26/2021 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Tlapková patrola ve filmu)
(100% Vlk) Sun 9/26/2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(100% Vlk)
(Tlapková patrola ve filmu) Sun 9/26/2021 18:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Tlapková patrola ve filmu)
(Zbožňovaný) Sun 9/26/2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Zbožňovaný)

ecclesiastic (total: 1)

(Mše svatá) Sun 9/26/2021 10:30
Holy Trinity Church (Klášterec nad Orlicí)
(Mše svatá)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 16)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Thu 6/24/2021 - Thu 9/30/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Thu 9/9/2021 - Sun 10/3/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Hosté na zemi) Wed 9/15/2021 - Thu 9/30/2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Wed 9/15/2021 - Thu 9/30/2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 9/17/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(35. výstava hub) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(35. výstava hub)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 1)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)

free time (total: 4)

(Prodloužený mobilizační víkend na muzeích v Králické pevnostní oblasti) Sun 9/26/2021
Military museum Králíky (Králíky), The artillery stronghold of Bouda (Těchonín), Museum of Czechoslovak Fortification from 1935-38 - Infantry cabin K-S 14 "At the brickworks" (Králíky), Infantry blockhouse K-S 5 U Potoka (Králíky), Military museum Lichkov (Lichkov), Hůrka artillery fort (Králíky)
(Prodloužený mobilizační víkend na muzeích v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Morava na kole) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
Sopotnice
(Morava na kole)

gastronomy (total: 1)

(Kachnobraní na Chatě Hvězdě) Thu 9/23/2021 - Tue 9/28/2021
(Ústí nad Orlicí)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě)

music (total: 2)

(Mozart z Dobrušky Augustin Šenkýř) Sun 9/26/2021 17:00
St. Wenceslas Church (Dobruška)
(Mozart z Dobrušky Augustin Šenkýř)
(Varhanní koncert) Sun 9/26/2021 16:00
Elementary Art School (Choceň)
(Varhanní koncert)

social (total: 1)

(Svatováclavské slavnosti) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
nám. F. L. Věka (Dobruška)
(Svatováclavské slavnosti)

sports activities (total: 5)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 9/10/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Orlické hory) Fri 9/24/2021 - Tue 9/28/2021
Rokytnice v Orlických horách
(Orlické hory)
(Jablonné nad Orlicí - Jaroměřice) Sun 9/26/2021 13:00
Football stadium (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Jaroměřice)
(Jablonné nad Orlicí - Mor. Třebová) Sun 9/26/2021 15:30
Football stadium (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Mor. Třebová)
(Hokej: Česká Třebová – Skuteč) Sun 9/26/2021 17:00
Ice stadium na Skalce (Česká Třebová)
(Hokej: Česká Třebová – Skuteč)

theatre (total: 1)

(Úča musí pryč!) Sun 9/26/2021 19:00
Orlovna (Letohrad)
(Úča musí pryč!)

cinema - movie (total: 5)

(100% Vlk) It is possible to order tickets Sun 9/26/2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(100% Vlk)
(Ainbo: hrdinka pralesa) It is possible to order tickets Sun 9/26/2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Ainbo: hrdinka pralesa)
(Quo vadis, Aida?) It is possible to order tickets Sun 9/26/2021 17:30
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Quo vadis, Aida?)
(Zbožňovaný) It is possible to order tickets Sun 9/26/2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Zbožňovaný)
(Jedině Tereza) It is possible to order tickets Sun 9/26/2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Jedině Tereza)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fri 9/3/2021 - Tue 10/26/2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

music (total: 1)

(Boni Pueri a operní pěvkyně A. Kalivodová - charitativní koncert) It is possible to order tickets Sun 9/26/2021 18:00 - 19:00
Cathedral of the Holy Ghost (Hradec Králové)
(Boni Pueri a operní pěvkyně A. Kalivodová - charitativní koncert)

social (total: 4)

(32. ročník fotografické soutěže) Thu 4/1/2021 - Thu 9/30/2021
Impulse HK, centre supporting artistic activities (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Thu 7/1/2021 - Thu 9/30/2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Boni Pueri a operní pěvkyně A. Kalivodová - charitativní koncert) It is possible to order tickets Sun 9/26/2021 18:00 - 19:00
Cathedral of the Holy Ghost (Hradec Králové)
(Boni Pueri a operní pěvkyně A. Kalivodová - charitativní koncert)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) It is possible to order tickets Sun 9/26/2021 10:00 - 17:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

theatre (total: 1)

(Jak to bylo, pohádko?) It is possible to order tickets Sun 9/26/2021 10:00
Adalbertinum (Hradec Králové) - Studio A
(Jak to bylo, pohádko?)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) Thu 7/22/2021 - Thu 9/30/2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Fri 9/17/2021 - Wed 9/29/2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

for experts (total: 1)

(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé) Sun 9/26/2021 9:30 - 15:00
Trail Park (Dolní Morava)
(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé)

social (total: 2)

(Sportovní hry celníků) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)
(Svatomichalská pouť) Sat 9/25/2021 - Sun 9/26/2021
Velké náměstí (Králíky)
(Svatomichalská pouť)

sports activities (total: 5)

(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé) Sun 9/26/2021 9:30 - 15:00
Trail Park (Dolní Morava)
(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé)
(Sportovní hry celníků) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)
(FC Jiskra 2008 – Heřmanův Městec) Sun 9/26/2021 10:00
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 – Heřmanův Městec)
(FC Jiskra 2008 – Heřmanův Městec/Rozhovice) Sun 9/26/2021 11:45
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 – Heřmanův Městec/Rozhovice)
(FC Jiskra 2008 A – Tatenice) Sun 9/26/2021 15:30
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 A – Tatenice)

for experts (total: 1)

(Bylinkobraní) Sun 9/26/2021 10:00 - 17:00
Žireč Chateau (Žireč)
(Bylinkobraní)

social (total: 1)

(Bylinkobraní) Sun 9/26/2021 10:00 - 17:00
Žireč Chateau (Žireč)
(Bylinkobraní)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 9)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Mon 12/21/2020 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) Mon 9/20/2021 - Wed 10/20/2021
Theatre 29 (Pardubice)
(Dodoismus)

for experts (total: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan) Sun 9/26/2021 8:00 - 12:00
(Pardubice)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan)

free time (total: 12)

(Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny) Sun 9/26/2021
Civil defense observatory near Mikulovice (Mikulovice)
(Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny)
(Vilém 500: Pardubice za pánů z Pernštejna) Sun 9/26/2021 13:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice), Pardubice
(Vilém 500: Pardubice za pánů z Pernštejna)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Současná fotografie) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Léto u moře) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: Těsné formy) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)

historical (total: 1)

(Krajské dožínky) Sun 9/26/2021 11:00 - 20:00
Komenského náměstí (Pardubice), Pernštýnské náměstí (Pardubice)
(Krajské dožínky)

sports activities (total: 1)

(Turnaj v terénním golfu pro celou rodinu) Sun 9/26/2021 15:00 - 18:00
Paleta Ecocentre (Pardubice)
(Turnaj v terénním golfu pro celou rodinu)

theatre (total: 2)

(Moje hra) Sun 9/26/2021 19:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Moje hra)
(Venkov) Sun 9/26/2021 19:00
East Bohemia Theatre Pardubice - Small scene in the courtyard (Pardubice)
(Venkov)

total number of searched records: 147

Find your activity