Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal of Pardubice region
Czech Republic
Mists 9°C
the weather

Weather - Pardubice

26.9. (05:00)
today
Mists
9°C
27.9.
tomorrow
Occasional rain
24°C/13°C
28.9.
TuesdayShowers
22°C/12°C
29.9.
WednesdayOccasional rain
19°C/10°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemian-Moravian Borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemian-Moravian Borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 2)

(Hodinářův učeň) Mon 8/23/2021 21:00
open air cinema (Svitavy)
(Hodinářův učeň)
(Filmový týden v Amfíku) Mon 8/23/2021
Vysoké Mýto Municipal club (Vysoké Mýto)
(Filmový týden v Amfíku)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 6)

(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Sun 6/13/2021 - Sun 10/3/2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Pačinkův Aplaus) Sun 6/20/2021 - Sun 9/5/2021
Hotel Aplaus (Litomyšl)
(Pačinkův Aplaus)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.) Wed 6/9/2021 - Tue 8/31/2021
Live Wall (Svitavy)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.)
(Distanc) Thu 7/1/2021 - Tue 8/31/2021
(Vysoké Mýto)
(Distanc)
(Plán B) Sat 7/3/2021 - Mon 8/30/2021
Litomyšl
(Plán B)
(Libuše Müllerová - Doteky krásy) Mon 8/9/2021 - Sun 9/5/2021
Nové Hrady Chateau (Nové Hrady)
(Libuše Müllerová - Doteky krásy)

for experts (total: 1)

(Světlo a stín – kresba tužkou a mikrofixem) Mon 8/23/2021 10:00
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Světlo a stín – kresba tužkou a mikrofixem)

free time (total: 3)

(Dětská herna) Tue 5/4/2021 - Fri 12/31/2021
Regional Museum in Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Tématická stezka Pernštejnové) Thu 5/20/2021 - Tue 8/31/2021
Chateau rise (Litomyšl) - Chateau park
(Tématická stezka Pernštejnové)
(Světlo a stín – kresba tužkou a mikrofixem) Mon 8/23/2021 10:00
Portmoneum - Josef Váchal Museum (Litomyšl)
(Světlo a stín – kresba tužkou a mikrofixem)

cinema - movie (total: 2)

(Já, Maria Callas) Mon 8/23/2021 20:00
Leťák (Chrudim)
(Já, Maria Callas)
(Expedice: Džungle) Mon 8/23/2021 20:00
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Expedice: Džungle)

ecclesiastic (total: 1)

(Bohoslužba) Mon 8/23/2021 17:00
Church of the Nativity of the Virgin Mary (Hlinsko)
(Bohoslužba)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 5)

(Výstava věnečků) Tue 5/11/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava malířů Vysočiny) Thu 6/17/2021 - Sun 8/29/2021
Vysočina
(Výstava malířů Vysočiny)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado) Fri 7/16/2021 - Fri 9/10/2021
Hole for exhibition (Chrudim)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Mon 8/2/2021 - Thu 9/30/2021
Pohůdka Centre (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Sun 8/22/2021 - Wed 9/29/2021
Karel Pippich Theatre exhibition hall (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)

for experts (total: 1)

(Záhadný ostrov Tralaland) Sat 8/21/2021 - Sat 8/28/2021
(Chrudim)
(Záhadný ostrov Tralaland)

free time (total: 1)

(Příměstský tábor Veselá věda Chrudim) Mon 8/23/2021 - Fri 8/27/2021
Chrudim
(Příměstský tábor Veselá věda Chrudim)

sports activities (total: 4)

(Cvičení rodičů s kojenci) Mon 8/23/2021 10:00 - 11:00
Parent's centre Radovánek (Heřmanův Městec)
(Cvičení rodičů s kojenci)
(Sportovní den mládeže) Mon 8/23/2021 15:00
Slatiňany
(Sportovní den mládeže)
(Cvičení pro těhotné) Mon 8/23/2021 18:00 - 20:00
Parent's centre Radovánek (Heřmanův Městec)
(Cvičení pro těhotné)
(Letní charitativní joga) Mon 8/23/2021 19:00 - 20:00
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Letní charitativní joga)

cinema - movie (total: 3)

(Gunda) Mon 8/23/2021 18:30
Cinema Máj (Choceň)
(Gunda)
(Matky (ČR) 2D) Mon 8/23/2021 19:00
Cultural centre (Česká Třebová) - Grand hall
(Matky (ČR) 2D)
(Respect) Mon 8/23/2021 19:30
Roškot Theatre, Máj Cinema, Theatre Club (Ústí nad Orlicí)
(Respect)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 13)

