Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Sunny 10°C
the weather

Weather - Pardubice

26.9. (06:00)
today
Sunny
10°C
27.9.
tomorrow
Occasional rain
24°C/13°C
28.9.
TuesdayShowers
22°C/12°C
29.9.
WednesdayOccasional rain
19°C/10°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 4)

(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Sat 9/18/2021 19:30
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít) Sat 9/18/2021 17:00
Sat 9/18/2021 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 17:00
Sokol Cinema (Litomyšl )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Deníček moderního fotra) Sat 9/18/2021 19:00
Šember Theatre (Vysoké Mýto)
(Deníček moderního fotra)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 15)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Sun 6/13/2021 - Sat 11/27/2021
Gallery of Miroslav Kubik (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Sun 6/13/2021 - Sun 10/3/2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) Sun 8/1/2021 - Sun 10/10/2021
Knight's House - Litomyšl Municipal Gallery (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Malířský salon) Sat 9/4/2021 - Sun 9/19/2021
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Malířský salon)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Mon 9/6/2021 - Sun 10/31/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Tue 5/4/2021 - Sun 5/29/2022
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) Tue 6/1/2021 - Sun 10/3/2021
City Picture Gallery (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Sun 8/22/2021 - Sun 1/2/2022
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Výstava fotografií) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
Space Cinema (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Ukázky z knihy) Wed 9/1/2021 - Thu 9/30/2021
Live Wall (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Koncept v architektuře) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Fri 9/3/2021 - Thu 9/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Fri 9/17/2021 - Fri 10/15/2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Starodávný jarmark) Sat 9/18/2021 8:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Starodávný jarmark)

for experts (total: 1)

(Bezplatné testovací jízdy elektrokol) Sat 9/18/2021 8:00 - 15:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Bezplatné testovací jízdy elektrokol)

free time (total: 2)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Dny evropského dědictví) Sat 9/18/2021 15:00
Ottendorfer´s House (Svitavy)
(Dny evropského dědictví)

music (total: 6)

(Zahradní slavnost) Sat 9/18/2021 14:00 - 16:00
Monastery gardens (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Hana Robinson) Sat 9/18/2021 16:30 - 18:00
Smetana House (Litomyšl) - Grand hall
(Hana Robinson)
(Festivalový ples - Hudba) Sat 9/18/2021 20:00
Smetana House (Litomyšl) - Grand hall
(Festivalový ples - Hudba)
(Pall Mall Art) Sat 9/18/2021 10:00 - 13:30
Smetana House (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Houseland) Sat 9/18/2021 22:00
At Kolja's Dance Club (Litomyšl)
(Houseland)
(Diskotéka 70.-90. let) Sat 9/18/2021 22:00
Music Club Kotelna (Litomyšl), Litomyšl
(Diskotéka 70.-90. let)

social (total: 5)

(Sbírkové dny Světlušky) Mon 9/6/2021 - Thu 9/30/2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Thu 9/16/2021 - Tue 9/28/2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Benefiční zahradní zábava) Sat 9/18/2021
Hussite Congregation - church (Vysoké Mýto)
(Benefiční zahradní zábava)
(Pall Mall Art) Sat 9/18/2021 10:00 - 13:30
Smetana House (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Zažít město jinak) Sat 9/18/2021 13:00
Urban conservation area in Svitavy (Svitavy)
(Zažít město jinak)

sports activities (total: 7)

(Rozběhneme pěstounství) Mon 9/13/2021 - Sun 9/19/2021
(Litomyšl)
(Rozběhneme pěstounství)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji) Sat 9/18/2021 8:00
Střelnice (Svitavy)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B) Sat 9/18/2021 10:00
Sat 9/18/2021 12:15
Svitavy stadium (Svitavy)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem) Sat 9/18/2021 13:00
Sat 9/18/2021 14:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice) Sat 9/18/2021 17:00
Sat 9/18/2021 18:45
Municipal Sports Hall (Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava) Sat 9/18/2021 20:00
Střelnice (Svitavy)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty) Thu 9/16/2021 - Sat 9/18/2021
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty)

theatre (total: 3)

