Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Mists 9°C
the weather

Weather - Pardubice

26.9. (04:30)
today
Mists
9°C
27.9.
tomorrow
Occasional rain
24°C/13°C
28.9.
TuesdayShowers
22°C/12°C
29.9.
WednesdayOccasional rain
19°C/10°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 3)

(Ubal a zmiz) Fri 9/24/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Ubal a zmiz)
(Šarlatán) Fri 9/24/2021 20:00
Kino Bystré (Bystré)
(Šarlatán)
(Zbožňovaný) Fri 9/24/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Zbožňovaný)

ecclesiastic (total: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) Fri 9/24/2021 18:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 14)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Sun 6/13/2021 - Sun 10/3/2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) Sun 8/1/2021 - Sun 10/10/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) Tue 6/1/2021 - Sun 10/3/2021
City Picture Gallery (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Ukázky z knihy) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
Live Wall (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
Space Cinema (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Výstava fotografií) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Koncept v architektuře) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Fri 9/3/2021 - Thu 9/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Fri 9/17/2021 - Fri 10/15/2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) Sat 9/18/2021 - Fri 10/29/2021
Kroupa Gallery (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)

free time (total: 3)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Legoprojekt) Thu 9/23/2021 - Sat 9/25/2021
Brethren Church (Vysoké Mýto)
(Legoprojekt)
(Větrání charitního šatníku) Fri 9/24/2021 9:00 - 17:00
Kpt. Jaroše (Litomyšl)
(Větrání charitního šatníku)

music (total: 6)

(Midi Lidi + Metastavy) It is possible to order tickets Fri 9/24/2021 20:00
Music Club Kotelna (Litomyšl)
(Midi Lidi + Metastavy)
(Aoi Trio) Fri 9/24/2021 19:00
Litomyšl Chateau (Litomyšl), Litomyšl
(Aoi Trio)
(Varhanní absolventský koncert) Fri 9/24/2021 19:00
Church of Advancement of St. Cross (Litomyšl)
(Varhanní absolventský koncert)
(Bratři Orffové) Fri 9/24/2021 19:30
Hussite Congregation - church (Vysoké Mýto)
(Bratři Orffové)
(Personal Signet + Edain) Fri 9/24/2021 20:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Personal Signet + Edain)
(Power Night) Fri 9/24/2021 22:00
At Kolja's Dance Club (Litomyšl)
(Power Night)

social (total: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) Mon 9/6/2021 - Thu 9/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Thu 9/16/2021 - Tue 9/28/2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Litomyšl jinak) Mon 9/20/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)

sports activities (total: 1)

(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. Český Brod) Fri 9/24/2021 19:00
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. Český Brod)

theatre (total: 3)

(Národní divadlo, Laterna magika (CZ): Zázrak (s)tvoření) Fri 9/24/2021 10:00
Polička Tyl House (Polička)
(Národní divadlo, Laterna magika (CZ): Zázrak (s)tvoření)
(Baumann & Henderson (DE, CH): How things go) Fri 9/24/2021 19:00
Polička Tyl House (Polička)
(Baumann & Henderson (DE, CH): How things go)
(Fysioart (CZ): Les Objets Perdus) Fri 9/24/2021 20:30
Theatre Club (Polička)
(Fysioart (CZ): Les Objets Perdus)

cinema - movie (total: 5)

(Cesta domů) Fri 9/24/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Cesta domů)
(Tlapková patrola ve filmu) Fri 9/24/2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Rychle a zběsile 9) Fri 9/24/2021 18:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Cinema Hall
(Rychle a zběsile 9)
(Zbožňovaný) Fri 9/24/2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Zbožňovaný)
(Zbožňovaný) Fri 9/24/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Zbožňovaný)

ecclesiastic (total: 2)

(Bohoslužba) Fri 9/24/2021 17:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Fri 9/24/2021 17:45
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) Tue 5/11/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Mon 8/2/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Sun 8/22/2021 - Wed 9/29/2021
Karel Pippich Theatre exhibition hall (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)

for experts (total: 1)

