Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Sunny 10°C
the weather

Weather - Pardubice

26.9. (06:00)
today
Sunny
10°C
27.9.
tomorrow
Occasional rain
24°C/13°C
28.9.
TuesdayShowers
22°C/12°C
29.9.
WednesdayOccasional rain
19°C/10°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 4)

(Ainbo: Hrdinka pralesa) Sun 9/19/2021 17:00
Space Cinema (Svitavy)
(Ainbo: Hrdinka pralesa)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) It is possible to order tickets Sun 9/19/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Sun 9/19/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Okupace) Sun 9/19/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Okupace)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 14)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Sun 6/13/2021 - Sun 10/3/2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) Sun 8/1/2021 - Sun 10/10/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Malířský salon) Sat 9/4/2021 - Sun 9/19/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Malířský salon)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) Tue 6/1/2021 - Sun 10/3/2021
City Picture Gallery (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Ukázky z knihy) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
Live Wall (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
Space Cinema (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Výstava fotografií) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Koncept v architektuře) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Fri 9/3/2021 - Thu 9/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Fri 9/17/2021 - Fri 10/15/2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)

free time (total: 3)

(Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor) Sun 9/19/2021 11:00
Sun 9/19/2021 14:00
Litomyšl Chateau (Litomyšl)
(Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor)
(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Auto-moto-burza) Sun 9/19/2021 6:00
Speedway Svitavy (Svitavy)
(Auto-moto-burza)

music (total: 3)

(Klasika vs. Jazz) Sun 9/19/2021 10:00
Smetana House (Litomyšl) - Grand hall
(Klasika vs. Jazz)
(Kloboukový koncert) Sun 9/19/2021 16:00
Hussite Congregation - church (Vysoké Mýto)
(Kloboukový koncert)
(Varhanní koncert) Sun 9/19/2021 17:00
St. John the Baptist Church (Bystré u Poličky)
(Varhanní koncert)

social (total: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) Mon 9/6/2021 - Thu 9/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Thu 9/16/2021 - Tue 9/28/2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Nedělní odpoledne o dopravě) Sun 9/19/2021 13:00
(Litomyšl)
(Nedělní odpoledne o dopravě)

sports activities (total: 3)

(Rozběhneme pěstounství) Mon 9/13/2021 - Sun 9/19/2021
(Litomyšl)
(Rozběhneme pěstounství)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov) Sun 9/19/2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň) Sun 9/19/2021 17:00
Ice stadium (Litomyšl)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň)

theatre (total: 1)

(Zlatý hřebík) Sun 9/19/2021 12:00
Smetana House (Litomyšl) - Grand hall
(Zlatý hřebík)

cinema - movie (total: 3)

(Večírek) Sun 9/19/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Večírek)
(Deníček moderního fotra) Sun 9/19/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Deníček moderního fotra)
(Mimi šéf: rodinný podnik) Sun 9/19/2021 15:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)

ecclesiastic (total: 18)

(Farní den) Sun 9/19/2021
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Farní den)
(Mše svatá) Sun 9/19/2021 7:30
Church of Mary Magdalene (Včelákov)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Sun 9/19/2021 8:00
Church of the Assumption of the Virgin Mary (Skuteč)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Sun 9/19/2021 9:30
Church of Our Lady of the Sorrows (Předhradí)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Sun 9/19/2021 9:30
Church of St. Jacob the Elder (Raná)
(Mše svatá)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 10:30
Evangelical church (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Mše sv.) Sun 9/19/2021 11:00
Chapel of St. John of Nepomuk (Skuteč, Skutíčko)
(Mše sv.)
(Mše sv.) Sun 9/19/2021 18:00
Church of Corpus Christi (Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 9:00
Fortress (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 9:00
Evangelical church (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) Sun 9/19/2021 10:00
Apostle Church Choir Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 9:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 8:00
Church of St. Michael, archangel (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 10:30
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 10:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sun 9/19/2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 7)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) Tue 5/11/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Mon 8/2/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Sun 8/22/2021 - Wed 9/29/2021
Karel Pippich Theatre exhibition hall (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Výstave architekta Františka Schmornaze) Sat 9/11/2021 - Sun 9/19/2021
Švýcárna - museum (Slatiňany)
(Výstave architekta Františka Schmornaze)
(Výstava 50 let vzniku města) Mon 9/13/2021 - Sun 9/19/2021
Social House (Slatiňany)
(Výstava 50 let vzniku města)

for experts (total: 2)