(Zahradní slavnost) Sat 9/18/2021 14:00 - 16:00
Monastery gardens (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Pall Mall Art) Sat 9/18/2021 10:00 - 13:30
Smetana House (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(XIV. večer MAC) Sat 9/18/2021 20:00
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(XIV. večer MAC)

cinema - movie (total: 2)

(Muž se zaječíma ušima) Sat 9/18/2021 17:00
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Muž se zaječíma ušima)
(Jedině Tereza) Sat 9/18/2021 19:30
Chrudim city cinema (Chrudim)
(Jedině Tereza)

ecclesiastic (total: 3)

(Mše sv.) Sat 9/18/2021 9:00
Senior centre (Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) Sat 9/18/2021 17:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sat 9/18/2021 7:30
Holy Trinity Church (Kameničky)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 7)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Fri 7/9/2021 - Sun 10/31/2021
Chateau Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) Tue 5/11/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Mon 8/2/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Sun 8/22/2021 - Wed 9/29/2021
Karel Pippich Theatre exhibition hall (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Sun 9/5/2021 - Sun 10/31/2021
Multifunctional centre (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Výstave architekta Františka Schmornaze) Sat 9/11/2021 - Sun 9/19/2021
Švýcárna - museum (Slatiňany)
(Výstave architekta Františka Schmornaze)
(Výstava 50 let vzniku města) Mon 9/13/2021 - Sun 9/19/2021
Social House (Slatiňany)
(Výstava 50 let vzniku města)

for experts (total: 2)

(Skautská kavárna) Sat 9/18/2021 9:30
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) Sat 9/18/2021 - Sun 9/19/2021
Parent's centre Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)

free time (total: 8)

(Hrané prohlídky na zámku) Sat 9/18/2021 15:00 - 18:00
Slatiňany Chateau (Slatiňany)
(Hrané prohlídky na zámku)
(Krkonoše) Sat 9/18/2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) Sat 9/18/2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Den otevřených dveří památek) Sat 9/18/2021 9:00 - 17:00
Chrudim Puppetry Museum (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) Sat 9/18/2021 9:00 - 17:00
Vodní Zdroje lecture hall (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) Sat 9/18/2021 9:00 - 17:00
Capuchin monastery with the church of St. Joseph - Museum of Baroque Sculptures (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(IV. setkání veteránů) Sat 9/18/2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) Sat 9/18/2021 18:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Theatre hall
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)

historical (total: 2)

(IV. setkání veteránů) Sat 9/18/2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Praktická ukázka sokolnictví) Sat 9/18/2021 16:00
Heřmanův Městec
(Praktická ukázka sokolnictví)

music (total: 3)

(Noční stanice) Sat 9/18/2021 16:00
(Trhová Kamenice, Polom)
(Noční stanice)
(Koncert) Sat 9/18/2021 17:00
Sokol House (Slatiňany)
(Koncert)
(Pořezanej ksicht vol. 6) Sat 9/18/2021 20:00
Cihelka complex (Hlinsko)
(Pořezanej ksicht vol. 6)

social (total: 4)

(Oslavy 50. let vzniku města) Sat 9/11/2021 - Sun 9/19/2021
Slatiňany
(Oslavy 50. let vzniku města)
(Ukliďme Skuteč) Sat 9/18/2021 8:30
(Skuteč)
(Ukliďme Skuteč)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) Sat 9/18/2021 18:00
Multifunctional centre (Hlinsko) - Theatre hall
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)
(Skautská kavárna) Sat 9/18/2021 9:30
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Skautská kavárna)

sports activities (total: 12)

(9. ročník vodáckého sjezdu) Sat 9/18/2021 11:00
Scout clubhouse (Ronov nad Doubravou)
(9. ročník vodáckého sjezdu)
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021) Sat 9/18/2021
Ronov nad Doubravou
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021)
(Krkonoše) Sat 9/18/2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Dětské rybářské závody) Sat 9/18/2021
Prosetín
(Dětské rybářské závody)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) Sat 9/18/2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Memoriál Františka Lorence) Sat 9/18/2021 7:00 - 16:30
Štěpánov (Štěpánov)
(Memoriál Františka Lorence)
(Saar Challenge) Sat 9/18/2021 9:00
Olšinky (Hlinsko)
(Saar Challenge)
(Sušidla Cup 2021) Sat 9/18/2021 9:00
(Včelákov)
(Sušidla Cup 2021)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj) Sat 9/18/2021 9:00
Ždárec cultural house (Seč)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj)
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy) Sat 9/18/2021 10:00 - 13:00
Chrudim
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí) Sat 9/18/2021 9:30
Sat 9/18/2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka) Sat 9/18/2021
(Leštinka)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka)

cinema - movie (total: 4)

