Holiday in the CR:CZeCOTTourmapsEast BohemiaUNESCOCzech inspirationActive holidayTimetablesGEOFUN
loading...
Tourist navigator
Viki
Official tourist portal
of Pardubice region
Overcast 12°C
the weather

Weather - Pardubice

24.10. (05:00)
today
Overcast
12°C
25.10.
tomorrow
Sunny
16°C/7°C
26.10.
MondayOvercast
14°C/10°C
27.10.
TuesdayRain
10°C/10°C
Source: Weather Meteocentrum

Events calendar

Event search:
Districts: Bohemia-Moravia borderlands. Kladské border region. . Eagle (Orlické) mountains and foothills. Bohemia-Moravia borderlands. Hradec Králové region. Pardubice region. Chrudim-Hlinsko Region.
Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection. Map for territory selection.








start: end:
Other search parameters

Map

cinema - movie (total: 1)

(Karel) Sat 10/24/2020 19:30
Space Cinema (Svitavy)
(Karel)

ecclesiastic (total: 1)

(Bohoslužba - Budislav) Sat 10/24/2020 18:30
(Budislav)
(Bohoslužba - Budislav)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 11)

(73. umělecký salon: 13 v Poličce) Sat 9/12/2020 - Sun 11/1/2020
Polička - Town hall and city gallery (Polička)
(73. umělecký salon: 13 v Poličce)
(Lucemburské opráski) Sat 9/19/2020 - Sun 10/25/2020
The Regional museum in Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Lucemburské opráski)
(Výstava obrazů - Simonetta Šmídová) Mon 8/5/2019 - Wed 10/28/2020
Nové Hrady - chateau (Nové Hrady)
(Výstava obrazů - Simonetta Šmídová)
(Otmarovo oko) Tue 9/1/2020 - Fri 10/30/2020
(Vysoké Mýto)
(Otmarovo oko)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno) Thu 10/1/2020 - Sun 11/1/2020
Polička - Town hall and city gallery (Polička)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno)
(Free Belarus) Thu 10/1/2020 - Sun 11/15/2020
Live Wall (Svitavy)
(Free Belarus)
(Humorest 1990) Sat 10/3/2020 - Tue 11/17/2020
Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)
(Humorest 1990)
(Výtvarné ohlédnutí) Sat 10/3/2020 - Sun 11/15/2020
Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)
(Výtvarné ohlédnutí)
(Očima Polláka a Špačka) Tue 10/6/2020 - Tue 11/17/2020
Municipal gallery (Vysoké Mýto)
(Očima Polláka a Špačka)
(Zase Já) Mon 10/12/2020 - Mon 11/9/2020
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Zase Já)
(Podzimní výstava Ruky pro život) Sat 10/24/2020 9:00 - 16:00
J. E. Purkyně (Litomyšl)
(Podzimní výstava Ruky pro život)

for experts (total: 2)

(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd) It is possible to order tickets Tue 9/29/2020 - Tue 11/24/2020
(Dolní Újezd)
(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd)
(Drobnosti z kovu a ohně) Sat 10/24/2020 8:00
Municipal museum and gallery in Svitavy (Svitavy)
(Drobnosti z kovu a ohně)

free time (total: 2)

(Svojanovské stíny) Sat 10/24/2020 15:45
Svojanov - castle (Svojanov)
(Svojanovské stíny)
(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit) Sat 3/28/2020 - Sat 10/31/2020
Bedřich Smetana's parental home (Litomyšl)
(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit)

music (total: 1)

(Vanessa + after párty) Sat 10/24/2020 20:30
Theatre Alternative Club (Svitavy)
(Vanessa + after párty)

social (total: 1)

(Den turistických informačních center) Sat 10/24/2020
Vysoké Mýto Tourist Information Centre (Vysoké Mýto)
(Den turistických informačních center)

sports activities (total: 3)

(TJ Svitavy A – Sokol Kerhartice) Sat 10/24/2020 10:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Sokol Kerhartice)
(TJ Svitavy B – Králíky) Sat 10/24/2020 14:30
Lány playground (Svitavy)
(TJ Svitavy B – Králíky)
(Svitavy – FbK Horní Suchá) Sat 10/24/2020 18:00
Střelnice (Svitavy)
(Svitavy – FbK Horní Suchá)

ecclesiastic (total: 1)