(Týdny pro duševní zdraví) Fri 9/24/2021 10:00
Na Řekách (Hlinsko)
(Týdny pro duševní zdraví)

music (total: 3)

(Baroko v radostném a hravém kontextu) Fri 9/24/2021 19:00
Bio Baroque (Chrudim)
(Baroko v radostném a hravém kontextu)
(Posvícenská zábava) Fri 9/24/2021 20:00
Civic Centre Tatran (Ctětín)
(Posvícenská zábava)
(Koncert Rak & Rak) Fri 9/24/2021 19:00
Small chateau Karlštejn (Svratouch)
(Koncert Rak & Rak)

sports activities (total: 2)

(Rybářské závody) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
Štěpánov (Štěpánov)
(Rybářské závody)
(Cvičení s dětmi 9 - 12 měsíců) Fri 9/24/2021 8:00
Hlinečánek Maternity Centre (Hlinsko)
(Cvičení s dětmi 9 - 12 měsíců)

cinema - movie (total: 5)

(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Fri 9/24/2021 10:00
Cinema Máj (Choceň)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Láska pod kapotou) Fri 9/24/2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Láska pod kapotou)
(Chlast) Fri 9/24/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Chlast)
(Mainstream) Fri 9/24/2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Mainstream)
(Ainbo: Hrdinka pralesa) Fri 9/24/2021 18:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Ainbo: Hrdinka pralesa)

ecclesiastic (total: 1)

(Mše svatá) Fri 9/24/2021 18:00
Holy Trinity Church (Klášterec nad Orlicí)
(Mše svatá)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Thu 6/24/2021 - Thu 9/30/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Thu 9/9/2021 - Sun 10/3/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Hosté na zemi) Wed 9/15/2021 - Thu 9/30/2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Wed 9/15/2021 - Thu 9/30/2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 9/17/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(35. výstava hub) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(35. výstava hub)
(Farmářské trhy) Fri 9/24/2021 8:00 - 16:00
Lanškroun
(Farmářské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 2)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Co bude s klášterem?) Fri 9/24/2021 14:00 - 16:00
Kodyma national House (Opočno)
(Co bude s klášterem?)

free time (total: 5)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Morava na kole) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
Sopotnice
(Morava na kole)
(Hraji si a skotačím) Fri 9/24/2021 9:00 - 11:30
Jablíčko Family Centre (Jablonné nad Orlicí)
(Hraji si a skotačím)
(Bang turnaj) Fri 9/24/2021 16:00
(Choceň)
(Bang turnaj)

gastronomy (total: 2)

(Degustace vína Vinařství Pánů z Lipé) Fri 9/24/2021 19:00
(Opočno)
(Degustace vína Vinařství Pánů z Lipé)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě) Thu 9/23/2021 - Tue 9/28/2021
(Ústí nad Orlicí)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě)

music (total: 1)

(Hudební večer s Těžkou dobou) Fri 9/24/2021 19:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Hudební večer s Těžkou dobou)

social (total: 3)

(Svatováclavské slavnosti) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
nám. F. L. Věka (Dobruška)
(Svatováclavské slavnosti)
(Občerstvení U Milušky - Skaláci) Fri 9/24/2021 17:00 - 22:00
(Letohrad)
(Občerstvení U Milušky - Skaláci)
(Lampionový průvod) Fri 9/24/2021 18:30
Football pitch (Dolní Dobrouč)
(Lampionový průvod)

sports activities (total: 2)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 9/10/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Orlické hory) Fri 9/24/2021 - Tue 9/28/2021
Rokytnice v Orlických horách
(Orlické hory)

theatre (total: 1)

(DS Na Skále Helvíkovice - K. Magnusson: I muži mají své dny) Fri 9/24/2021 19:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(DS Na Skále Helvíkovice - K. Magnusson: I muži mají své dny)

cinema - movie (total: 3)