(Steklík a pokračování) Sat 9/18/2021 15:00
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Steklík a pokračování)
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D)) Sat 9/18/2021 17:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D))
(After: Tajemství) Sat 9/18/2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(After: Tajemství)
(Jedině Tereza) Sat 9/18/2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Jedině Tereza)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Mon 5/3/2021 - Sun 10/31/2021
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Thu 6/24/2021 - Thu 9/30/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Hoří?) Fri 7/2/2021 - Sun 9/19/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava: Třikrát jinak) Wed 9/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Knihaři z Lanškrouna) Thu 9/2/2021 - Sun 11/14/2021
Lanškroun Chateau - Municipal Museum (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Thu 9/2/2021 - Sun 10/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Cultural centre (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Thu 9/9/2021 - Sun 10/3/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Thu 9/9/2021 - Fri 12/31/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Tue 9/14/2021 - Mon 11/1/2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Wed 9/15/2021 - Thu 9/30/2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) Wed 9/15/2021 - Thu 9/30/2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Fri 9/17/2021 - Tue 11/30/2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí) Sat 9/18/2021 9:30 - 18:00
ČD Bike (Ústí nad Orlicí)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí)
(Choceňské trhy) Sat 9/18/2021 8:00 - 12:00
City of Choceň Information Centre (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Thu 4/1/2021 - Sun 10/31/2021
Opočno Chateau (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

for experts (total: 3)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Thu 9/2/2021 - Thu 9/30/2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) Sat 9/18/2021 17:00 - 18:00
Opočno Chateau (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Taneční pro mládež) Sat 9/18/2021
House of Lords (Choceň) - Main hall
(Taneční pro mládež)

free time (total: 10)

(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu) Sat 9/18/2021 18:30 - 21:00
Grange - Museum of the Eagle Mountains (Rokytnice v Orlických horách)
(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Nocovačka v Rose) Fri 9/17/2021 17:00 - Sat 9/18/2021 15:00
Rosa Family Centre (Česká Třebová)
(Nocovačka v Rose)
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka) Sat 9/18/2021 7:00 - 18:00
Česká Třebová
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka)
(Burza) Sat 9/18/2021 9:00 - 12:00
Cultural house (Dlouhoňovice)
(Burza)
(Drakyáda) Sat 9/18/2021 14:00
Jablonné nad Orlicí
(Drakyáda)
(Dny evropského dědictví) Sat 9/18/2021 15:00
Lanškroun
(Dny evropského dědictví)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) Sat 9/18/2021 17:00 - 18:00
Opočno Chateau (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana) Sat 9/18/2021 9:00 - 17:00
Museum and sitting room of Jara Cimrman (Letohrad)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana)

gastronomy (total: 3)

(2. zámecké burčákobraní) Sat 9/18/2021 17:00
Doudleby nad Orlicí Chateau (Doudleby nad Orlicí)
(2. zámecké burčákobraní)
(Rybí speciality) Sat 9/18/2021 9:00 - 14:00
(Lukavice)
(Rybí speciality)
(35. Přívratské vinobraní) Sat 9/18/2021 13:00
Přívrat
(35. Přívratské vinobraní)

historical (total: 1)

(Historickými vlaky do Žamberka) Sat 9/18/2021
Potštejn (Potštejn), Litomyšl (Litomyšl), Lanšperk (Dolní Dobrouč), Kostelec n.Orlicí (Kostelec nad Orlicí), ČD Bike (Letohrad), Doudleby n.Orlicí (Doudleby nad Orlicí), ČD Bike (Česká Třebová), Dolní Dobrouč (Dolní Dobrouč), ČD Bike (Ústí nad Orlicí), Týniště n.Orlicí (Týniště nad Orlicí), ČD Bike (Choceň), ČD Bike (Žamberk), Vysoké Mýto m. (Vysoké Mýto), Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Historickými vlaky do Žamberka)

music (total: 3)