(Divadelní představení) Sat 10/24/2020 14:00
Social House (Slatiňany)
(Divadelní představení)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 6)

(Ultrafialové retro) Thu 1/30/2020 - Sun 1/9/2022
Chrudim Puppetry Museum (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan) Fri 9/18/2020 - Sun 1/31/2021
Regional Museum in Chrudim (Chrudim)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan)
(Hnízdo pro duši) Fri 3/6/2020 - Sun 11/1/2020
Chrudim Puppetry Museum (Chrudim)
(Hnízdo pro duši)
(Módní doplňky našich předků) Thu 8/27/2020 - Sat 10/31/2020
Chrast - town museum, chateau (Chrast u Chrudimě)
(Módní doplňky našich předků)
(Výstava fotografií) Sat 10/3/2020 - Sun 11/29/2020
Open Air Museum Vysočina - Hlinsko-Betlém (Hlinsko v Čechách)
(Výstava fotografií)
(Můj život v obrazech) Mon 10/19/2020 - Sun 11/29/2020
John XXIII. Centre (Hlinsko)
(Můj život v obrazech)

gastronomy (total: 1)

(Skutečský Oktoberfest) Fri 9/18/2020 - Wed 11/4/2020
(Skuteč)
(Skutečský Oktoberfest)

social (total: 1)

(Adoptuj si svůj strom) Sat 10/24/2020 14:00 - 17:00
Skuteč
(Adoptuj si svůj strom)

sports activities (total: 1)

(2. Liga juniorů) Sat 10/24/2020 9:00 - 17:00
(Skuteč)
(2. Liga juniorů)

theatre (total: 1)

(Divadelní představení) Sat 10/24/2020 14:00
Social House (Slatiňany)
(Divadelní představení)

cinema - movie (total: 2)

(Máša a medvěd: Mášiny písničky - ODLOŽENO) Sat 10/24/2020 15:30
Cinema Máj (Choceň)
(Máša a medvěd: Mášiny písničky - ODLOŽENO)
(Nightlife: Na tahu - ODLOŽENO) Sat 10/24/2020 18:00
Cinema Máj (Choceň)
(Nightlife: Na tahu - ODLOŽENO)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 11)

(Čechoslováci v boji za vlast) Fri 2/14/2020 - Sat 10/31/2020
The Museum of Needlework in Vamberk (Vamberk)
(Čechoslováci v boji za vlast)
(Lovecké tesáky z opočenských depozitářů (výstava)) Wed 4/1/2020 - Sat 10/31/2020
Opočno - chateau (Opočno)
(Lovecké tesáky z opočenských depozitářů (výstava))
(Cesta krajinou (expozice malířů Orlických hor a Podorlicka)) Tue 5/26/2020 - Fri 10/30/2020
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Cesta krajinou (expozice malířů Orlických hor a Podorlicka))
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá) Tue 9/1/2020 - Sat 10/31/2020
Častolovice - chateau (Častolovice) - Gallery
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá)
(Ve zdravém těle zdravý duch) Tue 5/26/2020 - Sat 10/31/2020
Kolowrat Chateau in Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Ve zdravém těle zdravý duch)
(Na ostří meče) Fri 7/24/2020 - Sat 10/31/2020
Museum and Gallery of Orlické Mountains (Rychnov nad Kněžnou)
(Na ostří meče)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země) Fri 9/18/2020 - Fri 10/30/2020
Museum and Gallery of Orlické Mountains (Rychnov nad Kněžnou)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země)
(Miloslav Holý - Slatinský rok) Fri 9/18/2020 - Sat 10/31/2020
Museum and Gallery of Orlické Mountains (Rychnov nad Kněžnou)
(Miloslav Holý - Slatinský rok)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie) Fri 9/18/2020 - Fri 10/30/2020
Museum and Gallery of Orlické Mountains (Rychnov nad Kněžnou)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie)
(Bohumil Dušek) Thu 10/1/2020 - Fri 10/30/2020
(Letohrad)
(Bohumil Dušek)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti) Thu 10/1/2020 - Sat 11/14/2020
Municipal museum Letohrad (Letohrad)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti)

for experts (total: 2)