(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán) Wed 5/19/2021 - Tue 8/31/2021
Municipal library Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán)
(Radek Lepka - fotografie) Mon 5/24/2021 - Tue 9/14/2021
(Lanškroun)
(Radek Lepka - fotografie)
(Výstava - Mechanické hračky) Thu 6/17/2021 - Sun 9/5/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Mechanické hračky)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Thu 6/24/2021 - Thu 9/30/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas) Thu 7/1/2021 - Tue 8/31/2021
Czech Red Cross (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky) Thu 7/1/2021 - Tue 8/31/2021
(Česká Třebová)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky)
(Výstava - Hoří?) Fri 7/2/2021 - Sun 9/19/2021
Municipal museum (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Labyrint) Mon 8/2/2021 - Tue 8/31/2021
Jungmannova (Choceň)
(Labyrint)
(Výstava příběhů Ujali jste se mě s láskou) Mon 8/2/2021 - Tue 8/31/2021
(Častolovice)
(Výstava příběhů Ujali jste se mě s láskou)
(Výstava fotografií - Fotoklub Oko) Mon 8/2/2021 - Tue 8/31/2021
Small Theatre (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Fotoklub Oko)
(Výstava výtvarného umění) Fri 8/6/2021 - Tue 8/31/2021
Civic Centre (Ústí nad Orlicí)
(Výstava výtvarného umění)
(Výstava: Aleš a Jiří Kociánovi) Mon 8/9/2021 - Thu 9/9/2021
(Opočno)
(Výstava: Aleš a Jiří Kociánovi)
(Stará Choceň) Sat 8/14/2021 - Sun 9/12/2021
Chateau Choceň - Orlické Museum (Choceň)
(Stará Choceň)

for experts (total: 1)

(Letní tábor) Sun 8/22/2021 - Sat 8/28/2021
(Nekoř)
(Letní tábor)

free time (total: 11)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Mon 3/1/2021 - Sun 10/31/2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Wed 3/24/2021 - Thu 11/18/2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Vem vak!) Mon 6/28/2021 - Tue 8/31/2021
House of Children and Youth (Choceň)
(Vem vak!)
(Naučná stezka za pokladem) Thu 7/1/2021 - Tue 8/31/2021
Na Horách (Česká Třebová)
(Naučná stezka za pokladem)
(Pročtené léto) Thu 7/1/2021 - Tue 8/31/2021
(Lanškroun)
(Pročtené léto)
(Příměstský tábor: Veselá věda) Fri 7/23/2021 - Fri 8/27/2021
Czech Union for Nature Conservation Podorlicko Ecocentre (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Veselá věda)
(Retrohrátky) Sun 8/1/2021 - Tue 8/31/2021
Letohrad chateau (Letohrad)
(Retrohrátky)
(Prázdninová šicí dílna pro teenagery) Mon 8/23/2021 - Fri 8/27/2021
Pansy way for family and children's group (Žamberk)
(Prázdninová šicí dílna pro teenagery)
(Příměstský tábor: Pevnost poznání Česká Třebová) Mon 8/23/2021 - Fri 8/27/2021
Kamarád Children's and Youth Home (Česká Třebová), (Olomouc)
(Příměstský tábor: Pevnost poznání Česká Třebová)
(Letní příměstský tábor: Vítej mezi dobrodruhy!) Mon 8/23/2021 - Fri 8/27/2021
Junák - boy scout and girl guide association of the CR (Choceň)
(Letní příměstský tábor: Vítej mezi dobrodruhy!)
(Nemluvňátka, kojenci, batolátka) Mon 8/23/2021 9:00 - 12:00
Medvídek Maternity Centre (Ústí nad Orlicí)
(Nemluvňátka, kojenci, batolátka)

sports activities (total: 1)

(On-line stopovaná) Sun 8/1/2021 - Tue 8/31/2021
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(On-line stopovaná)

cinema - movie (total: 3)

(Shoky a Morthy: poslední velká akce) It is possible to order tickets Mon 8/23/2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce)
(Reminiscence) It is possible to order tickets Mon 8/23/2021 17:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Reminiscence)
(Spící město) It is possible to order tickets Mon 8/23/2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Spící město)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Milan Kundera (neztracen) v překladech) Thu 7/1/2021 - Sat 8/28/2021
(Hradec Králové)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech)

social (total: 3)

(32. ročník fotografické soutěže) Thu 4/1/2021 - Thu 9/30/2021
Impulse HK, centre supporting artistic activities (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Thu 7/1/2021 - Thu 9/30/2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Pátrací hra - Questing) Thu 7/1/2021 - Tue 8/31/2021
(Hradec Králové)
(Pátrací hra - Questing)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) Thu 7/22/2021 - Thu 9/30/2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

free time (total: 2)

(Museum virtualis) Thu 4/29/2021 - Fri 12/31/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Příměstský tábor - beachvolejbalový kemp) Mon 8/23/2021 - Fri 8/27/2021
TCV Pardubice (Pardubice)
(Příměstský tábor - beachvolejbalový kemp)

theatre (total: 1)

(Divadelní festival - Mezi vrrraty) Fri 8/20/2021 - Wed 8/25/2021
(Pardubice)
(Divadelní festival - Mezi vrrraty)

total number of searched records: 65

Find your activity