(Koncert u Rybníčku) Sat 9/18/2021 10:00
Senior's Home (Lanškroun)
(Koncert u Rybníčku)
(Koncert Marie Rottrové) Sat 9/18/2021 19:00
Multifunctional Centre LArt (Lanškroun)
(Koncert Marie Rottrové)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv) Sat 9/18/2021 19:00
Church of St. Prokop (Dlouhá Třebová)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv)

social (total: 4)

(Den otevřených dveří v Neratově) Sat 9/18/2021
Church of the Assumption of Our Lady (Neratov)
(Den otevřených dveří v Neratově)
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.) Sat 9/18/2021
Ústí nad Orlicí
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce) Sat 9/18/2021 10:00
Vonwillerka Culture Centre (Žamberk)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile) Sat 9/18/2021 13:30 - 17:30
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile)

sports activities (total: 14)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Fri 9/10/2021 - Sun 10/31/2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rozběhněme pěstounství) Mon 9/13/2021 - Sun 9/19/2021
(Česká Třebová)
(Rozběhněme pěstounství)
(Lichkov - Králíky) Sat 9/18/2021
Nádražní (Jablonné nad Orlicí)
(Lichkov - Králíky)
(XXIV. ročník Rybářských závodů) Sat 9/18/2021
453062 Orlice Tichá (Choceň)
(XXIV. ročník Rybářských závodů)
(Rybářské závody) Sat 9/18/2021 7:00
(Lukavice)
(Rybářské závody)
(31. Žamberský Duatlon - MČR) Sat 9/18/2021 8:00 - 14:00
Žamberk
(31. Žamberský Duatlon - MČR)
(Memoriál Zdeňka Veselého) Sat 9/18/2021 9:00
(Ústí nad Orlicí)
(Memoriál Zdeňka Veselého)
(Dětská míle) Sat 9/18/2021 9:00 - 12:00
Opočno Chateau (Opočno)
(Dětská míle)
(21. žamberský miniduatlon) Sat 9/18/2021 11:00 - 12:30
Žamberk
(21. žamberský miniduatlon)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří) Sat 9/18/2021 13:00
Football pitch (Orlické Podhůří)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří)
(Sokolské olympijské hry) Sat 9/18/2021 13:00 - 17:00
Choceň
(Sokolské olympijské hry)
(Fotbalové utkání - A muži) Sat 9/18/2021 15:30
Stadion FK Letohrad (Letohrad)
(Fotbalové utkání - A muži)
(Závody minikár) Sat 9/18/2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí
(Závody minikár)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sat 9/18/2021 19:00 - 22:00
Kodyma national House (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

cinema - movie (total: 6)

(Mimi šéf: rodinný podnik) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Chlast) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 21:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Chlast)
(Tlapková patrola ve filmu) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Tlapková patrola ve filmu)
(Láska pod kapotou) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 18:00
Sat 9/18/2021 20:29
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Láska pod kapotou)
(Zelený rytíř) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové) - Grand hall
(Zelený rytíř)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 2)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Fri 9/3/2021 - Tue 10/26/2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)
(Výstava Mýty o pěstounství) Mon 9/6/2021 - Mon 9/20/2021
(Hradec Králové)
(Výstava Mýty o pěstounství)

for experts (total: 2)

(Ptačí ostrov) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 15:30 - 17:00
Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)
(Voyager) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 18:30 - 20:00
Hradec Králové Observatory and Planetarium (Hradec Králové)
(Voyager)

free time (total: 3)

(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 20:00 - 21:30
Municipal house (Hradec Králové)
(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 15:00 - 15:30
Church of St. Nicholas (Hradec Králové)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka)
(Svítání na Bílé věži 2021) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 6:37 - 7:37
White Tower (Hradec Králové)
(Svítání na Bílé věži 2021)

social (total: 3)