(Den turistických informačních center - Zrušeno) Sat 10/24/2020 8:00 - 12:00
Letohrad Information Centre (Letohrad)
(Den turistických informačních center - Zrušeno)
(Kurz malování Mandal) Sat 10/24/2020 10:00 - 14:00
(Opočno)
(Kurz malování Mandal)

free time (total: 1)

(Swap) Thu 10/22/2020 - Sat 10/24/2020
Pansy way for family and children's group (Žamberk)
(Swap)

music (total: 1)

(Fernet Šok (rock, zábavovka)) Sat 10/24/2020 21:00
Rockster at the Devil's (Libchavy)
(Fernet Šok (rock, zábavovka))

sports activities (total: 8)

(Taneční kurzy pro mládež) Thu 10/1/2020 - Sat 12/12/2020
Orlovna (Letohrad)
(Taneční kurzy pro mládež)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Thu 10/1/2020 - Fri 10/30/2020
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Jablonné nad Orlicí - Řetová) Sat 10/24/2020 9:00
Football stadium (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Řetová)
(Extraliga hokejbalu) Sat 10/24/2020 14:00
(Letohrad)
(Extraliga hokejbalu)
(Fotbalové utkání AFK Kunvald - TJ Tatran Lichkov) Sat 10/24/2020 14:30
Kunvald (Kunvald)
(Fotbalové utkání AFK Kunvald - TJ Tatran Lichkov)
(Fotbalové utkání - A muži) Sat 10/24/2020 14:30
Stadion FK Letohrad (Letohrad)
(Fotbalové utkání - A muži)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Javornice) Sat 10/24/2020 14:30 - 16:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Javornice)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sat 10/24/2020 19:00 - 22:00
Kodyma national House (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 12)

(Dalibor Bača - Za kulisou) Tue 5/12/2020 - Wed 3/31/2021
Modern Art Gallery (Hradec Králové)
(Dalibor Bača - Za kulisou)
(Skloletí - 100 let sklářské školy v Železném Brodě) Fri 7/3/2020 - Sun 10/25/2020
The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Skloletí - 100 let sklářské školy v Železném Brodě)
(Záchrankou kolem světa) Fri 7/31/2020 - Sun 11/1/2020
The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Záchrankou kolem světa)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády) Sat 8/1/2020 - Sun 11/1/2020
The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár) Thu 9/3/2020 - Sat 10/31/2020
The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje) Fri 9/25/2020 - Sun 2/21/2021
The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje)
(Není obraz jako obraz) Fri 5/15/2020 - Sun 10/25/2020
The Museum of Eastern Bohemia in Hradec Králové (Hradec Králové)
(Není obraz jako obraz)
(Architektura ve službách první republiky - Královéhradecký kraj) Tue 9/1/2020 - Thu 10/29/2020
(Hradec Králové)
(Architektura ve službách první republiky - Královéhradecký kraj)
(Irena Pawerová - Abstract M-Art) Tue 9/1/2020 - Thu 10/29/2020
(Hradec Králové)
(Irena Pawerová - Abstract M-Art)
(Encyklopedie ve vědě a technice - Ottův slovník naučný) Tue 9/1/2020 - Tue 10/27/2020
(Hradec Králové)
(Encyklopedie ve vědě a technice - Ottův slovník naučný)
(Venkovní výstava příběhů z Indie) Thu 9/3/2020 - Fri 10/30/2020
(Hradec Králové)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita) Thu 10/1/2020 - Sat 10/31/2020
(Hradec Králové)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita)

for experts (total: 1)

(Výstavy a dračí laboratoř) Sat 10/24/2020 16:00 - 17:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

free time (total: 3)

(Soutěž - Týden knihoven) Mon 10/5/2020 - Sat 10/31/2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)
(Za příběhem draku) Sat 10/24/2020 15:30 - 17:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) Sat 10/24/2020 16:00 - 17:00
Drak Theatre (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

social (total: 1)

(Soutěž - Týden knihoven) Mon 10/5/2020 - Sat 10/31/2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)

sports activities (total: 1)

(Hradec Králové open - WDSF international open 2020) Sat 10/24/2020 10:00
Aldis Congress Centre (Hradec Králové)
(Hradec Králové open - WDSF international open 2020)

theatre (total: 2)