(Skautská kavárna) Sun 9/19/2021 9:30
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) Sat 9/18/2021 - Sun 9/19/2021
Parent's centre Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)

free time (total: 2)

(Speciální prohlídky zámku) Sun 9/19/2021 11:00 - 13:00
Slatiňany Chateau (Slatiňany)
(Speciální prohlídky zámku)
(Dětské odpoledne) Sun 9/19/2021 14:00
(Lukavice)
(Dětské odpoledne)

music (total: 1)

(Dan Bárta a Ilustratosphere) Sun 9/19/2021 19:00
Karel Pippich Theatre (Chrudim)
(Dan Bárta a Ilustratosphere)

social (total: 4)

(Oslavy 50. let vzniku města) Sat 9/11/2021 - Sun 9/19/2021
Slatiňany
(Oslavy 50. let vzniku města)
(Skautská kavárna) Sun 9/19/2021 9:30
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Dětské odpoledne) Sun 9/19/2021 14:00
(Lukavice)
(Dětské odpoledne)
(Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem) Sun 9/19/2021 18:00
Chrudim Puppetry Museum (Chrudim)
(Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem)

sports activities (total: 4)

(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka) Sun 9/19/2021
(Leštinka)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka)
(Hasičská soutěž) Sun 9/19/2021
(Slatiňany)
(Hasičská soutěž)
(Rybářské závody) Sun 9/19/2021 7:00 - 15:00
Slatiňany
(Rybářské závody)
(FC Hlinsko - Náchod) Sun 9/19/2021 15:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Náchod)

cinema - movie (total: 7)

(Ainbo: Hrdinka pralesa) Sun 9/19/2021 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Ainbo: Hrdinka pralesa)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Sun 9/19/2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Mimi šéf: Rodinný podnik 3D) Sun 9/19/2021 17:00
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Mimi šéf: Rodinný podnik  3D)
(Úniková hra: Turnaj šampiónů) Sun 9/19/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Úniková hra: Turnaj šampiónů)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) Sun 9/19/2021 20:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Zátopek) Sun 9/19/2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Zátopek)
(Králíček Petr bere do zaječích) Sun 9/19/2021 18:00
Municipal cinema (Jablonné nad Orlicí )
(Králíček Petr bere do zaječích)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Zámecké farmářské trhy) Sun 9/19/2021
Doudleby nad Orlicí Chateau (Doudleby nad Orlicí)
(Zámecké farmářské trhy)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Thu 6/24/2021 - Thu 9/30/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Hoří?) Fri 7/2/2021 - Sun 9/19/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Thu 9/9/2021 - Sun 10/3/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Hosté na zemi) Wed 9/15/2021 - Thu 9/30/2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Wed 9/15/2021 - Thu 9/30/2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 9/17/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 1)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)

free time (total: 3)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana) Sun 9/19/2021 9:00 - 12:00
Museum and sitting room of Jara Cimrman (Letohrad)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana)

music (total: 2)

(Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet) Sun 9/19/2021 17:00
Dobruška
(Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet)
(XIV. Dechovka na zámku) Sun 9/19/2021 14:00
Elementary Art School (Choceň)
(XIV. Dechovka na zámku)

social (total: 2)

(Sokolení v Kerharticích) Sun 9/19/2021 13:30
(Ústí nad Orlicí - Kerhartice)
(Sokolení v Kerharticích)
(Beseda Krajinou příběhů) Sun 9/19/2021 17:30
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Beseda Krajinou příběhů)

sports activities (total: 6)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 9/10/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rozběhněme pěstounství) Mon 9/13/2021 - Sun 9/19/2021
(Česká Třebová)
(Rozběhněme pěstounství)
(Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu) Sun 9/19/2021 8:00 - 16:00
Ski Centre Peklák (Česká Třebová)
(Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu)
(Závody minikár) Sun 9/19/2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí
(Závody minikár)
(Jablonné nad Orlicí - Zámrsk) Sun 9/19/2021 10:00
Football stadium (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Zámrsk)
(Dětská hasičská soutěž v požárním útoku) Sun 9/19/2021 13:00
Football pitch (Orlické Podhůří)
(Dětská hasičská soutěž v požárním útoku)

theatre (total: 1)

(Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska) Sun 9/19/2021 15:00
Small scene (Česká Třebová)
(Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska)

cinema - movie (total: 2)

(Tlapková patrola ve filmu) It is possible to order tickets Sun 9/19/2021 13:30
Sun 9/19/2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Tlapková patrola ve filmu)
(Láska pod kapotou) It is possible to order tickets Sun 9/19/2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Láska pod kapotou)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 2)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fri 9/3/2021 - Tue 10/26/2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)
(Výstava Mýty o pěstounství) Mon 9/6/2021 - Mon 9/20/2021
(Hradec Králové)
(Výstava Mýty o pěstounství)

social (total: 4)

(32. ročník fotografické soutěže) Thu 4/1/2021 - Thu 9/30/2021
Impulse HK, centre supporting artistic activities (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Thu 7/1/2021 - Thu 9/30/2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Zažít Velké náměstí jinak!) Sun 9/19/2021 14:00 - 22:00
Velké náměstí (Hradec Králové)
(Zažít Velké náměstí jinak!)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) It is possible to order tickets Sun 9/19/2021 10:00 - 17:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

theatre (total: 1)

(O kůzlátkách) It is possible to order tickets Sun 9/19/2021 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové) - Studio A
(O kůzlátkách)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) Thu 7/22/2021 - Thu 9/30/2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

ecclesiastic (total: 2)

(Víkend pro rodiny) Fri 9/17/2021 - Sun 9/19/2021
Mountain of the Mother of God (Hedeč) with the Church of the Assumption of the Virgin Mary - monastery and place of pilgrimage (Králíky)
(Víkend pro rodiny)
(Červenovodská pouť) Fri 9/17/2021 - Sun 9/19/2021
Červená Voda
(Červenovodská pouť)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 2)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Fri 9/17/2021 - Wed 9/29/2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)
(Farmářské trhy) Sun 9/19/2021 8:00
Červená Voda
(Farmářské trhy)

sports activities (total: 2)

(TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice) Sun 9/19/2021 13:00
(Červená Voda)
(TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice)
(FC Jiskra 2008 B – Choceň B) Sun 9/19/2021 15:30
(Červená Voda)
(FC Jiskra 2008 B – Choceň B)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 9)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Mon 12/21/2020 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021) Sun 9/19/2021 8:00 - 15:00
(Svinčany)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021)

for experts (total: 1)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

free time (total: 12)

(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století) Sun 9/19/2021 13:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století)
(Akce - stará řemesla) Sun 9/19/2021 14:00 - 17:00
Paleta Ecocentre (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Těsné formy) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Současná fotografie) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Léto u moře) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)

music (total: 2)

(Jam Session) Sun 9/19/2021 14:00 - 18:00
(Pardubice)
(Jam Session)
(Taneční odpolední čaje) Sun 9/19/2021 14:00
Hronovice Civic Centre (Pardubice) - Grand hall
(Taneční odpolední čaje)

social (total: 1)

(Akce - stará řemesla) Sun 9/19/2021 14:00 - 17:00
Paleta Ecocentre (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)

sports activities (total: 2)

(Pardubický vinařský půlmraton) Sun 9/19/2021
Bezdíčkova (Pardubice), Bubeníkova (Pardubice), Fáblovka (Pardubice), Hradecká (Pardubice), Husova (Pardubice), Jahnova (Pardubice), Kunětická (Pardubice), Labská (Pardubice), Masarykovo náměstí (Pardubice), Mezi Mosty (Pardubice), Pernštýnské náměstí (Pardubice), Sakařova (Pardubice), Smetanovo náměstí (Pardubice), Studentská (Pardubice), třída Míru (Pardubice), U Stadionu (Pardubice)
(Pardubický vinařský půlmraton)
(Kolem sečské přehrady) Sun 9/19/2021
Pardubice
(Kolem sečské přehrady)

total number of searched records: 150

Find your activity