(32. ročník fotografické soutěže) Thu 4/1/2021 - Thu 9/30/2021
Impulse HK, centre supporting artistic activities (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Thu 7/1/2021 - Thu 9/30/2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 10:00 - 17:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

theatre (total: 1)

(Kdo se bojí Virginie Woolfové) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 19:00 - 21:45
Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)
(Kdo se bojí Virginie Woolfové)

ecclesiastic (total: 2)

(Víkend pro rodiny) Fri 9/17/2021 - Sun 9/19/2021
Mountain of the Mother of God (Hedeč) with the Church of the Assumption of the Virgin Mary - monastery and place of pilgrimage (Králíky)
(Víkend pro rodiny)
(Červenovodská pouť) Fri 9/17/2021 - Sun 9/19/2021
Červená Voda
(Červenovodská pouť)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Fri 9/17/2021 - Wed 9/29/2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

sports activities (total: 2)

(Fotbalové utkání) Sat 9/18/2021 15:30
(Lichkov)
(Fotbalové utkání)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava) Sat 9/18/2021 18:00
(Červená Voda)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 11)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Mon 12/21/2020 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Wed 6/23/2021 - Sun 11/7/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Festival Tattoo Event) Sat 9/18/2021 10:00 - 22:00
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Festival Tattoo Event)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) Sat 9/18/2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Fri 1/1/2021 - Fri 12/31/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Wed 6/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) Tue 9/7/2021 - Sun 11/21/2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021) Sat 9/18/2021 8:00 - 17:00
(Svinčany)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021)

for experts (total: 3)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) Sat 9/18/2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý)) Sat 9/18/2021 13:00
Theatre 29 (Pardubice)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý))

free time (total: 14)

(Tajný kryt) Sat 9/18/2021 11:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Tajný kryt)
(Kryt civilní obrany) Sat 9/18/2021 13:00
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Kryt civilní obrany)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sat 9/18/2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Creative Studio of the Gallery of East Bohemia (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Léto u moře) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Thu 9/9/2021 - Wed 12/22/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Současná fotografie) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Těsné formy) Thu 9/9/2021 - Sun 10/10/2021
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Pardubický Slavín) Sat 9/18/2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín)

gastronomy (total: 2)

(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) Sat 9/18/2021 14:00
Choltice Chateau (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Burčákový expres) Sat 9/18/2021 13:00 - 18:00
Pardubice (Pardubice)
(Burčákový expres)

historical (total: 1)

(Burčákový expres) Sat 9/18/2021 13:00 - 18:00
Pardubice (Pardubice)
(Burčákový expres)

music (total: 5)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) Sat 9/18/2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Oi ! punk fest) Sat 9/18/2021 18:00
Ponorka - music club (Pardubice)
(Oi ! punk fest)
(Mirai) It is possible to order tickets Sat 9/18/2021 20:00
Pardubice brewery (Pardubice)
(Mirai)
(Loučení s létem) Sat 9/18/2021 10:00
Lázně Bohdaneč (Lázně Bohdaneč)
(Loučení s létem)
(XIV. Festival pěveckých sborů) Sat 9/18/2021 16:00
(XIV. Festival pěveckých sborů)

social (total: 3)

(Eldis Dětský super den) Sat 9/18/2021 10:00 - 17:00
Pardubice Racecourse (Pardubice)
(Eldis Dětský super den)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) Sat 9/18/2021 14:00
Choltice Chateau (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského) Sat 9/18/2021 13:00
Masarykovo náměstí (Přelouč)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského)

sports activities (total: 4)

(Ze zámku do betléma) Sat 9/18/2021
Pardubice
(Ze zámku do betléma)
(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku) Sat 9/18/2021
Pardubice
(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku)
(Kocourkovské vandrování) Sat 9/18/2021 7:00 - 17:30
Lázně Bohdaneč
(Kocourkovské vandrování)
(Loučení s létem) Sat 9/18/2021 8:00 - 15:00
Holice
(Loučení s létem)

theatre (total: 1)

(Z postele do postele) Sat 9/18/2021 19:00
East Bohemian Theatre (Pardubice)
(Z postele do postele)

total number of searched records: 200

Find your activity