(Partička na vzduchu) It is possible to order tickets Sat 10/24/2020 20:00 - 21:30
The TJ Sokol in Chlumec nad Cidlinou (Chlumec nad Cidlinou)
(Partička na vzduchu)
(Lidé, místa, věci) It is possible to order tickets Sat 10/24/2020 19:00 - 20:30
Klicper's Theatre - Beseda Studio (Hradec Králové)
(Lidé, místa, věci)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 2)

Stopy osvobození Fri 5/29/2020 - Thu 11/5/2020
Krkonoše Museum Jilemnice - Harrach chateau (Jilemnice)
Stopy osvobození
(150 let železnice v Hostinném) Thu 6/4/2020 - Thu 12/31/2020
(Hostinné)
(150 let železnice v Hostinném)

sports activities (total: 1)

(Pojďte s námi) Sat 10/24/2020 7:00 - 17:00
Trutnov
(Pojďte s námi)

exhibitions, markets and trade fairs (total: 9)

(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla) Wed 9/9/2020 - Fri 11/6/2020
University of Pardubice Gallery (Pardubice)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla)
(Vnitřně virtuální krajiny) Thu 9/17/2020 - Thu 12/31/2020
Green gate (Pardubice)
(Vnitřně virtuální krajiny)
(Apokatastasis - Fuga per canonem) Thu 10/8/2020 - Sun 11/29/2020
Gallery of Pardubice (Pardubice)
(Apokatastasis - Fuga per canonem)
(Pardubické parforsní hony) Thu 5/7/2020 - Sun 5/23/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Pardubické parforsní hony)
(Josef Gočár a Východní Čechy) Fri 8/21/2020 - Thu 12/31/2020
Grand Cafe Royal (Pardubice)
(Josef Gočár a Východní Čechy)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století) Mon 9/14/2020 - Fri 12/18/2020
Přelouč City Cultural and Information Centre (Přelouč)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea) Fri 9/25/2020 - Sun 9/5/2021
Pardubice Chateau - Eastern Bohemia Museum (Pardubice)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později) Fri 10/16/2020 - Sun 11/15/2020
Theatre 29 (Pardubice)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice) Sat 10/17/2020 - Sat 10/31/2020
(Pardubice)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice)

for experts (total: 1)

(Program pro školy: Fotogramy) Tue 9/1/2020 - Thu 12/31/2020
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)

free time (total: 3)

(Kouzelnické vystoupení pro celou rodinu - Paul Merild) Sat 10/24/2020 13:00
Museum of Magic (Pardubice)
(Kouzelnické vystoupení pro celou rodinu - Paul Merild)
(Program pro školy: Fotogramy) Tue 9/1/2020 - Thu 12/31/2020
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Petr Válek - Přítvory a jiná havěť) Wed 9/16/2020 - Sun 11/8/2020
Eastern Bohemia Gallery in Pardubice - House U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy:  Petr Válek - Přítvory a jiná havěť)

music (total: 1)

(Fragmenty a Bitoff) Sat 10/24/2020 19:00
Doli Club (Pardubice)
(Fragmenty a Bitoff)

social (total: 1)

(Tematický prostor: Imerze - skok do moře dat) Tue 9/15/2020 - Thu 10/29/2020
(Pardubice)
(Tematický prostor: Imerze - skok do moře dat)

sports activities (total: 1)

(BK JIP Pardubice - NH Ostrava) Sat 10/24/2020 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - NH Ostrava)

theatre (total: 2)

(O chytré Kmotře lišce) Sat 10/24/2020 10:00
Children and Youth Home Beta - Dubina branch (Pardubice)
(O chytré Kmotře lišce)
(Kuřačky a spasitelky) Sat 10/24/2020 19:00
Exil Theatre (Pardubice)
(Kuřačky a spasitelky)

total number of searched records: 95

Find your activity

Regional operational programme NUTS II Northeast - New window.
Co-financing
Pardubice Region.
Realised by
CzechTourism - New window.
CzechTourism
Destination company of East Bohemia - New window.
Destination company
Eastern Bohemia
CzeCoT - New window.
Central connection of databases
EU.
Co-financing