(Okupace) It is possible to order tickets Fri 9/24/2021 14:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Okupace)
(Mainstream) It is possible to order tickets Fri 9/24/2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Mainstream)
(Zbožňovaný) It is possible to order tickets Fri 9/24/2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Zbožňovaný)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fri 9/3/2021 - Tue 10/26/2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

social (total: 2)

(32. ročník fotografické soutěže) Thu 4/1/2021 - Thu 9/30/2021
Impulse HK, centre supporting artistic activities (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Thu 7/1/2021 - Thu 9/30/2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)

sports activities (total: 2)

(Taneční 2021) It is possible to order tickets Fri 9/24/2021 17:30 - 19:30
Adalbertinum (Hradec Králové) - Grand hall
(Taneční 2021)
(Prodloužená 2020) It is possible to order tickets Fri 9/24/2021 20:00 - 23:00
Adalbertinum (Hradec Králové)
(Prodloužená 2020)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) Thu 7/22/2021 - Thu 9/30/2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Fri 9/17/2021 - Wed 9/29/2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

for experts (total: 1)

(Archeologické nálezy na českomoravském pomezí a Králicku) Fri 9/24/2021 17:15
Municipal museum (Králíky), Králíky
(Archeologické nálezy na českomoravském pomezí a Králicku)

social (total: 1)

(Sportovní hry celníků) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)

sports activities (total: 1)

(Sportovní hry celníků) Fri 9/24/2021 - Sun 9/26/2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)

cinema - movie (total: 1)

(Princezna zakletá v čase) Fri 9/24/2021 19:00
(Princezna zakletá v čase)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 10)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Mon 12/21/2020 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Žena 2021 - 6. ročník) Fri 9/24/2021 10:00 - 18:00
House of technology (Pardubice)
(Žena 2021 - 6. ročník)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) Mon 9/20/2021 - Wed 10/20/2021
Theatre 29 (Pardubice)
(Dodoismus)

for experts (total: 3)

(Žena 2021 - 6. ročník) Fri 9/24/2021 10:00 - 18:00
House of technology (Pardubice)
(Žena 2021 - 6. ročník)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(89. seminář a workshop) Fri 9/24/2021 9:00 - 12:00
Fri 9/24/2021 13:00 - 15:00
Theatre 29 (Pardubice)
(89. seminář a workshop)

free time (total: 14)

(Noc vědců na Univerzitě Pardubice) Fri 9/24/2021 16:00 - 22:00
Pardubice University (Pardubice)
(Noc vědců na Univerzitě Pardubice)
(Noc vědců na hvězdárně) Fri 9/24/2021 19:00 - 23:45
Observatory of Baron Arthur Kraus (Pardubice)
(Noc vědců na hvězdárně)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Léto u moře) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: Těsné formy) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Současná fotografie) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Noc s Andersenem) Fri 9/24/2021 16:00 - Sat 9/25/2021 8:30
(Pardubice)
(Noc s Andersenem)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) It is possible to order tickets Fri 9/24/2021 17:00
Dukla House of Culture (Pardubice) - Grand hall
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

music (total: 1)

(Katarzia & Pjoni (SK)) Fri 9/24/2021 20:00
Theatre 29 (Pardubice)
(Katarzia & Pjoni (SK))

sports activities (total: 1)

(Dynamo Pardubice - Motor Č. Budějovice) Fri 9/24/2021 18:00
Enteria Arena (Pardubice) - Large hall
(Dynamo Pardubice - Motor Č. Budějovice)

theatre (total: 3)

(Sherlock v nesnázích) Fri 9/24/2021 18:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Sherlock v nesnázích)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) It is possible to order tickets Fri 9/24/2021 17:00
Dukla House of Culture (Pardubice) - Grand hall
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)
(Souhvězdí aneb řecké báje mimo výseč) Fri 9/24/2021 17:00
Kosatec centre (Pardubice)
(Souhvězdí aneb řecké báje mimo výseč)

total number of searched records: 133

Find your activity